Final Score Indoor Women 2013

Logo

Final Score Indoor Women 2013

A ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

APOTELESM.

GAMES

ΒΑΘΜΟΙ

A. Ohm. B. Ohm.

ΣΑΒΒΑΤΟ 6/04/2013

19.30

A.O.D.P. Decathlon - A.P.S. THE LEONTES

112 – 122

1

3

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/05/2013

19.00

G.E.TH. – A.P.S. THE LEONTES

0 – 100

0

3

20.00

A.O.D.P. Decathlon - G.E.TH.

100 – 0

3

0

ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ Α.Ο.Κ. ACHILLES & ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟΣ Γ.Ε.Θ.

G.E.TH. – A.O.K. ΑΧΙΛΛΕΑΣ

0 – 0

0

0

ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ Α.Ο.Κ. ACHILLES

A.O.D.P. ΔΕΚΑΘΛΟ – Α.Ο.Κ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ

100 – 0

3

0

ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ Α.Ο.Κ. ACHILLES

A.P.S. ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ – Α.Ο.Κ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ

100 – 0

3

0

Βάσει των παραπάνω αποτελεσμάτων η βαθμολογία έχει ως εξής:

Α/Α

GROUP

ΒΑΘΜΟΙ

ΑΓΩΝΕΣ

1.

A.P.S. THE LEONTES

9

3

2.

A.O.D.P. Decathlon

7

3

3.

G.E.TH.

0

(FORECLOSURE)

3

4.

A.O.K. ΑΧΙΛΛΕΑΣ

0

(WITHDRAWAL)

3

Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

APOTELESM.

GAMES

ΒΑΘΜΟΙ

A. Ohm. B. Ohm.

ΚΥΡΙΑΚΗ 30/06/2013

10.00

A.K.N. FALIROY - K.K.S. AMPELOKIPON

35 – 39

1

3

11.00

A.O.K. ΑΛΚΙΝΟΟΣ – Α.Π.Σ. DIAS

48 – 49

1

3

12.00

K.K.S. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – Α.Ο.Κ. Alkinoos

100 – 0

3

0

13.00

A.P.S. ΔΙΑΣ – Α.Κ.Ν. FALIROY

62 – 58

3

1

14.00

A.K.N. ΦΑΛΗΡΟΥ – Α.Ο.Κ. Alkinoos

100 – 0

3

0

15.00

K.K.S. AMPELOKIPON - A.P.S. DIAS

59 – 65

1

3

Βάσει των παραπάνω αποτελεσμάτων η βαθμολογία έχει ως εξής:

Α/Α

GROUP

ΒΑΘΜΟΙ

ΑΓΩΝΕΣ

1.

A.P.S. DIAS

9

3

2.

K.K.S. AMPELOKIPON

7

3

3.

A.K.N. FALIROY

5

3

4.

A.O.K. Alkinoos

0

(FORECLOSURE)

3

Γ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

APOTELESM.

GAMES

ΒΑΘΜΟΙ

A. Ohm. B. Ohm.

ΣΑΒΒΑΤΟ 29/06/2013

11.00

DP. JASON CH.E.CH. – A.P.S. The CHAMPION LV.

39 – 40

1

3

12.00

A.P.S. The CHAMPION LV. – A.P.S. TITANS

72 – 38

3

1

13.00

A.P.S. ΤΙΤΑΝΕΣ – Α.Σ. JASON CH.E.CH.

56 – 61

1

3

ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΟΜΙΛΟΥ ΚΡΙΚΕΤ ΑΘΗΝΩΝ

DP. JASON CH.E.CH. – ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΙΚΕΤ ΑΘΗΝΩΝ

100 – 0

3

0

ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΟΜΙΛΟΥ ΚΡΙΚΕΤ ΑΘΗΝΩΝ

A.P.S. The CHAMPION LV. – ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΙΚΕΤ ΑΘΗΝΩΝ

100 – 0

3

0

ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΟΜΙΛΟΥ ΚΡΙΚΕΤ ΑΘΗΝΩΝ

A.P.S. ΤΙΤΑΝΕΣ – ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΙΚΕΤ ΑΘΗΝΩΝ

100 – 0

3

0

Βάσει των παραπάνω αποτελεσμάτων η βαθμολογία έχει ως εξής:

Α/Α

GROUP

ΒΑΘΜΟΙ

ΑΓΩΝΕΣ

1.

A.P.S. The CHAMPION LV.

9

3

2.

DP. JASON CH.E.CH.

7

3

3.

A.P.S. TITANS

5

3

4.

ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΙΚΕΤ ΑΘΗΝΩΝ

0

(WITHDRAWAL)

3

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

APOTELESM.

GAMES

ΚΥΡΙΑΚΗ 7/07/2013

17.00

A.P.S. DIAS - A.P.S. The CHAMPION LV.

82 – 44

 

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

APOTELESM.

GAMES

ΚΥΡΙΑΚΗ 14/07/2013

11.00

A.P.S. THE LEONTES - A.P.S. DIAS

69 – 66

 

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ Ο ΓΕΝ. SECRETARY

ΙΩΣΗΦ ΝΙΚΗΤΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΟΥΣΤΗΣ