Calendar indoor games & international events 2015

DSC 9161

Calendar indoor games & international events 2015

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΓΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΚΥΡΙΑΚΗ

8/02/2015

9.30

MEN INDOOR

K.G.S. – G.E.TH.

NAFSITHOEIO

13.00

WOMEN'S INDOOR

A.O.P. THE decathlon - A.P.S. THE LEONTES

NAFSITHOEIO

15.00

MEN INDOOR

G.S.K. BYRON - DP. ATLAS

NAFSITHOEIO

16.00

ΠΑΙΔΩΝ INDOOR

G.S.K. BYRON - K.G.S.

NAFSITHOEIO

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/02/2015

10.00

ΠΑΙΔΩΝ INDOOR

G.E.TH. – A.P.S. NAFSIKA

NAFSITHOEIO

11.00

ΠΑΙΔΩΝ INDOOR

DP. ATLAS - A.P.S. THE LEONTES

NAFSITHOEIO

12.00

ΠΑΙΔΩΝ INDOOR

G.S.K. ΒΥΡΩΝ – Γ.Ε.Θ.

NAFSITHOEIO

13.00

ΠΑΙΔΩΝ INDOOR

K.G.S. – A.P.S. NAFSIKA

NAFSITHOEIO

15.00

MEN INDOOR

AO. FAIAX CORFU - G.E.K.

NAFSITHOEIO

16.00

MEN INDOOR

K.G.S. – G.S.K. BYRON

NAFSITHOEIO

ΚΥΡΙΑΚΗ

15/02/2015

10.00

ΕΦΗΒΩΝ INDOOR

G.E.TH. – G.E.K.

NAFSITHOEIO

11.00

YOUNG MEN INDOOR

DP. ΑΤΛΑΣ – Γ.Ε.Κ.

NAFSITHOEIO

12.00

ΕΦΗΒΩΝ INDOOR

G.S.K. BYRON - DP. ATLAS

NAFSITHOEIO

13.00

ΕΦΗΒΩΝ INDOOR

G.S.K. ΒΥΡΩΝ – Α.Ο. FAIAX CORFU

NAFSITHOEIO

15.00

MEN INDOOR

G.E.TH. – DP. ATLAS

NAFSITHOEIO

16.00

WOMEN'S INDOOR

G.E.TH. – A.O.K. ΑΧΙΛΛΕΑΣ

NAFSITHOEIO

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/02/2015

15.00

MEN INDOOR

G.S.K. ΒΥΡΩΝ – Α.Ο. FAIAX CORFU

NAFSITHOEIO

16.00

MEN INDOOR

DP. ΑΤΛΑΣ – Γ.Ε.Κ.

NAFSITHOEIO

17.00

MEN INDOOR

K.G.S. – AO. FAIAX CORFU

NAFSITHOEIO

18.00

MEN INDOOR

G.E.TH. – G.E.K.

NAFSITHOEIO

ΣΑΒΒΑΤΟ 28/02/2015

16.00

MEN INDOOR

K.G.S. – DP. ATLAS

NAFSITHOEIO

17.00

MEN INDOOR

G.E.TH. – G.S.K. BYRON

NAFSITHOEIO

18.00

MEN INDOOR

G.S.K. BYRON - G.E.K.

NAFSITHOEIO

ΚΥΡΙΑΚΗ 1/03/2015

16.00

MEN INDOOR

DP. ATLAS - AO. FAIAX CORFU

NAFSITHOEIO

17.00

MEN INDOOR

K.G.S. – G.E.K.

NAFSITHOEIO

18.00

MEN INDOOR

G.E.TH. – AO. FAIAX CORFU

NAFSITHOEIO

ΣΑΒΒΑΤΟ 7/03/2015

10.00

ΠΑΙΔΩΝ INDOOR

G.E.TH. – DP. ATLAS

NAFSITHOEIO

11.00

ΠΑΙΔΩΝ INDOOR

A.P.S. NAFSIKA - A.P.S. THE LEONTES

NAFSITHOEIO

12.00

ΠΑΙΔΩΝ INDOOR

G.S.K. BYRON - DP. ATLAS

NAFSITHOEIO

13.00

ΠΑΙΔΩΝ INDOOR

K.G.S. – A.P.S. THE LEONTES

NAFSITHOEIO

ΚΥΡΙΑΚΗ 8/03/2015

10.00

YOUNG MEN INDOOR

G.E.K. – G.E.TH.

NAFSITHOEIO

11.00

YOUNG MEN INDOOR

DP. ΑΤΛΑΣ – Γ.Ε.Θ.

NAFSITHOEIO

12.00

ΕΦΗΒΩΝ INDOOR

G.E.TH. – K.G.S.

NAFSITHOEIO

13.00

ΕΦΗΒΩΝ INDOOR

DP. ATLAS - AO. FAIAX CORFU

NAFSITHOEIO

16.00

WOMEN'S INDOOR

K.G.S. – G.E.K.

NAFSITHOEIO

17.00

ΠΑΙΔΩΝ INDOOR

G.S.K. BYRON - A.P.S. NAFSIKA

NAFSITHOEIO

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/03/2015

10.00

ΠΑΙΔΩΝ INDOOR

K.G.S. – G.E.TH.

NAFSITHOEIO

11.00

ΠΑΙΔΩΝ INDOOR

G.E.TH. – A.P.S. THE LEONTES

NAFSITHOEIO

12.00

ΠΑΙΔΩΝ INDOOR

A.P.S. NAFSIKA - DP. ATLAS

NAFSITHOEIO

13.00

ΠΑΙΔΩΝ INDOOR

G.S.K. BYRON - A.P.S. THE LEONTES

NAFSITHOEIO

16.00

WOMEN'S INDOOR

A.O.P. THE decathlon - G.E.TH.

NAFSITHOEIO

17.00

ΕΦΗΒΩΝ INDOOR

K.G.S. – G.E.K.

NAFSITHOEIO

18.00

ΠΑΙΔΩΝ INDOOR

K.G.S. – DP. ATLAS

NAFSITHOEIO

ΚΥΡΙΑΚΗ 15/03/2015

10.00

ΕΦΗΒΩΝ INDOOR

G.E.K. – G.E.TH.

NAFSITHOEIO

11.00

ΕΦΗΒΩΝ INDOOR

K.G.S. – G.E.TH.

NAFSITHOEIO

12.00

ΕΦΗΒΩΝ INDOOR

G.E.K. – K.G.S.

NAFSITHOEIO

15.00

ΕΦΗΒΩΝ INDOOR

DP. ATLAS - G.S.K. BYRON

NAFSITHOEIO

16.00

ΕΦΗΒΩΝ INDOOR

AO. ΦΑΙΑΞ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Γ.Σ.Κ. BYRON

NAFSITHOEIO

17.00

ΕΦΗΒΩΝ INDOOR

AO. FAIAX CORFU - DP. ATLAS

NAFSITHOEIO

18.00

WOMEN'S INDOOR

A.P.S. ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ – Α.Ο.Κ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ

NAFSITHOEIO

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/03/2015

10.00

ΠΑΙΔΩΝ INDOOR

FINAL FOUR

1st GROUP CORFU - 4th GROUP CORFU

NAFSITHOEIO

11.00

ΠΑΙΔΩΝ INDOOR

FINAL FOUR

2st GROUP CORFU - 3rd GROUP CORFU

NAFSITHOEIO

12.00

ΠΑΙΔΩΝ INDOOR

FINAL FOUR

WINNERS FOR POSITIONS 1-2

NAFSITHOEIO

13.00

ΠΑΙΔΩΝ INDOOR

FINAL FOUR

Defeated FOR POSITIONS 3-4

NAFSITHOEIO

16.00

MEN INDOOR

FINAL FOUR

1st GROUP CORFU - 4th GROUP CORFU

NAFSITHOEIO

17.00

MEN INDOOR

FINAL FOUR

2st GROUP CORFU - 3rd GROUP CORFU

NAFSITHOEIO

18.00

MEN INDOOR

FINAL FOUR

WINNERS FOR POSITIONS 1-2

NAFSITHOEIO

19.00

MEN INDOOR

FINAL FOUR

Defeated FOR POSITIONS 3-4

NAFSITHOEIO

ΚΥΡΙΑΚΗ 22/03/2015

10.00

ΕΦΗΒΩΝ INDOOR

1th A GROUP CORFU - 1st B GROUP CORFU

(ITTIMENOS occupies 3rd place)

NAFSITHOEIO

16.00

WOMEN'S INDOOR

G.E.TH. – K.G.S.

NAFSITHOEIO

17.00

WOMEN'S INDOOR

A.O.K. ACHILLES - G.E.K.

NAFSITHOEIO

ΣΑΒΒΑΤΟ 28/03/2015

16.00

WOMEN'S INDOOR

A.O.P. THE decathlon - K.G.S.

NAFSITHOEIO

17.00

WOMEN'S INDOOR

A.P.S. THE LEONTES - G.E.K.

NAFSITHOEIO

18.00

WOMEN'S INDOOR

A.O.P. THE decathlon - A.O.K. ΑΧΙΛΛΕΑΣ

NAFSITHOEIO

ΚΥΡΙΑΚΗ 29/03/2015

10.00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ INDOOR

DP. ΑΤΛΑΣ – Γ.Ε.Θ.

NAFSITHOEIO

11.00

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ INDOOR

G.E.TH. – A.O.P. THE decathlon

NAFSITHOEIO

12.00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ INDOOR

K.G.S. – A.P.S. NAFSIKA

NAFSITHOEIO

13.00

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ INDOOR

A.O.P. THE Decathlon - A.P.S. THE LEONTES

NAFSITHOEIO

15.00

WOMEN'S INDOOR

A.P.S. THE LEONTES - G.E.TH.

NAFSITHOEIO

16.00

WOMEN'S INDOOR

G.E.TH. – G.E.K.

NAFSITHOEIO

17.00

WOMEN'S INDOOR

A.O.K. ACHILLES - K.G.S.

NAFSITHOEIO

18.00

WOMEN'S INDOOR

A.O.P. THE decathlon - G.E.K.

NAFSITHOEIO

ΣΑΒΒΑΤΟ 4/04/2015

10.00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ INDOOR

DP. ΑΤΛΑΣ – Κ.Γ.Σ.

NAFSITHOEIO

11.00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ INDOOR

G.E.TH. – A.P.S. NAFSIKA

NAFSITHOEIO

12.00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ INDOOR

K.G.S. – A.O.P. THE decathlon

NAFSITHOEIO

13.00

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ INDOOR

G.E.TH. – A.P.S. THE LEONTES

NAFSITHOEIO

17.00

WOMEN'S INDOOR

A.P.S. THE LEONTES - K.G.S.

NAFSITHOEIO

ΚΥΡΙΑΚΗ 5/04/2015

10.00

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ INDOOR

A.O.P. THE decathlon - G.E.TH.

NAFSITHOEIO

11.00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ INDOOR

DP. ATLAS - A.O.P. THE decathlon

NAFSITHOEIO

12.00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ INDOOR

DP. ATLAS - A.P.S. NAFSIKA

NAFSITHOEIO

13.00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ INDOOR

G.E.TH. – K.G.S.

NAFSITHOEIO

ΠΕΜΠΤΗ 16/04/2015 - SUNDAY 19/04/2015

BALKAN CHAMPIONSHIP MEN OPEN SPACE 2015

ΔΕΥΤΕΡΑ 20/04/2015 – ΣΑΒΒΑΤΟ 25/04/2015

5the INTERNATIONAL SCHOOL CRICKET TOURNAMENT 2015

ΣΑΒΒΑΤΟ 25/04/2015

WILL ORISTEI

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

PLOUGHMANS’ C.C. – WILL ORISTEI

ΜΑΡΙΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 26/04/2015

WILL ORISTEI

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

PLOUGHMANS’ C.C. – WILL ORISTEI

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 27/04/2015

WILL ORISTEI

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

PLOUGHMANS’ C.C. – WILL ORISTEI

ΜΑΡΙΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 2/05/2015

10.00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ INDOOR

A.P.S. NAFSIKA - A.O.P. THE decathlon

NAFSITHOEIO

11.00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ INDOOR

G.E.TH. – A.O.P. THE decathlon

NAFSITHOEIO

12.00

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ INDOOR

A.P.S. THE LEONTES - G.E.TH.

NAFSITHOEIO

13.00

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ INDOOR

A.P..S. THE LEONTES - A.O.P. THE decathlon

NAFSITHOEIO

ΚΥΡΙΑΚΗ 3/05/2015

10.00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ INDOOR

FINAL FOUR

1st GROUP CORFU - 4th GROUP CORFU

NAFSITHOEIO

11.00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ INDOOR

FINAL FOUR

2st GROUP CORFU - 3rd GROUP CORFU

NAFSITHOEIO

12.00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ INDOOR

FINAL FOUR

WINNERS FOR POSITIONS 1-2

NAFSITHOEIO

13.00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ INDOOR

FINAL FOUR

Defeated FOR POSITIONS 3-4

NAFSITHOEIO

17.00

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ INDOOR

2th GROUP CORFU - 3o GROUP OF CORFU

(ITTIMENOS occupies 3rd place)

NAFSITHOEIO

18.00

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ INDOOR

1th GROUP CORFU - Match Winner 3/05/2015

FOR POSITIONS 1-2

NAFSITHOEIO

ΚΥΡΙΑΚΗ 24/05/2015

WILL ORISTEI

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

SYDENHURST RAMBLERS C.C. – WILL ORISTEI

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 25/05/2015

WILL ORISTEI

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

SYDENHURST RAMBLERS C.C. – WILL ORISTEI

ΜΑΡΙΝΑ

WEDNESDAY 27/05/2015

WILL ORISTEI

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

SYDENHURST RAMBLERS C.C. – WILL ORISTEI

ΜΑΡΙΝΑ

WEDNESDAY 3/06/2015

WILL ORISTEI

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

THE BEER ENGINE C.C. – WILL ORISTEI

ΜΑΡΙΝΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 5/06/2015

WILL ORISTEI

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

THE BEER ENGINE C.C. – WILL ORISTEI

ΜΑΡΙΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 6/06/2015

WILL ORISTEI

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

THE BEER ENGINE C.C. – WILL ORISTEI

ΜΑΡΙΝΑ

WILL ORISTEI

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

KAMIKAZE C.C. – WILL ORISTEI

|ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 7/06/2015

WILL ORISTEI

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

THE BEER ENGINE C.C. – WILL ORISTEI

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ

WILL ORISTEI

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

KAMIKAZE C.C. – WILL ORISTEI

ΜΑΡΙΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 20/06/2015

WILL ORISTEI

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

H.A.C. C.C. – WILL ORISTEI

ΜΑΡΙΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 21/06/2015

WILL ORISTEI

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

H.A.C. C.C. – WILL ORISTEI

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26/05/2015

WILL ORISTEI

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

TURVILLE C.C. – WILL ORISTEI

ΜΑΡΙΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 27/05/2015

WILL ORISTEI

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

Lancing Manor C.C. – WILL ORISTEI

ΜΑΡΙΝΑ

WILL ORISTEI

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

TURVILLE C.C. – WILL ORISTEI

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 28/06/2015

WILL ORISTEI

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

TURVILLE C.C. – WILL ORISTEI

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ

WILL ORISTEI

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

Lancing Manor C.C. – WILL ORISTEI

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/09/2015

WILL ORISTEI

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

PIE SPARK XI – PIMLICO STROLLERS

ΜΑΡΙΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/09/2015

WILL ORISTEI

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

PIE SPARK XI – WILL ORISTEI

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ

WILL ORISTEI

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

PIMLICO STROLLERS – WILL ORISTEI

ΜΑΡΙΝΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18/09/2015

WILL ORISTEI

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

HIMBLETON C.C. – WILL ORISTEI

ΜΑΡΙΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/09/2015

WILL ORISTEI

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

HIMBLETON C.C. – WILL ORISTEI

ΜΑΡΙΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/09/2015

WILL ORISTEI

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

HIMBLETON C.C. – WILL ORISTEI

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 3/10/2015

WILL ORISTEI

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

TETHERDOWN TRUNDLERS C.C. – WILL ORISTEI

ΜΑΡΙΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 4/10/2015

WILL ORISTEI

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

TETHERDOWN TRUNDLERS C.C. – WILL ORISTEI

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 5/10/2015

WILL ORISTEI

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

TETHERDOWN TRUNDLERS C.C. – WILL ORISTEI

ΜΑΡΙΝΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 28/09/2015 – ΣΑΒΒΑΤΟ 3/10/2015

HELLENIC PREMIER LEAGUE

ΠΕΜΠΤΗ 8/10/2015 - SUNDAY 11/10/2015

BALKAN WOMEN'S CHAMPIONSHIP OPEN SPACE 2015