ΕΤΗΣΙΟ ΚΑΛΕΝΤΑΡΙ   ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2018

 

ΕΤΗΣΙΟ ΚΑΛΕΝΤΑΡΙ   ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2018

ΑΓΩΝΕΣ ΚΛΕΙΣΤΟΥ  ΧΩΡΟΥ( ΙΝDOOR)  2018

ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ

1 20/01/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ Α.Ο.Π.Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ-Κ.Γ.Σ. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 13:30
2 20/01/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ Κ.Γ.Σ.- Γ.Ε.Κ. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ Α΄ΓΥΡΟΣ 14:30
3 20/01/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ Α.Ο.Π.Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ-Α.Σ. ΑΤΛΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 15:30
4 21/01/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ Κ.Γ.Σ.-Γ.Ε.Θ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΑΓΩΝΑΣ Β΄ΟΜΙΛΟΥ 17.30
5 21/01/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ Γ.Ε.Θ-Γ.Ε.Κ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΑΓΩΝΑΣ Β΄ΟΜΙΛΟΥ 18:30
6 21/01/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ Α.Ο.Π.Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ-Α.Σ. ΑΤΛΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΑΓΩΝΑΣ Α΄ΟΜΙΛΟΥ

16:30

7 27/01/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ Γ.Ε.Θ-Κ.Γ.Σ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ- ΝΑΥΣΙΘΟΕΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 15:00
8 27/01/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ P.C.- Γ.Ε.Κ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ- ΝΑΥΣΙΘΟΕΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 16:00
9 27/01/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ Γ.Σ.Κ ΒΥΡΩΝ-Γ.Ε.Κ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ- ΝΑΥΣΙΘΟΕΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 17:00
10 27/01/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ P.C- Γ.Σ. Κ ΒΥΡΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ- ΝΑΥΣΙΘΟΕΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 18:00
11 27/01/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ Γ.Ε.Θ- Α.Ο. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ- ΝΑΥΣΙΘΟΕΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 19:00
12 27/01/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ Κ.Γ.Σ-Α.Ο. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ- ΝΑΥΣΙΘΟΕΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 20:00
13 28/1/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ Γ.Ε.Θ-Α.Σ. ΑΤΛΑΣ ΙΙ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ- ΝΑΥΣΙΘΟΕΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 15:00
14 28/1/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ Κ.Γ.Σ.-Α.Σ. ΑΤΛΑΣ ΙΙ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ- ΝΑΥΣΙΘΟΕΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 16:00
15 28/01/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ P.C.-A.Σ. ΑΤΛΑΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ- ΝΑΥΣΙΘΟΕΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 18:00
16 28/01/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ Γ.Σ.Κ ΒΥΡΩΝ-Α.Σ. ΑΤΛΑΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ- ΝΑΥΣΙΘΟΕΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 19:00
17 29/01/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ Γ.Ε.Κ-Α.Σ. ΑΤΛΑΣ Ι ΤΟΥΡΝΟΥΑ Α18ΝΔΡΩΝ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ- ΝΑΥΣΙΘΟΕΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 20:00

ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ

18 04/02/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ Α.Ο.Π.Κ ΤΟ ΔΚΕΘΛΟΝ-Α.Σ. ΑΤΛΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ Α΄ΓΥΡΟΣ 19:00
19 04/02/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ Γ.Ε.Κ.-Κ.Γ.Σ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ Β΄ΓΥΡΟΣ 20:00
20 11/02/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ Α.Ο.Π.Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ-Α.ΠΣ. ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 19:00
21 24/02/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ P.C.C –A.Σ ΑΤΛΑΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ- ΝΑΥΣΙΘΟΕΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 16:30
22 24/02/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ Γ.Σ.Κ ΒΥΡΩΝ-Α.Σ. ΑΤΛΑΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ

ΝΑΥΣΙΘΟΕΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ

17:30
23 24/02/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ Κ.Γ.Σ-Α.Ο. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ ΝΑΥΣΙΘΟΕΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 18:30
24 25/02/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ Κ.Γ.Σ.-Α..Σ. ΑΤΛΑΣ ΙΙ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ

ΝΑΥΣΙΘΟΕΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ

16.:30
25 25/02/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ Α.Ο. ΑΧΙΛΛΕΑΣ-Α.Σ. ΑΤΛΑΣ II ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ

ΝΑΥΣΙΘΟΕΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ

17.30
26 25/02/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ Γ.Ε.Κ. – Α.Σ. ΑΤΛΑΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ

ΝΑΥΣΙΘΟΕΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ

18:30

ΜΑΡΤΙΟΣ

27 24/03/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ Α.Ο.Π.Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ-Α.Π.Σ. ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΑΓΩΝΑΣ Α΄ΟΜΙΛΟΥ 18.00
28 24/03/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ Α.Π.Σ. ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ  -Α.Σ. ΑΤΛΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΑΓΩΝΑΣ Α΄ΟΜΙΛΟΥ 19.00
29 24/03/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ Α.Π.Σ ΝΑΥΣΙΚΑ-Α.Σ. ΑΤΛΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 16:00
30 24/03/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ Κ.Γ.Σ-Α.Π.Σ. ΝΑΥΣΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 17:00

ΑΠΡΙΛΙΟΣ

31

02/04/2018 Μ.ΔΕΥΤΕΡΑ Γ.Ε.Κ.-Α.Π.Σ ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΓΩΝΑΣ Α΄ΟΜΙΛΟΥ 11:45
32 02/04/2018 Μ.ΔΕΥΤΕΡΑ Α.Π.Σ ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ -Γ.Ε.Κ. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΓΩΝΑΣ Α΄ΟΜΙΛΟΥ Β  ΄ΓΥΡΟΥ 12:45
33 03/04/2018 Μ. ΤΡΙΤΗ Α.Π.Σ ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ-Α.Ο.Π.Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 11:45
34 15/04/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ Γ.Ε.Κ. –Κ.Γ.Σ. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ-ΑΝΔΡΩΝ

ΑΓΩΝΕΣ Α΄ΟΜΙΛΟΥ Α΄ΓΥΡΟΥ

16.00
35 15/04/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ Κ.Γ.Σ.-Α.Ο.Π.Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 17:00
36 15/04/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ Α.Σ. ΑΤΛΑΣ-Γ.Ε.Θ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ-ΑΝΔΡΩΝ

ΑΓΩΝΕΣ Β΄ΟΜΙΛΟΥ Α΄ΓΥΡΟΥ

19.00
37 15/04/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ Α.Ο. ΑΧΙΛΛΕΑΣ-Α.Σ. ΑΤΛΑΣ 18.00
38 22/04/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ Α.Π.Σ ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ-Κ.Γ.Σ. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ Α ΓΥΡΟΣ 18:00
39 22/04/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ Κ.Γ.Σ.-Α.Π.Σ ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΓΥΡΟΣ 19:00
40 22/04/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ Α.Σ. ΑΤΛΑΣ- Γ.Ε.Κ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ Β΄ΓΥΡΟΣ 20:00
41 22/04/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ Γ.Ε.Κ –Α.Σ. ΑΤΛΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ Α΄ΓΥΡΟΣ 21:00
42 28/04/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ Α.Σ  ΑΤΛΑΣ-Α.Ο.Π.Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ Β ΓΥΡΟΣ 18:00
43 28/04/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ Κ.Γ.Σ –Α.Π.Σ ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α΄΄ΟΜΙΛΟΣ Β ΓΥΡΟΣ 19:00
44 28/04/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ Α.Π.Σ ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ-Κ.Γ.Σ. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α΄΄ΟΜΙΛΟΣ Α΄ ΓΥΡΟΣ 20:00

ΜΑΙΟΣ

45 06/05/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ Α.Ο.Π.Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ-Α.Π.Σ Η ΝΑΥΣΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΑΓΩΝΕΣ Α΄ΟΜΙΛΟΥ 18.30
46 06/05/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ Α.Π.Σ Η ΝΑΥΣΙΚΑ- Α.Π.Σ. ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΑΓΩΝΕΣ Α΄ΟΜΙΛΟΥ 19.30
47 06/05/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ Α.Π.Σ Η ΝΑΥΣΙΚΑ- Α.Σ. ΑΤΛΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΑΓΩΝΕΣ Α΄ΟΜΙΛΟΥ 20.30
48 12/05/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ Γ.Ε.Κ.-Α.Ο.Π.Κ ΤΟ ΔΚΕΘΛΟΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 16:00
49 12/05/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ Α.Σ. ΑΤΛΑΣ-Γ.Ε.Κ. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 17:00
50 12/05/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ Α.Σ. ΑΤΛΑΣ-Κ.Γ.Σ. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 18:00
51 12/05/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ Α.Π.Σ Η ΝΑΥΣΙΚΑ –Α.Σ. ΑΤΛΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ 19:00
52 13/05/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ Α.Ο.Π.Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ -Α.Π.Σ ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ- ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ 2018

Α΄ΓΥΡΟΣ

15:00
53 13/05/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ Α.Π.Σ ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ-Α.Ο.Π.Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ 2018

Β΄ΓΥΡΟΣ

16:00
54 13/05/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ Α.Π.Σ Η ΝΑΥΣΙΚΑ-Γ.Ε.Κ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ-ΑΝΔΡΩΝ

ΑΓΩΝΕΣ Α΄ΟΜΙΛΟΥ Α΄ΓΥΡΟΥ

18.00
55 13/05/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ Α.Π.Σ Η ΝΑΥΣΙΚΑ-Κ.Γ.Σ. 19:00
56 13/5/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ Κ.Γ.Σ-Γ.Ε.Κ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΑΓΩΝΑΣ Β΄ΟΜΙΛΟΥ 17:00
57 19/05/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ Γ.Ε.Κ.-Α.Π.Σ Η ΝΑΥΣΙΚΑ  

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ-ΑΝΔΡΩΝ

ΑΓΩΝΑΣ Α΄ΟΜΙΛΟΥ –Β΄ΓΥΡΟΥ

14:00
58 19/05/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ Κ.Γ.Σ-Α.Π.Σ Η ΝΑΥΣΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ-ΑΝΔΡΩΝ

ΑΓΩΝΕΣ Α΄ΟΜΙΛΟΥ –Β΄ΓΥΡΟΥ

15:00
59 26/05/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ Α.Ο.Π.Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ – Κ.Γ.Σ. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 14:00
60 26/05/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ Α.Ο.Π.Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ-Α.Π.Σ ΝΑΥΣΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 15:00
61 26/05/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ Γ.Σ.Κ ΒΥΡΩΝ-Α.Σ. ΑΤΛΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 16:00
62 26/05/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ Κ.Γ.Σ- Α.Σ. ΑΤΛΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ 17:00
63 26/05/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ Κ.Γ.Σ-Α.Π.Σ Η ΝΑΥΣΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ 18:00
64 26/5/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ Κ.Γ.Σ.-Γ.Ε.Κ. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ-ΑΝΔΡΩΝ

ΑΓΩΝΕΣ Α΄ΟΜΙΛΟΥ –Β΄ΓΥΡΟΥ

19:00
65 27/05/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ Α.Π.Σ ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ-Γ.Σ.Κ. ΒΥΡΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13:00
66 27/05/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ Α.Σ. ΑΤΛΑΣ-Α.Ο.Π.Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 14:00
67 27/05/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ Α.Σ. ΑΤΛΑΣ-Γ.Σ.Κ ΒΥΡΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 15:00
68 27/05/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ Α.Π.Σ ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ-Γ.Ε.Κ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ 16:00
69 27/05/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ Α.Σ. ΑΤΛΑΣ-Α.Ο. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ-ΑΝΔΡΩΝ

ΑΓΩΝΕΣ Β΄ΟΜΙΛΟΥ –Β΄ΓΥΡΟΥ

17.00
31/05/2018 ΠΕΜΠΤΗ ΣΧΟΛΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΚΡΙΚΕΤ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΕΞΙ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ ΣΧΟΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΥΝΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ 14Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Κ ΕΛ.Ο.Κ 09.00

ΙΟΥΝΙΟΣ

70 09/06/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ Γ.Σ.Κ ΒΥΡΩΝ – Γ.Ε.Κ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 17:00
71 09/06/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ Α.Ο.Π.Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ-Γ.Ε.Κ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ 18:00
72 09/06/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ Α.Σ. ΑΤΛΑΣ- Κ.Γ.Σ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ 19:00
73 16/06/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ Α.Π.Σ ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ-Α.Σ. ΑΤΛΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 14:00
74 16/06/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ Α.Σ. ΑΤΛΑΣ- ΑΠ.Σ. Η ΝΑΥΣΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ 15:00
75 16/06/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ Α.Π.Σ ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ-Γ.Ε.Κ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 16:00

76

16/06/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ Γ.Ε.Θ-Α.Σ. ΑΤΛΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ-ΑΝΔΡΩΝ

ΑΓΩΝΕΣ Β΄ΟΜΙΛΟΥ –Β΄ΓΥΡΟΥ

18:00
77 17/06/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ Α.Π.Σ ΝΑΥΣΙΚΑ- Γ.Σ.Κ ΒΥΡΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 15:00
78 17/06/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ Κ.Γ.Σ –Γ.Σ.Κ ΒΥΡΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 16:00
79 17/06/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ Γ.Σ.Κ ΒΥΡΩΝ-Α.Ο.Π.Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 17:00
80 17/06/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ Γ.Ε.Κ – Α.Π.Σ ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ 18:00
81 17/06/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ Γ.Ε.Κ-Α.Ο.Π.Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ 19.00
82 22/6/2018 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Α.Ο.Π.Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ-Γ.Σ.Κ ΒΥΡΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 12:00
83 23/06/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ Γ.Ε.Κ-Α.Σ. ΑΤΛΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ – ΑΝΔΡΩΝ ΑΓΩΝΑΣ Β΄ΦΑΣΗΣ ΓΙΑ ΘΕΣΕΙΣ 1-3 18.00
84 23/06/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ Α.Σ. ΑΤΛΑΣ- Γ.Ε.Κ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΑΓΩΝΑΣ Β΄ΦΑΣΗΣ 17:00
85 23/06/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ Α.Ο.Π.Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ – Γ.Ε.Κ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 20:00
86 23/6/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ Γ.Ε.Κ-Κ.Γ.Σ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ 15:00
87 23/06/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ Α.Π.Σ ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ-Α.Σ. ΑΤΛΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ 16:00
88 23/06/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ Α.Π.Σ ΝΑΥΣΙΚΑ-Κ.Γ.Σ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ 14:00
89 23/06/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ Γ.Ε.Κ.-Α.Ο.Π.Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΓΩΝΑΣ ΒΦΑΣΗΣ ΄19:00
90 24/06/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ Α.Σ. ΙΑΣΩΝ- Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΑΓΩΝΑΣ Γ΄ΟΜΙΛΟΥ 08:30
91 24/06/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ Α.Π.Σ ΔΙΑΣ-Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΑΓΩΝΑΣ Γ΄ΟΜΙΛΟΥ 09:30
92 24/06/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ-Α.Κ. ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΑΓΩΝΑΣ Γ΄ΟΜΙΛΟΥ 10:30
93 24/06/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ Α.Π.Σ ΔΙΑΣ-Α.Σ. ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΑΓΩΝΑΣ Γ΄ΟΜΙΛΟΥ 11:30
94 24/06/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ-Α.Σ. ΙΑΣΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ-ΑΝΔΡΩΝ ΑΓΩΝΑΣ Γ΄ΟΜΙΛΟΥ 17.00
95 24/06/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ-Α.Π.Σ ΔΙΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ-ΑΝΔΡΩΝ ΑΓΩΝΑΣ Γ΄ΟΜΙΛΟΥ 18:00
96 24/06/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ Α.Π.Σ ΔΙΑΣ-Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ-ΑΝΔΡΩΝ ΑΓΩΝΑΣ Γ΄ΟΜΙΛΟΥ 19.00
97 24/06/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ Α.Σ. ΙΑΣΩΝ- Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ-ΑΝΔΡΩΝ ΑΓΩΝΑΣ Γ΄ΟΜΙΛΟΥ 20.00
98 29/06/2018 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Α.Π.Σ. ΝΑΥΣΚΑ-Κ.Γ.Σ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ

 

20:00

ΙΟΥΛΙΟΣ

99 01/07/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ Α.Σ. ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ-Α.Π.Σ ΔΙΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ 08:00
100 01/07/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ Α.Π.Σ ΔΙΑΣ-Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ –ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 09:00
101 01/07/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ Α.Π.Σ ΔΙΑΣ-Α.Σ. ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ 10:00
102 01/07/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ Α.Σ. ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ-Α.Π.Σ ΔΙΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ-ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 11:00
103 01/07/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ-Α.Π.Σ ΔΙΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ 12:00
104 01/07/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ-Α.Π.Σ ΔΙΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 13:00
105 01/07/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ Α.Π.Σ ΔΙΑΣ-Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ 14:00
106 01/07/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ Α.Π.Σ ΔΙΑΣ-Α.Σ. ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 15:00
107 13/07/2018 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Γ.Ε.Κ.-Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΑΓΩΝΑΣ Β΄ ΦΑΣΗΣ 18:00
108 13/07/2018 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Α.Ο.Π.Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ-Α.Π.Σ ΔΙΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β΄ ΦΑΣΗ 19:00
109 13/07/2018 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ-Α.Σ. ΑΤΛΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΑΓΩΝΑΣ Β΄ ΦΑΣΗΣ 20:00
110 14/07/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ Α.Ο.Π.Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ- Α.Π.Σ ΔΙΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΓΩΝΑΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ 10:00
111 14/07/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ-Α.Σ ΑΤΛΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ – ΑΝΔΡΩΝ ΑΓΩΝΑΣ Β΄ΦΑΣΗΣ ΓΙΑ ΘΕΣΕΙΣ 1-3 11:00
112 14/07/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ Α.Π.Σ ΔΙΑΣ-Γ.Ε.Κ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΑΓΩΝΑΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ

12:00
113 14/07/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ Γ.Ε.Κ.-Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ – ΑΝΔΡΩΝ ΑΓΩΝΑΣ Β΄ΦΑΣΗΣ ΓΙΑ ΘΕΣΕΙΣ 1-3 13:00
114 14/07/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ Γ.Ε.Κ.-Α.Π.Σ ΔΙΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΓΩΝΑΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ 14:00

ΑΓΩΝΕΣ ΑΝΟΙΧΤΟΥ  ΧΩΡΟΥ( ΟUTDOOR)  2018

ΑΠΡΙΛΙΟΣ

115 28/04/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΑRBARROW CRICKET CLUB ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ «ΤΟ ΚΡΙΚΕΤ ΩΣ ΜΟΡΦΗ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ¨¨ 15:00
116 29/04/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΑRBARROW CRICKET CLUB ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ «ΤΟ ΚΡΙΚΕΤ ΩΣ ΜΟΡΦΗ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ» 15:00

ΜΑΙΟΣ

117 12/05/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ LOST MARBLES-ΜΙΚΤΗ ΑΝΔΡΩΝ ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ «ΤΟ ΚΡΙΚΕΤ ΩΣ ΜΟΡΦΗ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ» 15:00
118 14/05/2018 ΔΕΥΤΕΡΑ LOST MARBLES-A.Σ. ΑΤΛΑΣ ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ «ΤΟ ΚΡΙΚΕΤ ΩΣ ΜΟΡΦΗ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ» 15:00
119 20/05/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ ΙLLUSTRIOUS ΑUTHORS XI-Α.Σ. ΑΤΛΑΣ ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ «ΤΟ ΚΡΙΚΕΤ ΩΣ ΜΟΡΦΗ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ» 15:00
120 21/05/2018 ΔΕΥΤΕΡΑ ΙLLUSTRIOUS ΑUTHORS XI-P.C.C. ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ «ΤΟ ΚΡΙΚΕΤ ΩΣ ΜΟΡΦΗ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ¨¨ 15.00
121 26/05/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ BLOODY LADS CC- Γ.Σ.Κ ΒΥΡΩΝ ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ «ΤΟ ΚΡΙΚΕΤ ΩΣ ΜΟΡΦΗ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ 16:00
122 27/05/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ ΗΡΑΚΛΗΣ- ΜΙΚΤΗ ΑΝΔΡΩΝ ΦΙΛΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΝΔΡΩΝ 11:ΟΟ
123 27/05/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ BLOODY LADS CC- K.Γ.Σ ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΚΡΙΚΕΤ ΣΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ-ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ 15:00
124 28/05/2018 ΔΕΥΤΕΡΑ ΗΡΑΚΛΗΣ- P.C.C ΦΙΛΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΝΔΡΩΝ 15:00

ΙΟΥΝΙΟΣ

125 24/06/18 ΚΥΡΙΑΚΗ Γ.Ε.Κ-Α.Σ. ΑΤΛΑΣ ΚΥΠΕΛΛΟ ΦΙΛΙΑΣ 11.00
126 30/06/18 ΣΑΒΒΑΤΟ Γ.Ε.Κ- Α.Ο.Π.Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 17.00

ΙΟΥΛΙΟΣ

127 01/07/18 ΚΥΡΙΑΚΗ Γ.Ε.Θ-Α.Ο. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΥΠΕΛΛΟ ΦΙΛΙΑΣ 11.00
128 01/07/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ THOMAS YSEF CC- MIKTH AΝΔΡΩΝ ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΚΡΙΚΕΤ ΣΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ» 15.00
129 02/07/18 ΔΕΥΤΕΡΑ Γ.Ε.Κ-Α.Π.Σ ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 17.00
130 04/07/18 ΤΕΤΑΡΤΗ Α.Π.Σ ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ-Α.Σ. ΑΤΛΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΡΙΝΑΣ

17.00
131 07/07/18 ΣΑΒΒΑΤΟ Γ.Ε. Κ-Α.Ο. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Τ20

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΡΙΝΑΣ

17.00
132 08/07/18 ΚΥΡΙΑΚΗ Γ.Ε.Θ- Α.Σ. ΑΤΛΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Τ20

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΡΙΝΑΣ

11.00
133 08/07/18 ΚΥΡΙΑΚΗ Α.Ο.Π.Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ –Κ.Γ. Σ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 17.00
134 09/07/18 ΔΕΥΤΕΡΑ Γ.Ε.Κ-Α.Ο.Π. Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 17.00
135 11/07/18 ΤΕΤΑΡΤΗ Γ.Ε.Κ –Α.Π.Σ ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΡΙΝΑΣ

17.00
136 14/07/18 ΣΑΒΒΑΤΟ Α.Σ. ΑΤΛΑΣ-Α.Ο.Π.Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Τ20

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΡΙΝΑΣ

17.00
138 15/07/18 ΚΥΡΙΑΚΗ Γ.Ε.Κ-Γ.Ε. Θ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Τ20

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΡΙΝΑΣ

11.00
139 15/07/18 ΚΥΡΙΑΚΗ Α.Ο. ΑΧΙΛΛΕΑΣ-Κ.Γ.Σ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Τ20

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΡΙΝΑΣ

17.00
140 16/07/18 ΔΕΥΤΕΡΑ Κ.Γ.Σ-Γ.Ε.Κ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 11.00
141 18/07/18 ΤΕΤΑΡΤΗ Α.Ο.Π. Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ-Α.Π.Σ ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 17.00
142 21/07/18 ΣΑΒΒΑΤΟ Γ.Ε.Κ-Κ.Γ.Σ Τ20 17.00
143 22/07/18 ΚΥΡΙΑΚΗ Γ.Ε.Θ- Α.Ο.Π. Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Τ20

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΡΙΝΑΣ

11.00
144 22/07/18 ΚΥΡΙΑΚΗ Κ.Γ.Σ- Α.Ο.Π.Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 17.00
145 23/07/18 ΔΕΥΤΕΡΑ Γ.Ε.Κ- Α.Σ. ΑΤΛΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΡΙΝΑΣ

17.00
146 28/07/18 ΣΑΒΒΑΤΟ Γ.Ε.Κ- Α.Σ. ΑΤΛΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Τ20

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΡΙΝΑΣ

17.00
147     29/07/18 ΚΥΡΙΑΚΗ Γ.Ε.Θ-Α.Ο. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Τ20

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΡΙΝΑΣ

11.00
148 ΚΥΡΙΑΚΗ Κ.Γ.Σ –Α.Ο.Π.Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Τ20

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΡΙΝΑΣ

17:00
149 30/07/2018 ΔΕΥΤΕΡΑ Γ.Ε.Κ.-Κ.Γ.Σ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 17:00

ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ

150 01/08/18 ΤΕΤΑΡΤΗ  Α.Ο. ΑΧΙΛΛΕΑΣ-Α.Ο.Π.Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Τ20

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΡΙΝΑΣ

17.00
151 04/08/18 ΣΑΒΒΑΤΟ Γ.Ε.Κ- Α.Ο.Π.Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Τ20

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΡΙΝΑΣ

17.00
152 05/08/18 ΚΥΡΙΑΚΗ Γ.Ε.Θ-Κ.Γ.Σ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Τ20

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΡΙΝΑΣ

11.00
153 08/08/18 ΤΕΤΑΡΤΗ Κ.Γ.Σ- Α.Σ. ΑΤΛΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Τ20

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΡΙΝΑΣ

17.00
154 12/08/18 ΚΥΡΙΑΚΗ Α.Ο. ΑΧΙΛΛΕΑΣ-Α.Σ ΑΤΛΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Τ20

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΡΙΝΑΣ

11.00
155 12/8/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ Γ.Ε.Κ-Κ.Γ.Σ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Τ20

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΡΙΝΑΣ

16:00
156 19/08/18 ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ

Γ.Ε.Κ.-Α.Ο. ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΡΙΝΑΣ

11.00
157 25/08/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ GOLDEN BULLS- Α.Σ. ΑΤΛΑΣ ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ «ΤΟ ΚΡΙΚΕΤ ΩΣ ΜΟΡΦΗ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ 16:00
158 26/08/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ GOLDEN BULLS- Γ.Ε.Θ 15:00
159 27/8/2018 ΔΕΥΤΕΡΑ Α.Ο.Π. ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ- Γ.Ε.Κ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2018

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΡΙΝΑΣ

16:00
160 29/08/2018

 

ΤΕΤΑΡΤΗ GOLDEN BULLS- Γ.Ε.Κ ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ «ΤΟ ΚΡΙΚΕΤ ΩΣ ΜΟΡΦΗ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ» 16:00

ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΣ

161 01/09/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ GOLDEN BULLS- ΜΙΚΤΗ ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ «ΤΟ ΚΡΙΚΕΤ ΩΣ ΜΟΡΦΗ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ» 16:00
162 05/09/2018 TETAΡΤΗ CRICKET MATCH IN MEMORY OF JOHN CLAYTON ΣΥΜΒΟΥΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΚΡΙΚΕΤ 17:00
163 7/9/2018 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ CORKSCREWS CC-ΜΙΚΤΗ ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ «ΤΟ ΚΡΙΚΕΤ ΩΣ ΜΟΡΦΗ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ» 16.00
164 8/9/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ CORKSCREWS CC- Α.Ο.Π.Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ «ΤΟ ΚΡΙΚΕΤ ΩΣ ΜΟΡΦΗ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ» 16:00
165 09/09/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ Γ.Ε.Θ –Γ.Ε.Κ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Τ10 10:00
166 09/09/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ  

Γ.Ε.Θ.-Α.Σ. ΑΤΛΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Τ10 12:00
167 09/09/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ  

Γ.Ε.Θ.-Α.Ο.Π.Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Τ10 14:00
168 09/09/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ CORKSCREWS CC- Κ.Γ.Σ. ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ «ΤΟ ΚΡΙΚΕΤ ΩΣ ΜΟΡΦΗ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ» 15:00
169 15/09/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ GORING ON- Α.Σ. ΑΤΛΑΣ ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ «ΤΟ ΚΡΙΚΕΤ ΩΣ ΜΟΡΦΗ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ» 16:00
170 16/09/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ GORING ON-Κ.Γ.Σ ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ «ΤΟ ΚΡΙΚΕΤ ΩΣ ΜΟΡΦΗ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ» 15:00
172 22/09/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ MOUNT CC-Γ.ΕΚ. ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ «ΤΟ ΚΡΙΚΕΤ ΩΣ ΜΟΡΦΗ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ» 15:00
173 22/09/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ LINKLATTERS CC-  Α.Ο.Π.Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ «ΤΟ ΚΡΙΚΕΤ ΩΣ ΜΟΡΦΗ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ» 15:00
175 23/09/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ LINKLATTERS CC- Α.Σ. ΑΤΛΑΣ ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ «ΤΟ ΚΡΙΚΕΤ ΩΣ ΜΟΡΦΗ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ» 11:00
176 23/09/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ MOUNT CC-ΜΙΚΤΗ ΑΝΔΡΩΝ ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ «ΤΟ ΚΡΙΚΕΤ ΩΣ ΜΟΡΦΗ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ» 15:00
177 29/9/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ LAGAAN INDIAN- Κ.Γ.Σ. ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ «ΤΟ ΚΡΙΚΕΤ ΩΣ ΜΟΡΦΗ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ» 15:00
178 30/09/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ LAGAAN INDIAN- Γ.Ε.Κ ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ «ΤΟ ΚΡΙΚΕΤ ΩΣ ΜΟΡΦΗ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ» 14:00

ΟΚΤΩΒΡΙΟΣ

179-183 8-13/10/2018 ΔΕΥΤΕΡΑ- ΣΑΒΒΑΤΟ HELLENIC PREMIER LEAGUE T20 ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΡΙΝΑΣ

ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΝΔΡΩΝ  2018

184 13/10/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΟΝGHAM CC- Α.Ο. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ «ΤΟ ΚΡΙΚΕΤ ΩΣ ΜΟΡΦΗ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ» 14:00
185 14/10/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΝGHAM CC- Γ.Ε.Θ. ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ «ΤΟ ΚΡΙΚΕΤ ΩΣ ΜΟΡΦΗ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ» 11:00
186 20/10/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ ΒΑΤΤΕRSEA BADGERS CC- Α.Ο.Π.Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ «ΤΟ ΚΡΙΚΕΤ ΩΣ ΜΟΡΦΗ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ» 14:00
187 21/10/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ ΒΑΤΤΕRSEA BADGERS CC- Γ.Ε.Θ ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ «ΤΟ ΚΡΙΚΕΤ ΩΣ ΜΟΡΦΗ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ» 14:00
188 22/10/2018 ΔΕΥΤΕΡΑ ΒΑΤΤΕRSEA BADGERS CC- ΜΙΚΤΗ ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ «ΤΟ ΚΡΙΚΕΤ ΩΣ ΜΟΡΦΗ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ» 14:00
189 27/10/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ LIΝKLATERS CC ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ «ΤΟ ΚΡΙΚΕΤ ΩΣ ΜΟΡΦΗ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ» ΤΒC
190 28/10/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ LIΝKLATERS CC ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ «ΤΟ ΚΡΙΚΕΤ ΩΣ ΜΟΡΦΗ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ» TBC