Racing calendar of 6/07/2013 until 13/10/2013

Logo

Racing calendar of 6/07/2013 until 13/10/2013

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΓΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΣΑΒΒΑΤΟ 6/07/2013

9.00

MEN INDOOR

G.E.K. – K.G.S.

(ON ANAVOLIS)

NAFSITHOEIO

10.00

MEN INDOOR

G.E.K. – DP. ATLAS

(ON ANAVOLIS)

NAFSITHOEIO

11.00

ΕΦΗΒΩΝ INDOOR

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

1th A GROUP CORFU - 1st B GROUP CORFU

NAFSITHOEIO

12.00

MEN INDOOR

G.E.K. – G.E.TH.

NAFSITHOEIO

13.00

ΝΕΩΝ

INDOOR

AO. FAIAX - K.G.S.

(ON ANAVOLIS)

NAFSITHOEIO

15.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ

A.P.S. The CHAMPION LV. – A.P.S. DIAS

Greek

16.00

MEN INDOOR

G.E.K. – G.S.K. BYRON

NAFSITHOEIO

17.00

MEN INDOOR

G.E.K. – AO. FAIAX

NAFSITHOEIO

17.00

WOMEN'S OUTDOOR

AO. ΦΑΙΑΞ – Γ.Ε.Θ.

TENNIS E.A.K.K.

18.00

MEN INDOOR

K.G.S. – DP. ATLAS

NAFSITHOEIO

ΚΥΡΙΑΚΗ 7/07/2013

9.00

MEN INDOOR

K.G.S. – G.E.TH.

NAFSITHOEIO

10.00

MEN INDOOR

K.G.S. – G.S.K. BYRON

(ON ANAVOLIS)

NAFSITHOEIO

11.00

MEN INDOOR

K.G.S. – AO. FAIAX

NAFSITHOEIO

12.00

MEN INDOOR

DP. ΑΤΛΑΣ – Γ.Ε.Θ.

(ON ANAVOLIS)

NAFSITHEIO

13.00

MEN INDOOR

DP. ATLAS - G.S.K. BYRON

NAFSITHOEIO

16.00

MEN INDOOR

DP. ATLAS - AO. FAIAX

NAFSITHOEIO

ΔΕΥΤΕΡΑ 8/07/2013

16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ

AO. FAIAX - G.S.K. BYRON

ΜΑΡΙΝΑ

17.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

K.G.S. – G.S.K. BYRON

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ

WEDNESDAY 10/07/2013

16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ

DP. ΑΤΛΑΣ – Κ.Γ.Σ.

ΜΑΡΙΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 13/07/2013

9.00

MEN INDOOR

G.E.TH. – G.S.K. BYRON

NAFSITHOEIO

10.00

MEN INDOOR

G.E.TH. – AO. FAIAX

(ON ANAVOLIS)

NAFSITHOEIO

11.00

MEN INDOOR

G.S.K. ΒΥΡΩΝ – Α.Ο. FAIAX

(ON ANAVOLIS)

NAFSITHOEIO

12.00

MEN INDOOR

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

1nd GROUP CORFU - AO. PHAETHON VRILISSION

NAFSITHOEIO

13.00

MEN INDOOR

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

2st GROUP CORFU - 3rd GROUP CORFU

NAFSITHOEIO

15.00

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

FRIENDLY MATCH

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 14/07/2013

9.00

ΕΦΗΒΩΝ INDOOR

FINAL

NAFSITHOEIO

10.00

ΝΕΩΝ

INDOOR

FINAL

(G.E.K. – WINNER GROUP OF ATHENS)

NAFSITHOEIO

11.00

WOMEN'S INDOOR

FINAL

(A.P.S. THE LEONTES - WINNER GROUP OF ATHENS)

NAFSITHOEIO

18.00

MEN INDOOR

SMALL POWER

FOR POSITIONS 3-4

NAFSITHOEIO

19.00

MEN INDOOR

FINAL

FOR POSITIONS 1-2

NAFSITHOEIO

ΔΕΥΤΕΡΑ 15/07/2013

16.30

MEN OUTDOOR T20

AO. FAIAX - DP. ATLAS

ΜΑΡΙΝΑ

17.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

A.P.S. THE LEONTES - AO. FAIAX

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

WEDNESDAY 17/07/2013

17.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

A.P.S. THE LEONTES - DP. ATLAS

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 20/07/2013

10.00

ΕΦΗΒΩΝ OUTDOOR

G.E.TH. – G.S.K. BYRON

ΜΑΡΙΝΑ

17.00

WOMEN'S OUTDOOR

A.O.D.P. Decathlon - A.P.S. THE LEONTES

TENNIS E.A.K.K.

ΚΥΡΙΑΚΗ 21/07/2013

10.00

MEN'S OUTDOOR

G.E.TH. – G.S.K. BYRON

ΜΑΡΙΝΑ

16.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ

WINNER RACE 8/7 (AO. FAIAX - G.S.K. BYRON) - WINNER RACE ATHENS

ΜΑΡΙΝΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 22/07/2013

17.00

ΕΦΗΒΩΝ OUTDOOR

AO. FAIAX - G.S.K. BYRON

ΜΑΡΙΝΑ

17.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

DP. ATLAS - AO. FAIAX

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

WEDNESDAY 24/07/2013

16.00

MEN'S OUTDOOR

K.G.S. – DP. ATLAS

ΜΑΡΙΝΑ

17.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

AO. FAIAX - A.P.S. THE LEONTES

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 27/07/2013

10.00

MEN OUTDOOR T20

G.E.TH. – K.G.S.

ΜΑΡΙΝΑ

16.00

MEN'S OUTDOOR

AO. FAIAX - G.S.K. BYRON

ΜΑΡΙΝΑ

17.00

WOMEN'S OUTDOOR

AO. FAIAX - A.O.D.P. Decathlon

TENNIS E.A.K.K.

ΚΥΡΙΑΚΗ 28/07/2013

10.00

MEN'S OUTDOOR

G.E.TH. – DP. ATLAS

ΜΑΡΙΝΑ

10.00

WOMEN'S OUTDOOR

A.P.S. THE LEONTES - G.E.TH.

TENNIS E.A.K.K.

16.00

MEN'S OUTDOOR

AO. FAIAX - K.G.S.

ΜΑΡΙΝΑ

17.00

WOMEN'S OUTDOOR

AO. FAIAX - A.P.S. THE LEONTES

TENNIS E.A.K.K.

ΔΕΥΤΕΡΑ 29/07/2013

16.00

MEN'S OUTDOOR

G.S.K. BYRON - K.G.S.

ΜΑΡΙΝΑ

17.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

DP. ATLAS - A.P.S. THE LEONTES

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

17.00

WOMEN'S OUTDOOR

A.O.D.P. Decathlon - G.E.TH.

TENNIS E.A.K.K.

WEDNESDAY 31/07/2013

16.30

MEN OUTDOOR T20

G.S.K. BYRON - DP. ATLAS

ΜΑΡΙΝΑ

17.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

AO. FAIAX - DP. ATLAS

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

17.00

WOMEN'S OUTDOOR

G.E.TH. – AO. FAIAX

TENNIS E.A.K.K.

ΣΑΒΒΑΤΟ 3/08/2013

10.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

G.E.TH. – A.P.S. NAFSIKA

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

16.00

MEN'S OUTDOOR

AO. FAIAX - DP. ATLAS

ΜΑΡΙΝΑ

17.00

WOMEN'S OUTDOOR

A.P.S. THE LEONTES - A.O.D.P. Decathlon

TENNIS E.A.K.K.

ΚΥΡΙΑΚΗ 4/08/2013

10.00

ΕΦΗΒΩΝ OUTDOOR

G.E.TH. – DP. ATLAS

ΜΑΡΙΝΑ

10.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

K.G.S. – A.P.S. NAFSIKA

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

17.00

ΕΦΗΒΩΝ OUTDOOR

G.S.K. BYRON - G.E.K.

ΜΑΡΙΝΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 5/08/2013

17.00

ΕΦΗΒΩΝ OUTDOOR

AO. FAIAX - DP. ATLAS

ΜΑΡΙΝΑ

17.00

WOMEN'S OUTDOOR

A.O.D.P. Decathlon - AO. FAIAX

TENNIS E.A.K.K.

WEDNESDAY 7/08/2013

17.00

ΕΦΗΒΩΝ OUTDOOR

G.S.K. BYRON - DP. ATLAS

ΜΑΡΙΝΑ

17.00

WOMEN'S OUTDOOR

G.E.TH. – A.P.S. THE LEONTES

TENNIS E.A.K.K.

ΣΑΒΒΑΤΟ 10/08/2013

10.00

ΠΑΙΔΩΝ INDOOR

G.E.TH. – G.S.K. BYRON

(ON ANAVOLIS)

NAFSITHOEIO

11.00

ΠΑΙΔΩΝ INDOOR

DP. ΑΤΛΑΣ – Γ.Ε.Θ.

NAFSITHOEIO

12.00

ΠΑΙΔΩΝ INDOOR

G.E.TH. – K.G.S.

NAFSITHOEIO

17.00

WOMEN'S OUTDOOR

A.P.S. THE LEONTES - AO. FAIAX

TENNIS E.A.K.K.

ΚΥΡΙΑΚΗ 11/08/2013

15.00

MEN OUTDOOR T20

G.E.TH. – DP. ATLAS

ΜΑΡΙΝΑ

17.00

WOMEN'S OUTDOOR

G.E.TH. – A.O.D.P. Decathlon

TENNIS E.A.K.K.

ΣΑΒΒΑΤΟ 24/08/2013

10.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

K.G.S. – G.E.TH.

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

17.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

G.S.K. BYRON - A.P.S. NAFSIKA

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 25/08/2013

10.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

G.S.K. BYRON - K.G.S.

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

WEDNESDAY 28/08/2013

16.30

MEN OUTDOOR T20

AO. FAIAX - K.G.S.

ΜΑΡΙΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 31/08/2013

10.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

A.P.S. NAFSIKA - G.E.TH.

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ

FINAL

ΜΑΡΙΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 1/09/2013

10.00

MEN'S OUTDOOR

G.E.TH. – K.G.S.

ΜΑΡΙΝΑ

10.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

A.P.S. NAFSIKA - K.G.S.

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

15.00

MEN'S OUTDOOR

G.S.K. BYRON - DP. ATLAS

ΜΑΡΙΝΑ

15.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

G.S.K. ΒΥΡΩΝ – Γ.Ε.Θ.

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 2/09/2013

15.00

1The ROTARY INTERNATIONAL TOURNAMENT

DP. ΑΤΛΑΣ – Γ.Ε.Θ.

ΜΑΡΙΝΑ

ΤΡΙΤΗ

3/09/2013

16.00

1The ROTARY INTERNATIONAL TOURNAMENT

INDIA - DP. ATLAS

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ

16.00

1The ROTARY INTERNATIONAL TOURNAMENT

PAKISTAN - K.G.S.

ΜΑΡΙΝΑ

WEDNESDAY 4/09/2013

16.00

1The ROTARY INTERNATIONAL TOURNAMENT

G.S.K. BYRON – PAKISTAN

ΜΑΡΙΝΑ

ΠΕΜΠΤΗ 5/09/2013

15.00

1The ROTARY INTERNATIONAL TOURNAMENT

INDIA - G.E.TH.

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ

16.00

1The ROTARY INTERNATIONAL TOURNAMENT

K.G.S. – G.S.K. BYRON

ΜΑΡΙΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 7/09/2013

10.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

G.E.TH. – G.S.K. BYRON

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

11.00

1The ROTARY INTERNATIONAL TOURNAMENT

RACE CLASSIFICATION FOR POSITIONS 3-4

ΜΑΡΙΝΑ

15.00

1The ROTARY INTERNATIONAL TOURNAMENT

RACE CLASSIFICATION FOR POSITIONS 5-6

ΜΑΡΙΝΑ

16.00

1The ROTARY INTERNATIONAL TOURNAMENT

FINAL

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 8/09/2013

10.00

MEN OUTDOOR T20

G.E.TH. – AO. FAIAX

ΜΑΡΙΝΑ

10.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

G.E.TH. – K.G.S.

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 9/09/2013

16.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

A.P.S. NAFSIKA - G.S.K. BYRON

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

16.30

MEN OUTDOOR T20

G.S.K. BYRON - K.G.S.

ΜΑΡΙΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/09/2013

10.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

1th A GROUP KERKYRAS - 2nd GROUP B KERKYRAS

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

15.00

ΠΑΙΔΩΝ INDOOR

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

2nd B GROUP KERKYRAS - the first Group A KERKYRAS

NAFSITHOEIO

16.00

ΠΑΙΔΩΝ INDOOR

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

1nd B GROUP KERKYRAS - 2nd Group A KERKYRAS

NAFSITHOEIO

17.00

ΠΑΙΔΩΝ INDOOR

SMALL POWER

FOR POSITIONS 3-4

NAFSITHOEIO

18.00

ΠΑΙΔΩΝ INDOOR

FINAL

FOR POSITIONS 1-2

NAFSITHOEIO

ΚΥΡΙΑΚΗ 15/09/2013

10.00

MEN'S OUTDOOR

AO. ΦΑΙΑΞ – Γ.Ε.Θ.

ΜΑΡΙΝΑ

10.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

2th A GROUP CORFU - 1st B GROUP CORFU

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 16/09/2013

16.00

MEN OUTDOOR T20

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

2st GROUP CORFU - 3rd GROUP CORFU

ΜΑΡΙΝΑ

WEDNESDAY 18/09/2013

15.00

MEN'S OUTDOOR

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

1st GROUP CORFU - 4th GROUP CORFU

ΜΑΡΙΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/09/2013

10.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

SMALL POWER

FOR POSITIONS 3-4

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

15.00

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

LINKLATERS C.C. – DP. ATLAS

ΜΑΡΙΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

22/9/2013

10.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

FINAL

FOR POSITIONS 1-2

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

15.00

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

LINKLATERS C.C. – G.S.K. BYRON

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 23/09/2013

15.00

MEN'S OUTDOOR

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

2st GROUP CORFU - 3rd GROUP CORFU

ΜΑΡΙΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 28/09/2013

15.00

MEN OUTDOOR T20

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

1nd GROUP CORFU - 1st GROUP OF ATHENS

ΜΑΡΙΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29/09/2013

10.00

MEN OUTDOOR T20

SMALL POWER

FOR POSITIONS 3-4

ΜΑΡΙΝΑ

13.30

MEN OUTDOOR T20

FINAL

FOR POSITIONS 1-2

ΜΑΡΙΝΑ

15.00

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

SGS XI - G.E.TH.

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 30/09/2013

15.00

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

SGS XI - G.S.K. BYRON

ΜΑΡΙΝΑ

WEDNESDAY

2/10/2013

15.00

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

SGS XI - DP. ATLAS

ΜΑΡΙΝΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4/10/2013

15.00

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

SGS XI - K.G.S.

ΜΑΡΙΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 5/10/2013

15.00

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

OLD LINCONIANS C.C – Α.Ο. FAIAX

ΜΑΡΙΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 6/10/2013

9.30

MEN'S OUTDOOR

SMALL POWER

FOR POSITIONS 3-4

ΜΑΡΙΝΑ

14.30

MEN'S OUTDOOR

FINAL

GIA POSITIONS 1-2

ΜΑΡΙΝΑ

15.00

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

OLD LINCONIANS C.C – Γ.Ε.Θ.

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

WEDNESDAY 9/10/2013

15.00

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

OLD LINCONIANS C.C – ΜΙΚΤΗ (LIABILITY AO. FAIAX)

ΜΑΡΙΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/10/2013

BE DESIGNATED

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

PIMLICO STROLLERS C.C. – ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΜΑΡΙΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/10/2013

BE DESIGNATED

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

PIMLICO STROLLERS C.C. – ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ