Βαθμολογία Παν. Πρωταθλήματος Εφήβων Κλειστού Χώρου 2013-2014

Pan 1

Βαθμολογία Παν. Πρωταθλήματος Εφήβων Κλειστού Χώρου 2013-2014

Α ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Α ΓΥΡΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ

ΚΥΡΙΑΚΗ 24/11/2013

11.00

Γ.Ε.Κ. – Α.Σ. ΑΤΛΑΣ

54 – 55

1

3

ΚΥΡΙΑΚΗ 1/12/2013

10.00

Α.Σ. ΑΤΛΑΣ – Κ.Γ.Σ.

67 – 65

3

1

ΚΥΡΙΑΚΗ 8/12/2013

10.00

Γ.Ε.Κ. – Κ.Γ.Σ.

88 – 89

1

3

Β ΓΥΡΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22/12/2013

10.00

Α.Σ. ΑΤΛΑΣ – Γ.Ε.Κ.

100 – 0

3

0

11.00

Κ.Γ.Σ. – Α.Σ. ΑΤΛΑΣ

48 – 50

1

3

12.00

Κ.Γ.Σ. – Γ.Ε.Κ.

49 – 50

1

3

Βάσει των παραπάνω αποτελεσμάτων η βαθμολογία έχει ως εξής:

Α/Α

ΟΜΑΔΕΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓΩΝΕΣ

1.

Α.Σ. ΑΤΛΑΣ

12

4

2.

Κ.Γ.Σ.

6

4

3.

Γ.Ε.Κ.

5

4

Β ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Α ΓΥΡΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ

ΚΥΡΙΑΚΗ 1/12/2013

11.00

Γ.Σ.Κ. ΒΥΡΩΝ – Γ.Ε.Θ.

110 – 116

1

3

ΚΥΡΙΑΚΗ 8/12/2013

11.00

Γ.Ε.Θ. – Α.Ο. ΦΑΙΑΞ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

101 – 76

3

1

16.00

Γ.Σ.Κ. ΒΥΡΩΝ – Α.Ο. ΦΑΙΑΞ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

88 – 167

1

3

Β ΓΥΡΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22/12/2013

15.00

Γ.Ε.Θ. – Γ.Σ.Κ. ΒΥΡΩΝ

25 – 24

3

1

16.00

Α.Ο. ΦΑΙΑΞ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Γ.Ε.Θ.

92 – 79

3

1

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/01/2014

16.00

Α.Ο. ΦΑΙΑΞ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Γ.Σ.Κ. ΒΥΡΩΝ

100 – 0

3

0

Βάσει των παραπάνω αποτελεσμάτων η βαθμολογία έχει ως εξής:

Α/Α

ΟΜΑΔΕΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓΩΝΕΣ

1.

Α.Ο. ΦΑΙΑΞ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

10 (435 RUNS)

4

2.

Γ.Ε.Θ.

10 (321 RUNS)

4

3.

Γ.Σ.Κ. ΒΥΡΩΝ

3

4

Γ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΑΣ

Α ΓΥΡΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

Α.Π.Σ. Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Χ. ΤΖΟΒΑΡΑΣ – Α.Π.Σ. ΔΙΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

Α.Π.Σ. ΔΙΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – Α.Π.Σ. ΤΙΤΑΝΕΣ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

Α.Π.Σ. ΤΙΤΑΝΕΣ – Α.Π.Σ. Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Χ. ΤΖΟΒΑΡΑΣ

Β ΓΥΡΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

Α.Π.Σ. ΔΙΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – Α.Π.Σ. Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Χ. ΤΖΟΒΑΡΑΣ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

Α.Π.Σ. ΤΙΤΑΝΕΣ – Α.Π.Σ. ΔΙΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

Α.Π.Σ. Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Χ. ΤΖΟΒΑΡΑΣ – Α.Π.Σ. ΤΙΤΑΝΕΣ

Βάσει των παραπάνω αποτελεσμάτων η βαθμολογία έχει ως εξής:

Α/Α

ΟΜΑΔΕΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓΩΝΕΣ

1.

Α.Π.Σ. ΔΙΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

2.

Α.Π.Σ. Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Χ. ΤΖΟΒΑΡΑΣ

3.

Α.Π.Σ. ΤΙΤΑΝΕΣ

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

1ος ΑΓΩΝΑΣ

1ος Α ΟΜΙΛΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – 1ο Γ ΟΜΙΛΟΥ ΑΘΗΝΑΣ

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

2ος ΑΓΩΝΑΣ

1ος Β ΟΜΙΛΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΝΙΚΗΤΗ 1ου ΑΓΩΝΑ

 

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ                                                     Ο ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

ΙΩΣΗΦ ΝΙΚΗΤΑΣ                                            ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΟΥΣΤΗΣ