Rate Pan. Championship Junior Closed Area 2013-2014

Pan 1

Rate Pan. Championship Junior Closed Area 2013-2014

Α ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Α ΓΥΡΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ

ΚΥΡΙΑΚΗ 24/11/2013

11.00

G.E.K. – DP. ATLAS

54 – 55

1

3

ΚΥΡΙΑΚΗ 1/12/2013

10.00

DP. ΑΤΛΑΣ – Κ.Γ.Σ.

67 – 65

3

1

ΚΥΡΙΑΚΗ 8/12/2013

10.00

G.E.K. – K.G.S.

88 – 89

1

3

Β ΓΥΡΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22/12/2013

10.00

DP. ΑΤΛΑΣ – Γ.Ε.Κ.

100 – 0

3

0

11.00

K.G.S. – DP. ATLAS

48 – 50

1

3

12.00

K.G.S. – G.E.K.

49 – 50

1

3

Βάσει των παραπάνω αποτελεσμάτων η βαθμολογία έχει ως εξής:

Α/Α

ΟΜΑΔΕΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓΩΝΕΣ

1.

DP. ATLAS

12

4

2.

K.G.S.

6

4

3.

G.E.K.

5

4

Β ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Α ΓΥΡΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ

ΚΥΡΙΑΚΗ 1/12/2013

11.00

G.S.K. ΒΥΡΩΝ – Γ.Ε.Θ.

110 – 116

1

3

ΚΥΡΙΑΚΗ 8/12/2013

11.00

G.E.TH. – AO. FAIAX CORFU

101 – 76

3

1

16.00

G.S.K. ΒΥΡΩΝ – Α.Ο. FAIAX CORFU

88 – 167

1

3

Β ΓΥΡΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22/12/2013

15.00

G.E.TH. – G.S.K. BYRON

25 – 24

3

1

16.00

AO. ΦΑΙΑΞ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Γ.Ε.Θ.

92 – 79

3

1

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/01/2014

16.00

AO. ΦΑΙΑΞ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Γ.Σ.Κ. BYRON

100 – 0

3

0

Βάσει των παραπάνω αποτελεσμάτων η βαθμολογία έχει ως εξής:

Α/Α

ΟΜΑΔΕΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓΩΝΕΣ

1.

AO. FAIAX CORFU

10 (435 RUNS)

4

2.

G.E.TH.

10 (321 RUNS)

4

3.

G.S.K. BYRON

3

4

Γ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΑΣ

Α ΓΥΡΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

A.P.S. Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Χ. ΤΖΟΒΑΡΑΣ – Α.Π.Σ. DIAS CHALANDRIOY

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

A.P.S. ΔΙΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – Α.Π.Σ. TITANS

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

A.P.S. TITANS – A.P.S. Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Χ. ΤΖΟΒΑΡΑΣ

Β ΓΥΡΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

A.P.S. DIAS CHALANDRIOY – A.P.S. Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Χ. ΤΖΟΒΑΡΑΣ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

A.P.S. TITANS – A.P.S. DIAS CHALANDRIOY

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

A.P.S. Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Χ. ΤΖΟΒΑΡΑΣ – A.P.S. TITANS

Βάσει των παραπάνω αποτελεσμάτων η βαθμολογία έχει ως εξής:

Α/Α

ΟΜΑΔΕΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓΩΝΕΣ

1.

A.P.S. DIAS CHALANDRIOY

2.

A.P.S. Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Χ. ΤΖΟΒΑΡΑΣ

3.

A.P.S. TITANS

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

1ος ΑΓΩΝΑΣ

1ος Α ΟΜΙΛΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – 1ο Γ ΟΜΙΛΟΥ ΑΘΗΝΑΣ

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

2ος ΑΓΩΝΑΣ

1nd B GROUP CORFU - 1st RACE WINNER

CHAIRMAN OF BIRTH. SECRETARY

JOSEPH NIKITAS STYLIANOS GOUSTIS