Rate Pan. Women's Indoor Championship 2014

551420 10200601568625200 1719212486 N

Rate Pan. Women's Indoor Championship 2014

Α ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ

ΚΥΡΙΑΚΗ 16/02/2014

19.00

A.O.D.P. Decathlon - G.E.TH.

154 – 130

3

1

ΣΑΒΒΑΤΟ 8/03/2014

16.00

G.E.TH. – G.E.K.

123 – 122

3

1

ΚΥΡΙΑΚΗ 9/03/2014

19.00

A.O.D.P. ΔΕΚΑΘΛΟ – Γ.Ε.Κ.

95 – 94

3

1

ΚΥΡΙΑΚΗ 16/03/2014

18.00

A.O.D.P. Decathlon - A.P.S. THE LEONTES

71 – 68

3

1

ΣΑΒΒΑΤΟ 22/03/2014

18.00

G.E.TH. – A.P.S. THE LEONTES

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/03/2014

18.00

G.E.K. – A.P.S. THE LEONTES

Βάσει των παραπάνω αποτελεσμάτων η βαθμολογία έχει ως εξής:

Α/Α

ΟΜΑΔΕΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓΩΝΕΣ

1.

A.O.D.P. Decathlon

9

3

2.

G.E.TH.

4

2

3.

G.E.K.

2

2

4.

A.P.S. THE LEONTES

1

1

Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

SPORTS CENTRE N. FALIROY - A.P.S. TITANS

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

K.K.S. AMPELOKIPON - A.P.S. The CHAMPION LV.

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

A.P.S. TITANS - K.K.S. AMPELOKIPON

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

A.P.S. The CHAMPION LV. – SPORTS CENTRE N. FALIROY

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

SPORTS CENTRE N. FALIROY - K.K.S. AMPELOKIPON

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

A.P.S. ΤΙΤΑΝΕΣ – Α.Π.Σ. The CHAMPION LV.

Βάσει των παραπάνω αποτελεσμάτων η βαθμολογία έχει ως εξής:

Α/Α

ΟΜΑΔΕΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓΩΝΕΣ

1.

SPORTS CENTRE N. FALIROY

2.

A.P.S. TITANS

3.

K.K.S. AMPELOKIPON

4.

A.P.S. Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Χ. ΤΖΟΒΑΡΑΣ

Γ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

A.P.S. DIAS CHALANDRIOY - DP. JASON CH.E.CH.

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

DP. JASON CH.E.CH. – A.O.K. Alkinoos

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

A.O.K. ΑΛΚΙΝΟΟΣ – Α.Π.Σ. DIAS CHALANDRIOY

Βάσει των παραπάνω αποτελεσμάτων η βαθμολογία έχει ως εξής:

Α/Α

ΟΜΑΔΕΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓΩΝΕΣ

1.

A.P.S. DIAS CHALANDRIOY

2.

DP. JASON CH.E.CH.

3.

A.O.K. Alkinoos

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

1ος ΑΓΩΝΑΣ

1th A GROUP OF CORFU - 1st B GROUP ATHENS

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

2ος ΑΓΩΝΑΣ

1nd C GROUP ATHENS - 1st RACE WINNER

CHAIRMAN OF BIRTH. SECRETARY

JOSEPH NIKITAS STYLIANOS GOUSTIS