Rate Pan. Youth Championship indoors 2013-2014

Foto1

Rate Pan. Youth Championship indoors 2013-2014

Α ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ

ΚΥΡΙΑΚΗ 24/11/2013

13.00

K.G.S. – DP. ATLAS

67 – 69

1

3

ΚΥΡΙΑΚΗ 1/12/2013

13.00

G.E.K. – G.E.TH.

91 – 75

3

1

ΚΥΡΙΑΚΗ 8/12/2013

15.00

K.G.S. – G.E.K.

79 – 78

3

1

ΚΥΡΙΑΚΗ 15/12/2013

11.00

DP. ΑΤΛΑΣ – Γ.Ε.Θ.

91 – 93

1

3

12.00

K.G.S. – G.E.TH.

122 – 60

3

1

13.00

DP. ΑΤΛΑΣ – Γ.Ε.Κ.

115 – 92

3

1

Βάσει των παραπάνω αποτελεσμάτων η βαθμολογία έχει ως εξής:

Α/Α

ΟΜΑΔΕΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓΩΝΕΣ

1.

K.G.S.

7

3

2.

DP. ATLAS

7

3

3.

G.E.K.

5

3

4.

G.E.TH.

5

3

Σε συνέχεια εγγράφου του Κ.Γ.Σ. με ημερομηνία 16/12/2013 ο αγώνας που δεν επιθυμεί να συμπεριληφθεί στην βαθμολογία είναι:

K.G.S.

– 24/11/2013 K.G.S. – DP. ΑΤΛΑΣ ΣΚΟΡ 67 – 69 – 1 ΒΑΘΜΟΣ

Στις υπόλοιπες ομάδες του Α Ομίλου Κέρκυρας αφαιρείται η βαθμολογία του τελευταίου αγώνα τους.

DP. ATLAS

– 15/12/2013 DP. ΑΤΛΑΣ – Γ.Ε.Κ. ΣΚΟΡ 115 – 92 – 3 ΒΑΘΜΟΙ

G.E.K.

– 15/12/2013 DP. ΑΤΛΑΣ – Γ.Ε.Κ. ΣΚΟΡ 115 – 92 – 1 ΒΑΘΜΟΣ

G.E.TH.

– 15/12/2013 K.G.S. – G.E.TH. ΣΚΟΡ 122 – 60 – 1 ΒΑΘΜΟΣ

Βάσει των παραπάνω η βαθμολογία έχει ως εξής:

Α/Α

ΟΜΑΔΕΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓΩΝΕΣ

1.

K.G.S.

6

2

2.

G.E.K.

4 (169 RUNS)

2

3.

G.E.TH.

4 (168 RUNS)

2

4.

DP. ATLAS

4 (160 RUNS)

2

Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

A.O.K. ΑΛΚΙΝΟΟΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

A.P.S. ΔΙΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – Κ.Κ.Σ. AMPELOKIPON

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ – Α.Π.Σ. DIAS CHALANDRIOY

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

K.K.S. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – Α.Ο.Κ. Alkinoos

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

A.O.K. ΑΛΚΙΝΟΟΣ – Α.Π.Σ. DIAS CHALANDRIOY

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ – Κ.Κ.Σ. AMPELOKIPON

Βάσει των παραπάνω αποτελεσμάτων η βαθμολογία έχει ως εξής:

Α/Α

ΟΜΑΔΕΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓΩΝΕΣ

1.

SPORTS CENTRE NEW FALIROY

2.

K.K.S. AMPELOKIPON

3.

A.O.K. Alkinoos

4.

A.P.S. DIAS CHALANDRIOY

Γ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

A.P.S. ΤΙΤΑΝΕΣ – Α.Π.Σ. Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Χ. ΤΖΟΒΑΡΑΣ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

A.P.S. Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Χ. ΤΖΟΒΑΡΑΣ – Α.Σ. JASON CH.E.CH.

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

DP. JASON CH.E.CH. – A.P.S. TITANS

Βάσει των παραπάνω αποτελεσμάτων η βαθμολογία έχει ως εξής:

Α/Α

ΟΜΑΔΕΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓΩΝΕΣ

1.

A.P.S. TITANS

2.

A.P.S. Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Χ. ΤΖΟΒΑΡΑΣ

3.

DP. JASON CH.E.CH.

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

1ος ΑΓΩΝΑΣ

1th A GROUP OF CORFU - 1st B GROUP ATHENS

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

2ος ΑΓΩΝΑΣ

1nd C GROUP ATHENS - 1st RACE WINNER

 

CHAIRMAN OF BIRTH. SECRETARY

JOSEPH NIKITAS STYLIANOS GOUSTIS