Final Score Junior Indoor 2013

Logo

Final Score Junior Indoor 2013

Α ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

GAMES

ΒΑΘΜΟΙ

A. Ohm. B. Ohm.

ΣΑΒΒΑΤΟ 22/06/2013

10.00

A.P.S. THE LEONTES - A.O.D.P. Decathlon

100 – 0

3

0

11.00

A.O.D.P. ΔΕΚΑΘΛΟ – Γ.Ε.Κ.

0 – 100

0

3

12.00

A.P.S. THE LEONTES - G.E.K.

94 – 133

1

3

ΣΑΒΒΑΤΟ 29/06/2013

10.00

G.E.K. – G.E.TH.

48 – 51

1

3

11.00

G.E.TH. – A.P.S. THE LEONTES

42 – 32

3

1

ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟΣ Α.Ο.Δ.Π. Decathlon

G.E.TH. – A.O.D.P. Decathlon

100 – 0

3

0

ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟΣ Α.Ο.Δ.Π. Decathlon & ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ Ε.Ο.Σ. ΜΕΤΣΟΒΟΥ

A.O.D.P. ΔΕΚΑΘΛΟ – Ε.Ο.Σ. ΜΕΤΣΟΒΟΥ

0 – 0

0

0

ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ Ε.Ο.Σ. ΜΕΤΣΟΒΟΥ

G.E.TH. – Ε.Ο.Σ. ΜΕΤΣΟΒΟΥ

100 – 0

3

0

ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ Ε.Ο.Σ. ΜΕΤΣΟΒΟΥ

A.P.S. ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ – Ε.Ο.Σ. ΜΕΤΣΟΒΟΥ

100 – 0

3

0

ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ Ε.Ο.Σ. ΜΕΤΣΟΒΟΥ

G.E.K. – Ε.Ο.Σ. ΜΕΤΣΟΒΟΥ

100 – 0

3

0

Βάσει των παραπάνω αποτελεσμάτων η βαθμολογία έχει ως εξής:

Α ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Α/Α

ΟΜΑΔΕΣ

ΒΑΘΜΟΙ

ΑΓΩΝΕΣ

1.

G.E.TH.

12

4

2.

G.E.K.

10

4

3.

A.P.S. THE LEONTES

8

4

4.

A.O.D.P. Decathlon

0

(FORECLOSURE)

4

5.

Ε.Ο.Σ. ΜΕΤΣΟΒΟΥ

0

(WITHDRAWAL)

4

Στις ομάδες του Α Ομίλου Κέρκυρας Γ.Ε.Θ., G.E.K. και Α.Π.Σ. ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ αφαιρείται η βαθμολογία του τελευταίου αγώνα τους.

G.E.TH.

– 29/06/2013 G.E.TH. – A.P.S. ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΚΟΡ 42 – 32 – 3 ΒΑΘΜΟΙ

G.E.K.

– 29/06/2013 G.E.K. – Γ.Ε.Θ. ΣΚΟΡ 48 – 51 – 1 ΒΑΘΜΟΣ

A.P.S. THE LEONTES

– 22/06/2013 G.E.TH. – A.P.S. ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΚΟΡ 42 – 32 – 1 ΒΑΘΜΟΣ

Βάσει των παραπάνω η βαθμολογία έχει ως εξής:

Α ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Α/Α

ΟΜΑΔΕΣ

ΒΑΘΜΟΙ

ΑΓΩΝΕΣ

1.

G.E.TH.

9

(Βάσει του άρθρου 4 despite 2 κατάταξη στους ομίλους, προκήρυξη Πανελληνίου Πρωταθλήματος Εφήβων Indoor 2013)

3

2.

G.E.K.

9

(Βάσει του άρθρου 4 despite 2 κατάταξη στους ομίλους, προκήρυξη Πανελληνίου Πρωταθλήματος Εφήβων Indoor 2013)

3

3.

A.P.S. THE LEONTES

7

3

4.

A.O.D.P. Decathlon

0

(FORECLOSURE)

3

5.

Ε.Ο.Σ. ΜΕΤΣΟΒΟΥ

0

(WITHDRAWAL)

3

Β ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

GAMES

ΒΑΘΜΟΙ

A. Ohm. B. Ohm.

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/04/2013

10.00

DP. ATLAS - AO. FAIAX

105 – 76

3

1

11.00

DP. ATLAS - G.S.K. BYRON

15 – 12

3

1

12.00

AO. FAIAX - G.S.K. BYRON

99 – 62

3

1

ΣΑΒΒΑΤΟ 22/06/2013

13.00

K.G.S. – DP. ATLAS

0 – 100

0

3

16.00

AO. FAIAX - K.G.S.

0 – 0

0

0

ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟΣ Κ.Γ.Σ.

G.S.K. BYRON - K.G.S.

100 – 0

3

0

Βάσει των παραπάνω αποτελεσμάτων η βαθμολογία έχει ως εξής:

Β ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Α/Α

ΟΜΑΔΕΣ

ΒΑΘΜΟΙ

ΑΓΩΝΕΣ

1.

DP. ATLAS

9

3

2.

G.S.K. BYRON

5

3

3.

AO. FAIAX

4

3

4.

K.G.S.

0

(FORECLOSURE)

3

Γ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

GAMES

ΒΑΘΜΟΙ

A. Ohm. B. Ohm.

ΚΥΡΙΑΚΗ 28/04/2013

10.00

A.P.S. ΤΙΤΑΝΕΣ – Α.Κ.Ν. FALIROY

48 – 51

1

3

11.00

A.P.S. DIAS - A.P.S. The CHAMPION LV.

68 – 72

1

3

12.00

A.K.N. FALIROY - A.P.S. DIAS

35 – 39

1

3

13.00

A.P.S. The CHAMPION LV. – A.P.S. TITANS

65 – 59

3

1

14.00

A.P.S. ΤΙΤΑΝΕΣ – Α.Π.Σ. DIAS

27 – 32

1

3

15.00

A.K.N. FALIROY - A.P.S. The CHAMPION LV.

49 – 50

1

3

Βάσει των παραπάνω αποτελεσμάτων η βαθμολογία έχει ως εξής:

Γ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΑΣ

Α/Α

ΟΜΑΔΕΣ

ΒΑΘΜΟΙ

ΑΓΩΝΕΣ

1.

A.P.S. The CHAMPION LV.

9

3

2.

A.P.S. DIAS

7

3

3.

A.K.N. FALIROY

5

3

4.

A.P.S. TITANS

3

3

Δ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

GAMES

ΒΑΘΜΟΙ

A. Ohm. B. Ohm.

ΣΑΒΒΑΤΟ 27/04/2013

16.00

A.O.K. ΑΛΚΙΝΟΟΣ – Α.Σ. JASON CH.E.CH.

29 – 33

1

3

17.00

DP. JASON CH.E.CH. – K.K.S. AMPELOKIPON

40 – 39

3

1

18.00

K.K.S. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – Α.Ο.Κ. Alkinoos

47 – 43

3

1

ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΟΜΙΛΟΥ ΚΡΙΚΕΤ ΑΘΗΝΩΝ

A.O.K. ΑΛΚΙΝΟΟΣ – ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΙΚΕΤ ΑΘΗΝΩΝ

100 – 0

3

0

ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΟΜΙΛΟΥ ΚΡΙΚΕΤ ΑΘΗΝΩΝ

DP. JASON CH.E.CH. – ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΙΚΕΤ ΑΘΗΝΩΝ

100 – 0

3

0

ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΟΜΙΛΟΥ ΚΡΙΚΕΤ ΑΘΗΝΩΝ

K.K.S. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΙΚΕΤ ΑΘΗΝΩΝ

100 – 0

3

0

Βάσει των παραπάνω αποτελεσμάτων η βαθμολογία έχει ως εξής:

Δ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΑΣ

Α/Α

ΟΜΑΔΕΣ

ΒΑΘΜΟΙ

ΑΓΩΝΕΣ

1.

DP. JASON CH.E.CH.

9

3

2.

K.K.S. AMPELOKIPON

7

3

3.

A.O.K. Alkinoos

5

3

4.

ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΙΚΕΤ ΑΘΗΝΩΝ

0

(WITHDRAWAL)

3

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

GAMES

ΣΑΒΒΑΤΟ 6/07/2013

11.00

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

G.E.TH. – DP. ATLAS

78 – 77

ΚΥΡΙΑΚΗ 7/07/2013

15.00

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

A.P.S. The CHAMPION LV. – DP. JASON CH.E.CH.

53 – 45

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

GAMES

ΚΥΡΙΑΚΗ 14/07/2013

9.00

FINAL

G.E.TH. – A.P.S. The CHAMPION LV.

46 – 44

 

CHAIRMAN OF BIRTH. SECRETARY

ΙΩΣΗΦ ΝΙΚΗΤΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΟΥΣΤΗΣ