Πρόγραμμα αγώνων Πρωταθλημάτων και Διεθνούς Τουρνουά 2018

Deltio Typoy

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ & ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΓ. ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2018
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΓΩΝΑΣ ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑ/ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ

08/08/18

ΤΕΤΑΡΤΗ Κ.Γ.Σ- Α.Σ. ΑΤΛΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Τ20

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΡΙΝΑΣ

17:00
12/08/18 ΚΥΡΙΑΚΗ Α.Ο. ΑΧΙΛΛΕΑΣ-Α.Σ ΑΤΛΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Τ20

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΡΙΝΑΣ

11:00
12/08/18 ΚΥΡΙΑΚΗ Γ.Ε.Κ-Κ.Γ.Σ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Τ20

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΡΙΝΑΣ

16:00
19/08/18 ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΡΙΝΑΣ

11:00

25/8/2018

ΣΑΒΒΑΤΟ GOLDEN BULLS- Α.Σ. ΑΤΛΑΣ ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ 2018

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΡΙΝΑΣ

16:00
26/08/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ GOLDEN BULLS- Γ.Ε.Θ ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ 2018

ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΕΙΑΣ

15:00
27/8/2018 ΔΕΥΤΕΡΑ Α.Ο.Π. ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ- Γ.Ε.Κ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2018

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΡΙΝΑΣ

16:00
29/08/2018

 

ΤΕΤΑΡΤΗ GOLDEN BULLS- Γ.Ε.Κ ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

2018

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΡΙΝΑΣ

16:00

01/09/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ GOLDEN BULLS- ΜΙΚΤΗ ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ 2018

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΡΙΝΑΣ

16:00
7/9/2018 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ CORKSCREWS CC-ΜΙΚΤΗ ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ 2018

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΡΙΝΑΣ

16.00
8/9/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ

CORKSCREWS CC- Α.Ο.Π.Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ

ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ 2018

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΡΙΝΑΣ

16:00
9/9/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ

CORKSCREWS CC- Κ.Γ.Σ.

ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ 2018

ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΕΙΑΣ

15:00

15/09/2018

ΣΑΒΒΑΤΟ GORING ON- Α.Σ. ΑΤΛΑΣ ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ 2018

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΡΙΝΑΣ

16:00
16/09/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ

GORING ON-Α.Ο.Π.Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ

ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ 2018

ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΕΙΑΣ

15:00
22/09/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ MOUNT CC-Γ.ΕΚ. ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ 2018

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΡΙΝΑΣ

15:00

LINKLATTERS CC-  Α.Ο.Π.Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ 2018

ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΕΙΑΣ

15:00
23/09/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ

LINKLATTERS CC- Α.Σ. ΑΤΛΑΣ

ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ 2018

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΡΙΝΑΣ

11:00
MOUNT CC-ΜΙΚΤΗ ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ 2018

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΡΙΝΑΣ

15:00

29/9/2018

ΣΑΒΒΑΤΟ LAGAAN INDIAN- Κ.Γ.Σ. ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ 2018

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΡΙΝΑΣ

15:00

30/09/2018

ΚΥΡΙΑΚΗ

LAGAAN INDIAN- Γ.Ε.Κ

ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ 2018

ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΕΙΑΣ

14:00

8-13/10/2018

ΔΕΥΤΕΡΑ- ΣΑΒΒΑΤΟ HELLENIC PREMIER LEAGUE

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΡΙΝΑΣ

ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ 2018

13/10/2018

ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΟΝGHAM CC- Α.Ο. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ 2018

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΛΑΤΕΙΑΣ

14:00

14/10/2018

ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΝGHAM CC- Γ.Ε.Θ. ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ 2018

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΡΙΝΑΣ

11:00

14/10/2018

YOGESH CC – MIKτη ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ 2018

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΡΙΝΑΣ

15:00

20/10/2018

ΣΑΒΒΑΤΟ ΒΑΤΤΕRSEA BADGERS CC- Α.Ο.Π.Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ 2018

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΡΙΝΑΣ

14:00

21/10/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ

ΒΑΤΤΕRSEA BADGERS CC- Γ.Ε.Θ

ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ 2018

ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΕΙΑΣ

14:00

22/10/2018

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΒΑΤΤΕRSEA BADGERS CC- ΜΙΚΤΗ

ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ 2018

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΡΙΝΑΣ

14:00