Racing calendar of 6/07/2013 until 13/10/2013

Logo

Racing calendar of 6/07/2013 until 13/10/2013

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΓΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΣΑΒΒΑΤΟ 6/07/2013

9.00

MEN INDOOR

G.E.K. – K.G.S.

(ON ANAVOLIS)

NAFSITHOEIO

10.00

MEN INDOOR

G.E.K. – DP. ATLAS

(ON ANAVOLIS)

NAFSITHOEIO

11.00

ΕΦΗΒΩΝ INDOOR

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

1th A GROUP CORFU - 1st B GROUP CORFU

NAFSITHOEIO

12.00

MEN INDOOR

G.E.K. – G.E.TH.

NAFSITHOEIO

13.00

ΝΕΩΝ

INDOOR

AO. FAIAX - K.G.S.

(ON ANAVOLIS)

NAFSITHOEIO

15.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ

A.P.S. The CHAMPION LV. – A.P.S. DIAS

ΕΛΛΗΝΙΚΟ

16.00

MEN INDOOR

G.E.K. – G.S.K. BYRON

NAFSITHOEIO

17.00

MEN INDOOR

G.E.K. – AO. FAIAX

NAFSITHOEIO

17.00

ΓΥΝΑΙΚΩΝ OUTDOOR

AO. ΦΑΙΑΞ – Γ.Ε.Θ.

ΤΕΝΝΙΣ Ε.Α.Κ.Κ.

18.00

MEN INDOOR

K.G.S. – DP. ATLAS

NAFSITHOEIO

ΚΥΡΙΑΚΗ 7/07/2013

9.00

MEN INDOOR

K.G.S. – G.E.TH.

NAFSITHOEIO

10.00

MEN INDOOR

K.G.S. – G.S.K. BYRON

(ON ANAVOLIS)

NAFSITHOEIO

11.00

MEN INDOOR

K.G.S. – AO. FAIAX

NAFSITHOEIO

12.00

MEN INDOOR

DP. ΑΤΛΑΣ – Γ.Ε.Θ.

(ON ANAVOLIS)

ΝΑΥΣΙΘΕΙΟ

13.00

MEN INDOOR

DP. ATLAS - G.S.K. BYRON

NAFSITHOEIO

16.00

MEN INDOOR

DP. ATLAS - AO. FAIAX

NAFSITHOEIO

ΔΕΥΤΕΡΑ 8/07/2013

16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ

AO. FAIAX - G.S.K. BYRON

ΜΑΡΙΝΑ

17.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

K.G.S. – G.S.K. BYRON

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ

WEDNESDAY 10/07/2013

16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ

DP. ΑΤΛΑΣ – Κ.Γ.Σ.

ΜΑΡΙΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 13/07/2013

9.00

MEN INDOOR

G.E.TH. – G.S.K. BYRON

NAFSITHOEIO

10.00

MEN INDOOR

G.E.TH. – AO. FAIAX

(ON ANAVOLIS)

NAFSITHOEIO

11.00

MEN INDOOR

G.S.K. ΒΥΡΩΝ – Α.Ο. FAIAX

(ON ANAVOLIS)

NAFSITHOEIO

12.00

MEN INDOOR

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

1ος ΟΜΙΛΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Α.Ο. PHAETHON VRILISSION

NAFSITHOEIO

13.00

MEN INDOOR

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

2st GROUP CORFU - 3rd GROUP CORFU

NAFSITHOEIO

15.00

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 14/07/2013

9.00

ΕΦΗΒΩΝ INDOOR

FINAL

NAFSITHOEIO

10.00

ΝΕΩΝ

INDOOR

FINAL

(G.E.K. – ΝΙΚΗΤΗ ΟΜΙΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ)

NAFSITHOEIO

11.00

WOMEN'S INDOOR

FINAL

(A.P.S. ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ – ΝΙΚΗΤΗ ΟΜΙΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ)

NAFSITHOEIO

18.00

MEN INDOOR

SMALL POWER

FOR POSITIONS 3-4

NAFSITHOEIO

19.00

MEN INDOOR

FINAL

FOR POSITIONS 1-2

NAFSITHOEIO

ΔΕΥΤΕΡΑ 15/07/2013

16.30

ΑΝΔΡΩΝ Τ20 OUTDOOR

AO. FAIAX - DP. ATLAS

ΜΑΡΙΝΑ

17.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

A.P.S. THE LEONTES - AO. FAIAX

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

WEDNESDAY 17/07/2013

17.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

A.P.S. THE LEONTES - DP. ATLAS

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 20/07/2013

10.00

ΕΦΗΒΩΝ OUTDOOR

G.E.TH. – G.S.K. BYRON

ΜΑΡΙΝΑ

17.00

ΓΥΝΑΙΚΩΝ OUTDOOR

A.O.D.P. Decathlon - A.P.S. THE LEONTES

ΤΕΝΝΙΣ Ε.Α.Κ.Κ.

ΚΥΡΙΑΚΗ 21/07/2013

10.00

ΑΝΔΡΩΝ OUTDOOR

G.E.TH. – G.S.K. BYRON

ΜΑΡΙΝΑ

16.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ

ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 8/7 (AO. FAIAX - G.S.K. BYRON) – ΝΙΚΗΤΗ ΑΓΩΝΑ ΑΘΗΝΩΝ

ΜΑΡΙΝΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 22/07/2013

17.00

ΕΦΗΒΩΝ OUTDOOR

AO. FAIAX - G.S.K. BYRON

ΜΑΡΙΝΑ

17.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

DP. ATLAS - AO. FAIAX

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

WEDNESDAY 24/07/2013

16.00

ΑΝΔΡΩΝ OUTDOOR

K.G.S. – DP. ATLAS

ΜΑΡΙΝΑ

17.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

AO. FAIAX - A.P.S. THE LEONTES

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 27/07/2013

10.00

ΑΝΔΡΩΝ Τ20 OUTDOOR

G.E.TH. – K.G.S.

ΜΑΡΙΝΑ

16.00

ΑΝΔΡΩΝ OUTDOOR

AO. FAIAX - G.S.K. BYRON

ΜΑΡΙΝΑ

17.00

ΓΥΝΑΙΚΩΝ OUTDOOR

AO. FAIAX - A.O.D.P. Decathlon

ΤΕΝΝΙΣ Ε.Α.Κ.Κ.

ΚΥΡΙΑΚΗ 28/07/2013

10.00

ΑΝΔΡΩΝ OUTDOOR

G.E.TH. – DP. ATLAS

ΜΑΡΙΝΑ

10.00

ΓΥΝΑΙΚΩΝ OUTDOOR

A.P.S. THE LEONTES - G.E.TH.

ΤΕΝΝΙΣ Ε.Α.Κ.Κ.

16.00

ΑΝΔΡΩΝ OUTDOOR

AO. FAIAX - K.G.S.

ΜΑΡΙΝΑ

17.00

ΓΥΝΑΙΚΩΝ OUTDOOR

AO. FAIAX - A.P.S. THE LEONTES

ΤΕΝΝΙΣ Ε.Α.Κ.Κ.

ΔΕΥΤΕΡΑ 29/07/2013

16.00

ΑΝΔΡΩΝ OUTDOOR

G.S.K. BYRON - K.G.S.

ΜΑΡΙΝΑ

17.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

DP. ATLAS - A.P.S. THE LEONTES

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

17.00

ΓΥΝΑΙΚΩΝ OUTDOOR

A.O.D.P. Decathlon - G.E.TH.

ΤΕΝΝΙΣ Ε.Α.Κ.Κ.

WEDNESDAY 31/07/2013

16.30

ΑΝΔΡΩΝ Τ20 OUTDOOR

G.S.K. BYRON - DP. ATLAS

ΜΑΡΙΝΑ

17.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

AO. FAIAX - DP. ATLAS

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

17.00

ΓΥΝΑΙΚΩΝ OUTDOOR

G.E.TH. – AO. FAIAX

ΤΕΝΝΙΣ Ε.Α.Κ.Κ.

ΣΑΒΒΑΤΟ 3/08/2013

10.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

G.E.TH. – A.P.S. NAFSIKA

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

16.00

ΑΝΔΡΩΝ OUTDOOR

AO. FAIAX - DP. ATLAS

ΜΑΡΙΝΑ

17.00

ΓΥΝΑΙΚΩΝ OUTDOOR

A.P.S. THE LEONTES - A.O.D.P. Decathlon

ΤΕΝΝΙΣ Ε.Α.Κ.Κ.

ΚΥΡΙΑΚΗ 4/08/2013

10.00

ΕΦΗΒΩΝ OUTDOOR

G.E.TH. – DP. ATLAS

ΜΑΡΙΝΑ

10.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

K.G.S. – A.P.S. NAFSIKA

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

17.00

ΕΦΗΒΩΝ OUTDOOR

G.S.K. BYRON - G.E.K.

ΜΑΡΙΝΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 5/08/2013

17.00

ΕΦΗΒΩΝ OUTDOOR

AO. FAIAX - DP. ATLAS

ΜΑΡΙΝΑ

17.00

ΓΥΝΑΙΚΩΝ OUTDOOR

A.O.D.P. Decathlon - AO. FAIAX

ΤΕΝΝΙΣ Ε.Α.Κ.Κ.

WEDNESDAY 7/08/2013

17.00

ΕΦΗΒΩΝ OUTDOOR

G.S.K. BYRON - DP. ATLAS

ΜΑΡΙΝΑ

17.00

ΓΥΝΑΙΚΩΝ OUTDOOR

G.E.TH. – A.P.S. THE LEONTES

ΤΕΝΝΙΣ Ε.Α.Κ.Κ.

ΣΑΒΒΑΤΟ 10/08/2013

10.00

ΠΑΙΔΩΝ INDOOR

G.E.TH. – G.S.K. BYRON

(ON ANAVOLIS)

NAFSITHOEIO

11.00

ΠΑΙΔΩΝ INDOOR

DP. ΑΤΛΑΣ – Γ.Ε.Θ.

NAFSITHOEIO

12.00

ΠΑΙΔΩΝ INDOOR

G.E.TH. – K.G.S.

NAFSITHOEIO

17.00

ΓΥΝΑΙΚΩΝ OUTDOOR

A.P.S. THE LEONTES - AO. FAIAX

ΤΕΝΝΙΣ Ε.Α.Κ.Κ.

ΚΥΡΙΑΚΗ 11/08/2013

15.00

ΑΝΔΡΩΝ Τ20 OUTDOOR

G.E.TH. – DP. ATLAS

ΜΑΡΙΝΑ

17.00

ΓΥΝΑΙΚΩΝ OUTDOOR

G.E.TH. – A.O.D.P. Decathlon

ΤΕΝΝΙΣ Ε.Α.Κ.Κ.

ΣΑΒΒΑΤΟ 24/08/2013

10.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

K.G.S. – G.E.TH.

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

17.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

G.S.K. BYRON - A.P.S. NAFSIKA

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 25/08/2013

10.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

G.S.K. BYRON - K.G.S.

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

WEDNESDAY 28/08/2013

16.30

ΑΝΔΡΩΝ Τ20 OUTDOOR

AO. FAIAX - K.G.S.

ΜΑΡΙΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 31/08/2013

10.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

A.P.S. NAFSIKA - G.E.TH.

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ

FINAL

ΜΑΡΙΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 1/09/2013

10.00

ΑΝΔΡΩΝ OUTDOOR

G.E.TH. – K.G.S.

ΜΑΡΙΝΑ

10.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

A.P.S. NAFSIKA - K.G.S.

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

15.00

ΑΝΔΡΩΝ OUTDOOR

G.S.K. BYRON - DP. ATLAS

ΜΑΡΙΝΑ

15.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

G.S.K. ΒΥΡΩΝ – Γ.Ε.Θ.

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 2/09/2013

15.00

1ο ΔΙΕΘΝΕΣ ΡΟΤΑΡΙΑΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

DP. ΑΤΛΑΣ – Γ.Ε.Θ.

ΜΑΡΙΝΑ

ΤΡΙΤΗ

3/09/2013

16.00

1ο ΔΙΕΘΝΕΣ ΡΟΤΑΡΙΑΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

ΙΝΔΙΑ – Α.Σ. ATLAS

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ

16.00

1ο ΔΙΕΘΝΕΣ ΡΟΤΑΡΙΑΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

ΠΑΚΙΣΤΑΝ – Κ.Γ.Σ.

ΜΑΡΙΝΑ

WEDNESDAY 4/09/2013

16.00

1ο ΔΙΕΘΝΕΣ ΡΟΤΑΡΙΑΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

G.S.K. BYRON – ΠΑΚΙΣΤΑΝ

ΜΑΡΙΝΑ

ΠΕΜΠΤΗ 5/09/2013

15.00

1ο ΔΙΕΘΝΕΣ ΡΟΤΑΡΙΑΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

ΙΝΔΙΑ – Γ.Ε.Θ.

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ

16.00

1ο ΔΙΕΘΝΕΣ ΡΟΤΑΡΙΑΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

K.G.S. – G.S.K. BYRON

ΜΑΡΙΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 7/09/2013

10.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

G.E.TH. – G.S.K. BYRON

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

11.00

1ο ΔΙΕΘΝΕΣ ΡΟΤΑΡΙΑΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΓΙΑ ΘΕΣΕΙΣ 3-4

ΜΑΡΙΝΑ

15.00

1ο ΔΙΕΘΝΕΣ ΡΟΤΑΡΙΑΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΓΙΑ ΘΕΣΕΙΣ 5-6

ΜΑΡΙΝΑ

16.00

1ο ΔΙΕΘΝΕΣ ΡΟΤΑΡΙΑΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

FINAL

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 8/09/2013

10.00

ΑΝΔΡΩΝ Τ20 OUTDOOR

G.E.TH. – AO. FAIAX

ΜΑΡΙΝΑ

10.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

G.E.TH. – K.G.S.

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 9/09/2013

16.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

A.P.S. NAFSIKA - G.S.K. BYRON

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

16.30

ΑΝΔΡΩΝ Τ20 OUTDOOR

G.S.K. BYRON - K.G.S.

ΜΑΡΙΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/09/2013

10.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

1ος Α ΟΜΙΛΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – 2ο Β ΟΜΙΛΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

15.00

ΠΑΙΔΩΝ INDOOR

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

2ος Β ΟΜΙΛΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – 1ο Α ΟΜΙΛΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

NAFSITHOEIO

16.00

ΠΑΙΔΩΝ INDOOR

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

1ος Β ΟΜΙΛΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – 2ο Α ΟΜΙΛΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

NAFSITHOEIO

17.00

ΠΑΙΔΩΝ INDOOR

SMALL POWER

FOR POSITIONS 3-4

NAFSITHOEIO

18.00

ΠΑΙΔΩΝ INDOOR

FINAL

FOR POSITIONS 1-2

NAFSITHOEIO

ΚΥΡΙΑΚΗ 15/09/2013

10.00

ΑΝΔΡΩΝ OUTDOOR

AO. ΦΑΙΑΞ – Γ.Ε.Θ.

ΜΑΡΙΝΑ

10.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

2th A GROUP CORFU - 1st B GROUP CORFU

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 16/09/2013

16.00

ΑΝΔΡΩΝ Τ20 OUTDOOR

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

2st GROUP CORFU - 3rd GROUP CORFU

ΜΑΡΙΝΑ

WEDNESDAY 18/09/2013

15.00

ΑΝΔΡΩΝ OUTDOOR

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

1st GROUP CORFU - 4th GROUP CORFU

ΜΑΡΙΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/09/2013

10.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

SMALL POWER

FOR POSITIONS 3-4

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

15.00

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

LINKLATERS C.C. – DP. ATLAS

ΜΑΡΙΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

22/9/2013

10.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

FINAL

FOR POSITIONS 1-2

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

15.00

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

LINKLATERS C.C. – G.S.K. BYRON

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 23/09/2013

15.00

ΑΝΔΡΩΝ OUTDOOR

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

2st GROUP CORFU - 3rd GROUP CORFU

ΜΑΡΙΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 28/09/2013

15.00

ΑΝΔΡΩΝ Τ20 OUTDOOR

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

1ος ΟΜΙΛΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – 1ο ΟΜΙΛΟΥ ΑΘΗΝΩΝ

ΜΑΡΙΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29/09/2013

10.00

ΑΝΔΡΩΝ Τ20 OUTDOOR

SMALL POWER

FOR POSITIONS 3-4

ΜΑΡΙΝΑ

13.30

ΑΝΔΡΩΝ Τ20 OUTDOOR

FINAL

FOR POSITIONS 1-2

ΜΑΡΙΝΑ

15.00

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

SGS XI – Γ.Ε.Θ.

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 30/09/2013

15.00

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

SGS XI – Γ.Σ.Κ. BYRON

ΜΑΡΙΝΑ

WEDNESDAY

2/10/2013

15.00

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

SGS XI – Α.Σ. ATLAS

ΜΑΡΙΝΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4/10/2013

15.00

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

SGS XI – Κ.Γ.Σ.

ΜΑΡΙΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 5/10/2013

15.00

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

OLD LINCONIANS C.C – Α.Ο. FAIAX

ΜΑΡΙΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 6/10/2013

9.30

ΑΝΔΡΩΝ OUTDOOR

SMALL POWER

FOR POSITIONS 3-4

ΜΑΡΙΝΑ

14.30

ΑΝΔΡΩΝ OUTDOOR

FINAL

ΓΙA ΘΕΣΕΙΣ 1-2

ΜΑΡΙΝΑ

15.00

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

OLD LINCONIANS C.C – Γ.Ε.Θ.

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

WEDNESDAY 9/10/2013

15.00

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

OLD LINCONIANS C.C – ΜΙΚΤΗ (ΕΥΘΥΝΗ Α.Ο. FAIAX)

ΜΑΡΙΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/10/2013

ΘΑ ΟΡΙΣΤΕΙ

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

PIMLICO STROLLERS C.C. – ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΜΑΡΙΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/10/2013

ΘΑ ΟΡΙΣΤΕΙ

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

PIMLICO STROLLERS C.C. – ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ