Βαθμολογία Παν. Πρωταθλήματος Νέων Κλειστού Χώρου 2013-2014

Foto1

Βαθμολογία Παν. Πρωταθλήματος Νέων Κλειστού Χώρου 2013-2014

Α ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ

ΚΥΡΙΑΚΗ 24/11/2013

13.00

Κ.Γ.Σ. – Α.Σ. ΑΤΛΑΣ

67 – 69

1

3

ΚΥΡΙΑΚΗ 1/12/2013

13.00

Γ.Ε.Κ. – Γ.Ε.Θ.

91 – 75

3

1

ΚΥΡΙΑΚΗ 8/12/2013

15.00

Κ.Γ.Σ. – Γ.Ε.Κ.

79 – 78

3

1

ΚΥΡΙΑΚΗ 15/12/2013

11.00

Α.Σ. ΑΤΛΑΣ – Γ.Ε.Θ.

91 – 93

1

3

12.00

Κ.Γ.Σ. – Γ.Ε.Θ.

122 – 60

3

1

13.00

Α.Σ. ΑΤΛΑΣ – Γ.Ε.Κ.

115 – 92

3

1

Βάσει των παραπάνω αποτελεσμάτων η βαθμολογία έχει ως εξής:

Α/Α

ΟΜΑΔΕΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓΩΝΕΣ

1.

Κ.Γ.Σ.

7

3

2.

Α.Σ. ΑΤΛΑΣ

7

3

3.

Γ.Ε.Κ.

5

3

4.

Γ.Ε.Θ.

5

3

Σε συνέχεια εγγράφου του Κ.Γ.Σ. με ημερομηνία 16/12/2013 ο αγώνας που δεν επιθυμεί να συμπεριληφθεί στην βαθμολογία είναι:

Κ.Γ.Σ.

– 24/11/2013 Κ.Γ.Σ. – Α.Σ. ΑΤΛΑΣ ΣΚΟΡ 67 – 69 – 1 ΒΑΘΜΟΣ

Στις υπόλοιπες ομάδες του Α Ομίλου Κέρκυρας αφαιρείται η βαθμολογία του τελευταίου αγώνα τους.

Α.Σ. ΑΤΛΑΣ

– 15/12/2013 Α.Σ. ΑΤΛΑΣ – Γ.Ε.Κ. ΣΚΟΡ 115 – 92 – 3 ΒΑΘΜΟΙ

Γ.Ε.Κ.

– 15/12/2013 Α.Σ. ΑΤΛΑΣ – Γ.Ε.Κ. ΣΚΟΡ 115 – 92 – 1 ΒΑΘΜΟΣ

Γ.Ε.Θ.

– 15/12/2013 Κ.Γ.Σ. – Γ.Ε.Θ. ΣΚΟΡ 122 – 60 – 1 ΒΑΘΜΟΣ

Βάσει των παραπάνω η βαθμολογία έχει ως εξής:

Α/Α

ΟΜΑΔΕΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓΩΝΕΣ

1.

Κ.Γ.Σ.

6

2

2.

Γ.Ε.Κ.

4 (169 RUNS)

2

3.

Γ.Ε.Θ.

4 (168 RUNS)

2

4.

Α.Σ. ΑΤΛΑΣ

4 (160 RUNS)

2

Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

Α.Ο.Κ. ΑΛΚΙΝΟΟΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

Α.Π.Σ. ΔΙΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – Κ.Κ.Σ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ – Α.Π.Σ. ΔΙΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

Κ.Κ.Σ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – Α.Ο.Κ. ΑΛΚΙΝΟΟΣ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

Α.Ο.Κ. ΑΛΚΙΝΟΟΣ – Α.Π.Σ. ΔΙΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ – Κ.Κ.Σ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

Βάσει των παραπάνω αποτελεσμάτων η βαθμολογία έχει ως εξής:

Α/Α

ΟΜΑΔΕΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓΩΝΕΣ

1.

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ

2.

Κ.Κ.Σ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

3.

Α.Ο.Κ. ΑΛΚΙΝΟΟΣ

4.

Α.Π.Σ. ΔΙΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

Γ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

Α.Π.Σ. ΤΙΤΑΝΕΣ – Α.Π.Σ. Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Χ. ΤΖΟΒΑΡΑΣ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

Α.Π.Σ. Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Χ. ΤΖΟΒΑΡΑΣ – Α.Σ. ΙΑΣΩΝ Χ.Ε.Χ.

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

Α.Σ. ΙΑΣΩΝ Χ.Ε.Χ. – Α.Π.Σ. ΤΙΤΑΝΕΣ

Βάσει των παραπάνω αποτελεσμάτων η βαθμολογία έχει ως εξής:

Α/Α

ΟΜΑΔΕΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓΩΝΕΣ

1.

Α.Π.Σ. ΤΙΤΑΝΕΣ

2.

Α.Π.Σ. Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Χ. ΤΖΟΒΑΡΑΣ

3.

Α.Σ. ΙΑΣΩΝ Χ.Ε.Χ.

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

1ος ΑΓΩΝΑΣ

1ος Α ΟΜΙΛΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – 1ο Β ΟΜΙΛΟΥ ΑΘΗΝΑΣ

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

2ος ΑΓΩΝΑΣ

1ος Γ ΟΜΙΛΟΥ ΑΘΗΝΑΣ – ΝΙΚΗΤΗ 1ου ΑΓΩΝΑ

 

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ                                                     Ο ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

ΙΩΣΗΦ ΝΙΚΗΤΑΣ                                            ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΟΥΣΤΗΣ