Final Score Junior Indoor 2013

Logo

Final Score Junior Indoor 2013

Α ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

GAMES

ΒΑΘΜΟΙ

A. Ohm. B. Ohm.

ΚΥΡΙΑΚΗ 30/06/2013

11.00

AO. FAIAX - G.E.K.

0 – 100

0

3

12.00

G.E.K. – K.G.S.

100 – 0

3

0

ΣΑΒΒΑΤΟ 6/07/2013

13.00

AO. FAIAX - K.G.S.

0 – 100

0

3

ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ Α.Σ. ATLAS

AO. FAIAX - DP. ATLAS

0 – 0

0

0

ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ Α.Σ. ATLAS

DP. ΑΤΛΑΣ – Γ.Ε.Κ.

0 – 100

0

3

ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ Α.Σ. ATLAS

DP. ΑΤΛΑΣ – Κ.Γ.Σ.

0 – 100

0

3

Βάσει των παραπάνω αποτελεσμάτων η βαθμολογία έχει ως εξής:

Α ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Α/Α

ΟΜΑΔΕΣ

ΒΑΘΜΟΙ

ΑΓΩΝΕΣ

1.

G.E.K.

9

3

2.

K.G.S.

6

3

3.

AO. FAIAX

0

(FORECLOSURE)

3

4.

DP. ATLAS

0

(WITHDRAWAL)

3

 

Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

GAMES

ΒΑΘΜΟΙ

A. Ohm. B. Ohm.

ΚΥΡΙΑΚΗ 12/05/2013

10.00

DP. JASON CH.E.CH. – A.O.K. Alkinoos

58 – 78

1

3

11.00

A.P.S. The CHAMPION LV. – K.K.S. AMPELOKIPON

61 – 58

3

1

12.00

A.P.S. The CHAMPION LV. – DP. JASON CH.E.CH.

49 – 48

3

1

13.00

K.K.S. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – Α.Ο.Κ. Alkinoos

38 – 72

1

3

14.00

A.O.K. ΑΛΚΙΝΟΟΣ – Α.Π.Σ. The CHAMPION LV.

39 – 40

1

3

15.00

DP. JASON CH.E.CH. – K.K.S. AMPELOKIPON

32 – 29

3

1

Βάσει των παραπάνω αποτελεσμάτων η βαθμολογία έχει ως εξής:

Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΑΣ

Α/Α

ΟΜΑΔΕΣ

ΒΑΘΜΟΙ

ΑΓΩΝΕΣ

1.

A.P.S. The CHAMPION LV.

9

3

2.

A.O.K. Alkinoos

7

3

3.

DP. JASON CH.E.CH.

5

3

4.

K.K.S. AMPELOKIPON

3

3

 

Γ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

GAMES

ΒΑΘΜΟΙ

A. Ohm. B. Ohm.

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/05/2013

11.00

A.P.S. ΔΙΑΣ – Α.Κ.Ν. FALIROY

61 – 56

3

1

12.00

A.K.N. FALIROY - A.P.S. TITANS

47 – 50

1

3

13.00

A.P.S. ΤΙΤΑΝΕΣ – Α.Π.Σ. DIAS

39 – 41

1

3

ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΟΜΙΛΟΥ ΚΡΙΚΕΤ ΑΘΗΝΩΝ

A.P.S. ΔΙΑΣ – ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΙΚΕΤ ΑΘΗΝΩΝ

100 – 0

3

0

ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΟΜΙΛΟΥ ΚΡΙΚΕΤ ΑΘΗΝΩΝ

A.K.N. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΙΚΕΤ ΑΘΗΝΩΝ

100 – 0

3

0

ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΟΜΙΛΟΥ ΚΡΙΚΕΤ ΑΘΗΝΩΝ

A.P.S. ΤΙΤΑΝΕΣ – ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΙΚΕΤ ΑΘΗΝΩΝ

100 – 0

3

0

Βάσει των παραπάνω αποτελεσμάτων η βαθμολογία έχει ως εξής:

Γ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΑΣ

Α/Α

ΟΜΑΔΕΣ

ΒΑΘΜΟΙ

ΑΓΩΝΕΣ

1.

A.P.S. DIAS

9

3

2.

A.P.S. TITANS

7

3

3.

A.K.N. FALIROY

5

3

4.

ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΙΚΕΤ ΑΘΗΝΩΝ

0

(WITHDRAWAL)

3

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

GAMES

ΚΥΡΙΑΚΗ 7/07/2013

16.00

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

A.P.S. The CHAMPION LV. – A.P.S. DIAS

57 – 55

 

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

GAMES

ΚΥΡΙΑΚΗ 14/07/2013

10.00

G.E.K. – A.P.S. The CHAMPION LV.

87 – 84

 

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ Ο ΓΕΝ. SECRETARY

ΙΩΣΗΦ ΝΙΚΗΤΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΟΥΣΤΗΣ