Τελική Βαθμολογία Νέων Indoor 2013

Logo

Τελική Βαθμολογία Νέων Indoor 2013

Α ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΓΩΝΩΝ

ΒΑΘΜΟΙ

Α. ΟΜ. Β. ΟΜ.

ΚΥΡΙΑΚΗ 30/06/2013

11.00

Α.Ο. ΦΑΙΑΞ – Γ.Ε.Κ.

0 – 100

0

3

12.00

Γ.Ε.Κ. – Κ.Γ.Σ.

100 – 0

3

0

ΣΑΒΒΑΤΟ 6/07/2013

13.00

Α.Ο. ΦΑΙΑΞ – Κ.Γ.Σ.

0 – 100

0

3

ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ Α.Σ. ΑΤΛΑΣ

Α.Ο. ΦΑΙΑΞ – Α.Σ. ΑΤΛΑΣ

0 – 0

0

0

ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ Α.Σ. ΑΤΛΑΣ

Α.Σ. ΑΤΛΑΣ – Γ.Ε.Κ.

0 – 100

0

3

ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ Α.Σ. ΑΤΛΑΣ

Α.Σ. ΑΤΛΑΣ – Κ.Γ.Σ.

0 – 100

0

3

 Βάσει των παραπάνω αποτελεσμάτων η βαθμολογία έχει ως εξής:

Α ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Α/Α

ΟΜΑΔΕΣ

ΒΑΘΜΟΙ

ΑΓΩΝΕΣ

1.

Γ.Ε.Κ.

9

3

2.

Κ.Γ.Σ.

6

3

3.

Α.Ο. ΦΑΙΑΞ

0

(ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟΣ)

3

4.

Α.Σ. ΑΤΛΑΣ

0

(ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ)

3

 

Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΓΩΝΩΝ

ΒΑΘΜΟΙ

Α. ΟΜ. Β. ΟΜ.

ΚΥΡΙΑΚΗ 12/05/2013

10.00

Α.Σ. ΙΑΣΩΝ Χ.Ε.Χ. – Α.Ο.Κ. ΑΛΚΙΝΟΟΣ

58 – 78

1

3

11.00

Α.Π.Σ. Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Χ.Τ. – Κ.Κ.Σ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

61 – 58

3

1

12.00

Α.Π.Σ. Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Χ.Τ. – Α.Σ. ΙΑΣΩΝ Χ.Ε.Χ.

49 – 48

3

1

13.00

Κ.Κ.Σ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – Α.Ο.Κ. ΑΛΚΙΝΟΟΣ

38 – 72

1

3

14.00

Α.Ο.Κ. ΑΛΚΙΝΟΟΣ – Α.Π.Σ. Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Χ.Τ.

39 – 40

1

3

15.00

Α.Σ. ΙΑΣΩΝ Χ.Ε.Χ. – Κ.Κ.Σ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

32 – 29

3

1

 Βάσει των παραπάνω αποτελεσμάτων η βαθμολογία έχει ως εξής:

Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΑΣ

Α/Α

ΟΜΑΔΕΣ

ΒΑΘΜΟΙ

ΑΓΩΝΕΣ

1.

Α.Π.Σ. Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Χ.Τ.

9

3

2.

Α.Ο.Κ. ΑΛΚΙΝΟΟΣ

7

3

3.

Α.Σ. ΙΑΣΩΝ Χ.Ε.Χ.

5

3

4.

Κ.Κ.Σ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

3

3

 

Γ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΓΩΝΩΝ

ΒΑΘΜΟΙ

Α. ΟΜ. Β. ΟΜ.

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/05/2013

11.00

Α.Π.Σ. ΔΙΑΣ – Α.Κ.Ν. ΦΑΛΗΡΟΥ

61 – 56

3

1

12.00

Α.Κ.Ν. ΦΑΛΗΡΟΥ – Α.Π.Σ. ΤΙΤΑΝΕΣ

47 – 50

1

3

13.00

Α.Π.Σ. ΤΙΤΑΝΕΣ – Α.Π.Σ. ΔΙΑΣ

39 – 41

1

3

ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΟΜΙΛΟΥ ΚΡΙΚΕΤ ΑΘΗΝΩΝ

Α.Π.Σ. ΔΙΑΣ – ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΙΚΕΤ ΑΘΗΝΩΝ

100 – 0

3

0

ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΟΜΙΛΟΥ ΚΡΙΚΕΤ ΑΘΗΝΩΝ

Α.Κ.Ν. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΙΚΕΤ ΑΘΗΝΩΝ

100 – 0

3

0

ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΟΜΙΛΟΥ ΚΡΙΚΕΤ ΑΘΗΝΩΝ

Α.Π.Σ. ΤΙΤΑΝΕΣ – ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΙΚΕΤ ΑΘΗΝΩΝ

100 – 0

3

0

 Βάσει των παραπάνω αποτελεσμάτων η βαθμολογία έχει ως εξής:

Γ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΑΣ

Α/Α

ΟΜΑΔΕΣ

ΒΑΘΜΟΙ

ΑΓΩΝΕΣ

1.

Α.Π.Σ. ΔΙΑΣ

9

3

2.

Α.Π.Σ. ΤΙΤΑΝΕΣ

7

3

3.

Α.Κ.Ν. ΦΑΛΗΡΟΥ

5

3

4.

ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΙΚΕΤ ΑΘΗΝΩΝ

0

(ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ)

3

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 7/07/2013

16.00

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

Α.Π.Σ. Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Χ.Τ. – Α.Π.Σ. ΔΙΑΣ

57 – 55

 

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 14/07/2013

10.00

Γ.Ε.Κ. – Α.Π.Σ. Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Χ.Τ.

87 – 84

 

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ                                                                             Ο ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

ΙΩΣΗΦ ΝΙΚΗΤΑΣ                                                                    ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΟΥΣΤΗΣ