Race calendar Season 2015

Race calendar Season 2015

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ
ΚΥΡΙΑΚΗ 8/02/2015 9.30 MEN INDOOR K.G.S. – G.E.TH. NAFSITHOEIO
13.00 WOMEN'S INDOOR A.O.P. THE decathlon - A.P.S. THE LEONTES NAFSITHOEIO
15.00 MEN INDOOR G.S.K. BYRON - DP. ATLAS NAFSITHOEIO
16.00 ΠΑΙΔΩΝ INDOOR G.S.K. BYRON - K.G.S. NAFSITHOEIO
ΣΑΒΒΑΤΟ 14/02/2015 10.00 ΠΑΙΔΩΝ INDOOR G.E.TH. – A.P.S. NAFSIKA NAFSITHOEIO
11.00 ΠΑΙΔΩΝ INDOOR DP. ATLAS - A.P.S. THE LEONTES NAFSITHOEIO
12.00 ΠΑΙΔΩΝ INDOOR G.S.K. ΒΥΡΩΝ – Γ.Ε.Θ. NAFSITHOEIO
13.00 ΠΑΙΔΩΝ INDOOR K.G.S. – A.P.S. NAFSIKA NAFSITHOEIO
15.00 MEN INDOOR AO. FAIAX CORFU - G.E.K. NAFSITHOEIO
16.00 MEN INDOOR K.G.S. – G.S.K. BYRON NAFSITHOEIO
ΚΥΡΙΑΚΗ 15/02/2015 10.00 ΕΦΗΒΩΝ INDOOR G.E.TH. – G.E.K. NAFSITHOEIO
11.00 YOUNG MEN INDOOR DP. ΑΤΛΑΣ – Γ.Ε.Κ. NAFSITHOEIO
12.00 ΕΦΗΒΩΝ INDOOR G.S.K. BYRON - DP. ATLAS NAFSITHOEIO
13.00 ΕΦΗΒΩΝ INDOOR G.S.K. ΒΥΡΩΝ – Α.Ο. FAIAX CORFU NAFSITHOEIO
15.00 MEN INDOOR G.E.TH. – DP. ATLAS NAFSITHOEIO
16.00 WOMEN'S INDOOR G.E.TH. – A.O.K. ΑΧΙΛΛΕΑΣ NAFSITHOEIO
ΣΑΒΒΑΤΟ 21/02/2015 15.00 MEN INDOOR G.S.K. ΒΥΡΩΝ – Α.Ο. FAIAX CORFU NAFSITHOEIO
16.00 MEN INDOOR DP. ΑΤΛΑΣ – Γ.Ε.Κ. NAFSITHOEIO
17.00 MEN INDOOR K.G.S. – AO. FAIAX CORFU NAFSITHOEIO
18.00 MEN INDOOR G.E.TH. – G.E.K. NAFSITHOEIO
ΣΑΒΒΑΤΟ 28/02/2015 16.00 MEN INDOOR K.G.S. – DP. ATLAS NAFSITHOEIO
17.00 MEN INDOOR G.E.TH. – G.S.K. BYRON NAFSITHOEIO
18.00 MEN INDOOR G.S.K. BYRON - G.E.K. NAFSITHOEIO
ΚΥΡΙΑΚΗ 1/03/2015 16.00 MEN INDOOR DP. ATLAS - AO. FAIAX CORFU NAFSITHOEIO
17.00 MEN INDOOR K.G.S. – G.E.K. NAFSITHOEIO
18.00 MEN INDOOR G.E.TH. – AO. FAIAX CORFU NAFSITHOEIO
ΣΑΒΒΑΤΟ 7/03/2015 10.00 ΠΑΙΔΩΝ INDOOR G.E.TH. – DP. ATLAS NAFSITHOEIO
11.00 ΠΑΙΔΩΝ INDOOR A.P.S. NAFSIKA - A.P.S. THE LEONTES NAFSITHOEIO
12.00 ΠΑΙΔΩΝ INDOOR G.S.K. BYRON - DP. ATLAS NAFSITHOEIO
13.00 ΠΑΙΔΩΝ INDOOR K.G.S. – A.P.S. THE LEONTES NAFSITHOEIO
ΚΥΡΙΑΚΗ 8/03/2015 10.00 YOUNG MEN INDOOR G.E.K. – G.E.TH. NAFSITHOEIO
11.00 YOUNG MEN INDOOR DP. ΑΤΛΑΣ – Γ.Ε.Θ. NAFSITHOEIO
12.00 ΕΦΗΒΩΝ INDOOR G.E.TH. – K.G.S. NAFSITHOEIO
13.00 ΕΦΗΒΩΝ INDOOR DP. ATLAS - AO. FAIAX CORFU NAFSITHOEIO
16.00 WOMEN'S INDOOR K.G.S. – G.E.K. NAFSITHOEIO
17.00 ΠΑΙΔΩΝ INDOOR G.S.K. BYRON - A.P.S. NAFSIKA NAFSITHOEIO
ΣΑΒΒΑΤΟ 14/03/2015 10.00 ΠΑΙΔΩΝ INDOOR K.G.S. – G.E.TH. NAFSITHOEIO
11.00 ΠΑΙΔΩΝ INDOOR G.E.TH. – A.P.S. THE LEONTES NAFSITHOEIO
12.00 ΠΑΙΔΩΝ INDOOR A.P.S. NAFSIKA - DP. ATLAS NAFSITHOEIO
13.00 ΠΑΙΔΩΝ INDOOR G.S.K. BYRON - A.P.S. THE LEONTES NAFSITHOEIO
16.00 WOMEN'S INDOOR A.O.P. THE decathlon - G.E.TH. NAFSITHOEIO
17.00 ΠΑΙΔΩΝ INDOOR K.G.S. – DP. ATLAS NAFSITHOEIO
ΚΥΡΙΑΚΗ 15/03/2015 15.00 WOMEN'S INDOOR A.P.S. ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ – Α.Ο.Κ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ NAFSITHOEIO
16.00 WOMEN'S INDOOR G.E.TH. – K.G.S. NAFSITHOEIO
17.00 WOMEN'S INDOOR A.O.K. ACHILLES - G.E.K. NAFSITHOEIO
18.00 WOMEN'S INDOOR A.O.P. THE decathlon - K.G.S. NAFSITHOEIO
19.00 WOMEN'S INDOOR A.P.S. THE LEONTES - G.E.K. NAFSITHOEIO
ΣΑΒΒΑΤΟ 21/03/2015 10.00 ΠΑΙΔΩΝ INDOOR FINAL GROUP FOUR1os CORFU - CORFU 4th GROUPDP. ATLAS - A.P.S. NAFSIKA NAFSITHOEIO
11.00 ΠΑΙΔΩΝ INDOOR FINAL GROUP FOUR2os CORFU - CORFU 3rd GROUPG.E.TH. – K.G.S. NAFSITHOEIO
12.00 ΠΑΙΔΩΝ INDOOR FINAL FOURNIKITES FOR POSITIONS 1-2 NAFSITHOEIO
13.00 ΠΑΙΔΩΝ INDOOR FINAL FOURITTIMENOI FOR POSITIONS 3-4 NAFSITHOEIO
16.00 MEN INDOOR FINAL GROUP FOUR1os CORFU - CORFU 4th GROUPG.S.K. BYRON - DP. ATLAS NAFSITHOEIO
17.00 MEN INDOOR FINAL GROUP FOUR2os CORFU - CORFU 3rd GROUPAO. FAIAX CORFU - K.G.S. NAFSITHOEIO
18.00 MEN INDOOR FINAL FOURNIKITES FOR POSITIONS 1-2 NAFSITHOEIO
19.00 MEN INDOOR FINAL FOURITTIMENOI FOR POSITIONS 3-4 NAFSITHOEIO
ΚΥΡΙΑΚΗ 22/03/2015 WOMEN'S INDOOR A.O.P. THE decathlon - A.O.K. ΑΧΙΛΛΕΑΣEXCLUSION A.O.K. ACHILLES NAFSITHOEIO
12.00 WOMEN'S INDOOR A.P.S. THE LEONTES - G.E.TH. NAFSITHOEIO
16.00 ΕΦΗΒΩΝ INDOOR G.E.TH. – K.G.S.FROM DISCONTINUED 8/03/2015 NAFSITHOEIO
17.00 ΕΦΗΒΩΝ INDOOR K.G.S. – G.E.K. NAFSITHOEIO
18.00 ΕΦΗΒΩΝ INDOOR G.E.K. – G.E.TH. NAFSITHOEIO
ΣΑΒΒΑΤΟ 28/03/2015 15.00 ΕΦΗΒΩΝ INDOOR K.G.S. – G.E.TH. NAFSITHOEIO
16.00 ΕΦΗΒΩΝ INDOOR G.E.K. – K.G.S. NAFSITHOEIO
17.00 ΕΦΗΒΩΝ INDOOR DP. ATLAS - G.S.K. BYRON NAFSITHOEIO
18.00 ΕΦΗΒΩΝ INDOOR AO. ΦΑΙΑΞ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Γ.Σ.Κ. BYRON NAFSITHOEIO
19.00 ΕΦΗΒΩΝ INDOOR AO. FAIAX CORFU - DP. ATLAS NAFSITHOEIO
ΚΥΡΙΑΚΗ 29/03/2015 10.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ INDOOR DP. ΑΤΛΑΣ – Γ.Ε.Θ. NAFSITHOEIO
11.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ INDOOR G.E.TH. – A.O.P. THE decathlon NAFSITHOEIO
12.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ INDOOR K.G.S. – A.P.S. NAFSIKA NAFSITHOEIO
13.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ INDOOR A.O.P. THE Decathlon - A.P.S. THE LEONTES NAFSITHOEIO
ΣΑΒΒΑΤΟ 4/04/2015 10.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ INDOOR DP. ΑΤΛΑΣ – Κ.Γ.Σ. NAFSITHOEIO
11.00 ΕΦΗΒΩΝ INDOOR 1th A GROUP CORFU - 1st B GROUP CORFU(ITTIMENOS occupies 3rd place) NAFSITHOEIO
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ INDOOR G.E.TH. – A.P.S. NAFSIKAMI turnout G.E.TH. NAFSITHOEIO
12.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ INDOOR K.G.S. – A.O.P. THE decathlon NAFSITHOEIO
WOMEN'S INDOOR A.O.K. ACHILLES - K.G.S.APOKLEISMOS A.O.K. ΑΧΙΛΛΕΑΣ NAFSITHOEIO
16.00 WOMEN'S INDOOR G.E.TH. – G.E.K. NAFSITHOEIO
17.00 WOMEN'S INDOOR A.O.P. THE decathlon - G.E.K. NAFSITHOEIO
18.00 WOMEN'S INDOOR A.P.S. THE LEONTES - K.G.S. NAFSITHOEIO
ΚΥΡΙΑΚΗ 5/04/2015 16.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ INDOOR DP. ATLAS - A.O.P. THE decathlon NAFSITHOEIO
17.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ INDOOR DP. ATLAS - A.P.S. NAFSIKA NAFSITHOEIO
ΠΕΜΠΤΗ 16/04/2015 - SUNDAY 19/04/2015 BALKAN CHAMPIONSHIP MEN OPEN SPACE 2015
ΣΑΒΒΑΤΟ 18/04/2015 10.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ INDOOR G.E.TH. – A.P.S. THE LEONTES NAFSITHOEIO
11.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ INDOOR A.O.P. THE decathlon - G.E.TH. NAFSITHOEIO
12.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ INDOOR A.P.S. THE LEONTES - G.E.TH. NAFSITHOEIO
13.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ INDOOR G.E.TH. – K.G.S. NAFSITHOEIO
ΔΕΥΤΕΡΑ 20/04/2015 – ΣΑΒΒΑΤΟ 25/04/2015 5the INTERNATIONAL SCHOOL CRICKET TOURNAMENT 2015
ΣΑΒΒΑΤΟ 25/04/2015 WILL ORISTEI ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ PLOUGHMANS’ C.C. – WILL ORISTEI ΜΑΡΙΝΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 26/04/2015 WILL ORISTEI ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ PLOUGHMANS’ C.C. – WILL ORISTEI ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 27/04/2015 WILL ORISTEI ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ PLOUGHMANS’ C.C. – WILL ORISTEI ΜΑΡΙΝΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 2/05/2015 10.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ INDOOR A.P.S. NAFSIKA - A.O.P. THE decathlon NAFSITHOEIO
11.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ INDOOR G.E.TH. – A.O.P. THE decathlon NAFSITHOEIO
12.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ INDOOR A.P..S. THE LEONTES - A.O.P. THE decathlon NAFSITHOEIO
ΚΥΡΙΑΚΗ 3/05/2015 10.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ INDOOR FINAL GROUP FOUR1os CORFU - CORFU 4th GROUP NAFSITHOEIO
11.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ INDOOR FINAL GROUP FOUR2os CORFU - CORFU 3rd GROUP NAFSITHOEIO
12.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ INDOOR FINAL FOURNIKITES FOR POSITIONS 1-2 NAFSITHOEIO
13.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ INDOOR FINAL FOURITTIMENOI FOR POSITIONS 3-4 NAFSITHOEIO
17.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ INDOOR 2th GROUP CORFU - 3o GROUP OF CORFU(ITTIMENOS occupies 3rd place) NAFSITHOEIO
18.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ INDOOR 1nd GROUP CORFU - WINNER RACE 3/05 / 2015GIA POSITIONS 1-2 NAFSITHOEIO
ΚΥΡΙΑΚΗ 24/05/2015 WILL ORISTEI ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ SYDENHURST RAMBLERS C.C. – WILL ORISTEI ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 25/05/2015 WILL ORISTEI ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ SYDENHURST RAMBLERS C.C. – WILL ORISTEI ΜΑΡΙΝΑ
WEDNESDAY 27/05/2015 WILL ORISTEI ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ SYDENHURST RAMBLERS C.C. – WILL ORISTEI ΜΑΡΙΝΑ
WEDNESDAY 3/06/2015 WILL ORISTEI ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ THE BEER ENGINE C.C. – WILL ORISTEI ΜΑΡΙΝΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 5/06/2015 WILL ORISTEI ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ THE BEER ENGINE C.C. – WILL ORISTEI ΜΑΡΙΝΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 6/06/2015 WILL ORISTEI ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ THE BEER ENGINE C.C. – WILL ORISTEI ΜΑΡΙΝΑ
WILL ORISTEI ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ KAMIKAZE C.C. – WILL ORISTEI |ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 7/06/2015 WILL ORISTEI ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ THE BEER ENGINE C.C. – WILL ORISTEI ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
WILL ORISTEI ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ KAMIKAZE C.C. – WILL ORISTEI ΜΑΡΙΝΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 20/06/2015 WILL ORISTEI ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ H.A.C. C.C. – WILL ORISTEI ΜΑΡΙΝΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/06/2015 WILL ORISTEI ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ H.A.C. C.C. – WILL ORISTEI ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26/05/2015 WILL ORISTEI ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ TURVILLE C.C. – WILL ORISTEI ΜΑΡΙΝΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 27/05/2015 WILL ORISTEI ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ Lancing Manor C.C. – WILL ORISTEI ΜΑΡΙΝΑ
WILL ORISTEI ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ TURVILLE C.C. – WILL ORISTEI ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 28/06/2015 WILL ORISTEI ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ TURVILLE C.C. – WILL ORISTEI ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
WILL ORISTEI ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ Lancing Manor C.C. – WILL ORISTEI ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 12/09/2015 WILL ORISTEI ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ PIE SPARK XI – PIMLICO STROLLERS ΜΑΡΙΝΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 13/09/2015 WILL ORISTEI ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ PIE SPARK XI – WILL ORISTEI ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
WILL ORISTEI ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ PIMLICO STROLLERS – WILL ORISTEI ΜΑΡΙΝΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18/09/2015 WILL ORISTEI ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ HIMBLETON C.C. – WILL ORISTEI ΜΑΡΙΝΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 19/09/2015 WILL ORISTEI ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ HIMBLETON C.C. – WILL ORISTEI ΜΑΡΙΝΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 20/09/2015 WILL ORISTEI ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ HIMBLETON C.C. – WILL ORISTEI ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 3/10/2015 WILL ORISTEI ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ TETHERDOWN TRUNDLERS C.C. – WILL ORISTEI ΜΑΡΙΝΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 4/10/2015 WILL ORISTEI ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ TETHERDOWN TRUNDLERS C.C. – WILL ORISTEI ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 5/10/2015 WILL ORISTEI ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ TETHERDOWN TRUNDLERS C.C. – WILL ORISTEI ΜΑΡΙΝΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 28/09/2015 – ΣΑΒΒΑΤΟ 3/10/2015 HELLENIC PREMIER LEAGUE
ΠΕΜΠΤΗ 8/10/2015 - SUNDAY 11/10/2015 BALKAN WOMEN'S CHAMPIONSHIP OPEN SPACE 2015