Πρόγραμμα Επίσημων Αγώνων 2016

Πρόγραμμα Επίσημων Αγώνων 2016

ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ  2016
9/1/2016
ΣΑΒΒΑΤΟ
18:00
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΑΙΑΞ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΓYMNAΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΑΝΔΡΩΝ

19:00
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΑΙΑΞ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΤΛΑΣ
ΑΝΔΡΩΝ
20:00
Γ.Σ.Κ ΒΥΡΩΝ-ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΑΝΔΡΩΝ
10/1/2016
ΚΥΡΙΑΚΗ
10:00
ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ  ΚΕΡΚΥΡΑΣ -Α.Π.Σ ΝΑΥΣΙΚΑ
ΕΦΗΒΩΝ
11:00
Α.Π.Σ ΝΑΥΣΙΚΑ-ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΤΛΑΣ
ΕΦΗΒΩΝ
12:00
ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΤΛΑΣ
ΕΦΗΒΩΝ
16:00
ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΘΙΝΑΛΙΩΝ

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΑΙΑΞ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΕΦΗΒΩΝ
17:00
ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΘΙΝΑΛΙΩΝ – Γ.Σ.Κ ΒΥΡΩΝ
ΕΦΗΒΩΝ
18:00
Α.Ο. ΦΑΙΑΞ ΚΕΡΚΥΡΑΣ-Γ.Ε. ΘΙΝΑΛΙΩΝ
ΝΕΩΝ
19:00
ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ  ΑΤΛΑΣ-Γ.Ε. ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΝΕΩΝ
16/1/2016
ΣΑΒΒΑΤΟ
18:00
ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΘΙΝΑΛΙΩΝ –Α.Σ. ΑΤΛΑΣ
ΝΕΩΝ
19:00
Γ.Ε.ΘΙΝΑΛΙΩΝ –Γ.Ε. ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΝΕΩΝ
20:00
ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ  ΦΑΙΑΞ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΝΕΩΝ
17/1/2016
ΚΥΡΙΑΚΗ
15:00
ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΘΙΝΑΛΙΩΝ-Α.Π.Σ ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ
ΠΑΙΔΩΝ
16:00
Γ.Σ.Κ ΒΥΡΩΝ – Α.Ο. ΦΑΙΑΞ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΕΦΗΒΩΝ
17:00
Α.Ο. ΑΧΙΛΛΕΑΣ-Γ.Σ. ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
18.00
Α.Π.Σ ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ –Γ.Ε. ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
19:00
Γ.Ε. ΘΙΝΑΛΙΩΝ  – Α.Ο.Π. Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
23/1/2016
ΣΑΒΒΑΤΟ
15:00
Α.Σ ΑΤΛΑΣ –Α.Π.Σ Η ΝΑΥΣΙΚΑ
ΕΦΗΒΩΝ
16:00
Α.Π.Σ ΝΑΥΣΙΚΑ- ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ  ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΕΦΗΒΩΝ
17:00
ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΤΛΑΣ-Γ.Ε. ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΕΦΗΒΩΝ
18:00
Γ.Ε.ΘΙΝΑΛΙΩΝ- Γ.Ε. ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
19:00
Γ.Σ. ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ  -Α.Π.Σ ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
20:00
Α.Ο. ΑΧΙΛΛΕΑΣ -Α.Ο.Π.Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
24/1/2016
ΚΥΡΙΑΚΗ
16:00
Α.Π.Σ ΝΑΥΣΙΚΑ- Γ.Σ. ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
17:00
Α.Ο. Π.Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ-ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ  ΑΤΛΑΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
18:00
Γ.Σ. ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ-Γ.Ε. ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
19:00
Α.Π.Σ ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ- Α.Π.Σ Η ΝΑΥΣΙΚΑ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
30/1/2016
ΣΑΒΒΑΤΟ
18:00
Α.Ο. ΦΑΙΑΞ ΚΕΡΚΥΡΑΣ-Γ.Ε. ΘΙΝΑΛΙΩΝ
ΕΦΗΒΩΝ
19:00
Γ.Σ.Κ ΒΥΡΩΝ- ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΘΙΝΑΛΙΩΝ
ΕΦΗΒΩΝ
20:00
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΑΙΑΞ ΚΕΡΚΥΡΑΣ- Γ.Σ.Κ ΒΥΡΩΝ
ΕΦΗΒΩΝ
31/1/2016
ΚΥΡΙΑΚΗ
14:00
ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΤΛΑΣ- Γ.Σ.Κ ΒΥΡΩΝ
ΠΑΙΔΩΝ
15:00
Γ.Σ.Κ ΒΥΡΩΝ- ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ  ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΠΑΙΔΩΝ
16:00
ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ- Α.Π.Σ ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
17:00
Α.Π.Σ ΝΑΥΣΙΚΑ- Γ.Ε. ΘΙΝΑΛΙΩΝ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
18.00
Γ.Ε. ΘΙΝΑΛΙΩΝ-Α.Ο. AΧΙΛΛΕΑΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
19:00
ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ-Γ.Ε.ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
20:00
Α.Π.Σ ΛΕΟΝΤΕΣ- Α.Ο.Π. ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ 2016
6/2/2016
ΣΑΒΒΑΤΟ
16:00
Α.Π.Σ ΝΑΥΣΙΚΑ-Α.Σ. ΑΤΛΑΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
17:00
ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ -Α.Ο.Π.Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
18:00
Γ.Ε.ΘΙΝΑΛΙΩΝ . – Α.Ο.Π.Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ
ΠΑΙΔΩΝ
19:00
ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ-Α.Π.Σ ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ
ΠΑΙΔΩΝ
20:00
Α.Σ. ΑΤΛΑΣ-Α.Π.Σ Η ΝΑΥΣΙΚΑ
ΠΑΙΔΩΝ
7//02/2016
ΚΥΡΙΑΚΗ
14:00
Α.Ο.Π.Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ- ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
15:00
Α.Ο.Π.Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ- Α.Π.Σ ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
16:00
Α.Π.Σ ΝΑΥΣΙΚΑ-ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
17:00
ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΘΙΝΑΛΙΩΝ-ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
18:00
ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΘΙΝΑΛΙΩΝ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
19:00
Α.Π.Σ ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
20:00
Α.Ο.Π.Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ-ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
13/2/2016
ΣΑΒΒΑΤΟ
16:00
Α.Ο.Π.Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ – Α.Π.Σ Η ΝΑΥΣΙΚΑ
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
17:00
ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ

Α.Σ. ΑΤΛΑΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
18:00
ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΘΙΝΑΛΙΩΝ-Α.Π.Σ ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
19:00
ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ- Α.Ο.Π.Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
20:00
ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ-Α.Ο. ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
14/2/2016
ΚΥΡΙΑΚΗ
13:00
Α.Σ. ΑΤΛΑΣ-Α.Ο.Π.Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
14:00
Γ.Σ. ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ-Α.Π.Σ Η ΝΑΥΣΙΚΑ
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
15:00
Α.Π.Σ ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ-Γ.Ε.Κ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
16:00
Α.Π.Σ ΝΑΥΣΙΚΑ –Α.Ο.Π.Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
17:00
Α.Σ. ΑΤΛΑΣ-  Α.Ο. ΦΑΙΑΞ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΝΕΩΝ
18:00
ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΘΙΝΑΛΙΩΝ -Γ.Σ.Κ ΒΥΡΩΝ
ΠΑΙΔΩΝ

 
19:00
ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΤΛΑΣ-Α.Π.Σ ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ
ΠΑΙΔΩΝ
20:00
Α.Ο.Π.Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ-Α.Π.Σ Η ΝΑΥΣΙΚΑ
ΠΑΙΔΩΝ
20/2/2016
ΣΑΒΒΑΤΟ
15:00
Α.Ο ΦΑΙΑΞ ΚΕΡΚΥΡΑΣ -ΓΥΜΑΝΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ
16:00
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΑΙΑΞ ΚΕΡΚΥΡΑΣ -ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΤΛΑΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ
17:00
ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ-ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΤΛΑΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ
18:00
Γ.Ε.ΘΙΝΑΛΙΩΝ –Γ.Σ.Κ.ΒΥΡΩΝ
ΚΥΠΕΛΛΟ
19:00
Γ.Ε.ΘΙΝΑΛΙΩΝ- Γ.Ε.Κ
ΚΥΠΕΛΛΟ
20:00
Γ.Σ.Κ ΒΥΡΩΝ-Γ.Ε.Κ.
ΚΥΠΕΛΛΟ
21/2/2016
ΚΥΡΙΑΚΗ
16:00
α)ΑΓΩΝΑΣ  Α’ Α’ ΟΜΙΛΟΥ-Β’ Β’ ΟΜΙΛΟΥ
ΚΥΠΕΛΛΟ
17:00
β) ΑΓΩΝΑΣ Α’ Β’ ΟΜΙΛΟΥ-Β’ Α’ ΟΜΙΛΟΥ
ΚΥΠΕΛΛΟ
18:00
ΗΤΤΗΜΕΝΟΙ α &  β ΑΓΩΝΑ
ΚΥΠΕΛΛΟ
19:00
ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
ΚΥΠΕΛΛΟ
27/2/2016
ΣΑΒΒΑΤΟ
14:00
Α.Ο.Π.Κ.  ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ- Γ.Σ. ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
15:00
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΤΛΑΣ- Α.Π.Σ ΝΑΥΣΙΚΑ
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
16:00
ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ

– ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΘΙΝΑΛΙΩΝ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
17:00
ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΘΙΝΑΛΙΩΝ-Α.Π.Σ ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
18:00
Α.Σ. ΑΤΛΑΣ-Γ.Ε.Κ.
ΠΑΙΔΩΝ
19:00
Γ.Σ. ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ-Γ.Σ.Κ. ΒΥΡΩΝ
ΠΑΙΔΩΝ
28/2/2016
ΚΥΡΙΑΚΗ
17:00
Α.Ο.Π.Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ-Α.Σ. ΑΤΛΑΣ
ΠΑΙΔΩΝ
18:00
Γ.Σ. ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ-Α.Π.Σ Η ΝΑΥΣΙΚΑ
ΠΑΙΔΩΝ
19:00
Α.Π.Σ ΛΕΟΝΤΕΣ-Γ.Ε.Κ
ΠΑΙΔΩΝ
ΜΑΡΤΙΟΣ 2016
5/3/2016
ΣΑΒΒΑΤΟ
14:00
Α.Π.Σ Η ΝΑΥΣΙΚΑ- Α.Ο.Π.Κ ΔΕΚΑΘΛΟΝ
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
15:00
Α.Σ. ΑΤΛΑΣ-Γ.Σ. ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
16:00
Γ.Σ. ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ -Α.Ο.Π.Κ.  ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΌΝ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
17:00
Α.Π.Σ Η ΝΑΥΣΙΚΑ-Γ.Ε.Κ.
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
18:00
Γ.Ε.Θ- Α.Π.Σ Η ΝΑΥΣΙΚΑ
ΠΑΙΔΩΝ
19:00
Α.Π.Σ Η ΝΑΥΣΙΚΑ-Γ.Ε.Κ
ΠΑΙΔΩΝ