Τελική Βαθμολογία Εφήβων Indoor 2013

Logo

Τελική Βαθμολογία Εφήβων Indoor 2013

Α ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΓΩΝΩΝ

ΒΑΘΜΟΙ

Α. ΟΜ. Β. ΟΜ.

ΣΑΒΒΑΤΟ 22/06/2013

10.00

Α.Π.Σ. ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ – Α.Ο.Δ.Π. ΔΕΚΑΘΛΟ

100 – 0

3

0

11.00

Α.Ο.Δ.Π. ΔΕΚΑΘΛΟ – Γ.Ε.Κ.

0 – 100

0

3

12.00

Α.Π.Σ. ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ – Γ.Ε.Κ.

94 – 133

1

3

ΣΑΒΒΑΤΟ 29/06/2013

10.00

Γ.Ε.Κ. – Γ.Ε.Θ.

48 – 51

1

3

11.00

Γ.Ε.Θ. – Α.Π.Σ. ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ

42 – 32

3

1

ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟΣ Α.Ο.Δ.Π. ΔΕΚΑΘΛΟ

Γ.Ε.Θ. – Α.Ο.Δ.Π. ΔΕΚΑΘΛΟ

100 – 0

3

0

ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟΣ Α.Ο.Δ.Π. ΔΕΚΑΘΛΟ & ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ Ε.Ο.Σ. ΜΕΤΣΟΒΟΥ

Α.Ο.Δ.Π. ΔΕΚΑΘΛΟ – Ε.Ο.Σ. ΜΕΤΣΟΒΟΥ

0 – 0

0

0

ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ Ε.Ο.Σ. ΜΕΤΣΟΒΟΥ

Γ.Ε.Θ. – Ε.Ο.Σ. ΜΕΤΣΟΒΟΥ

100 – 0

3

0

ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ Ε.Ο.Σ. ΜΕΤΣΟΒΟΥ

Α.Π.Σ. ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ – Ε.Ο.Σ. ΜΕΤΣΟΒΟΥ

100 – 0

3

0

ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ Ε.Ο.Σ. ΜΕΤΣΟΒΟΥ

Γ.Ε.Κ. – Ε.Ο.Σ. ΜΕΤΣΟΒΟΥ

100 – 0

3

0

 Βάσει των παραπάνω αποτελεσμάτων η βαθμολογία έχει ως εξής:

Α ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Α/Α

ΟΜΑΔΕΣ

ΒΑΘΜΟΙ

ΑΓΩΝΕΣ

1.

Γ.Ε.Θ.

12

4

2.

Γ.Ε.Κ.

10

4

3.

Α.Π.Σ. ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ

8

4

4.

Α.Ο.Δ.Π. ΔΕΚΑΘΛΟ

0

(ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟΣ)

4

5.

Ε.Ο.Σ. ΜΕΤΣΟΒΟΥ

0

(ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ)

4

Στις ομάδες του Α Ομίλου Κέρκυρας Γ.Ε.Θ., Γ.Ε.Κ. και Α.Π.Σ. ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ αφαιρείται η βαθμολογία του τελευταίου αγώνα τους.

Γ.Ε.Θ.

– 29/06/2013 Γ.Ε.Θ. – Α.Π.Σ. ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΚΟΡ 42 – 32 – 3 ΒΑΘΜΟΙ

Γ.Ε.Κ.

– 29/06/2013 Γ.Ε.Κ. – Γ.Ε.Θ. ΣΚΟΡ 48 – 51 – 1 ΒΑΘΜΟΣ

Α.Π.Σ. ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ

– 22/06/2013 Γ.Ε.Θ. – Α.Π.Σ. ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΚΟΡ 42 – 32 – 1 ΒΑΘΜΟΣ

 Βάσει των παραπάνω η βαθμολογία έχει ως εξής:

Α ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Α/Α

ΟΜΑΔΕΣ

ΒΑΘΜΟΙ

ΑΓΩΝΕΣ

1.

Γ.Ε.Θ.

9

(Βάσει του άρθρου 4 παρ 2 κατάταξη στους ομίλους, προκήρυξη Πανελληνίου Πρωταθλήματος Εφήβων Indoor 2013)

3

2.

Γ.Ε.Κ.

9

(Βάσει του άρθρου 4 παρ 2 κατάταξη στους ομίλους, προκήρυξη Πανελληνίου Πρωταθλήματος Εφήβων Indoor 2013)

3

3.

Α.Π.Σ. ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ

7

3

4.

Α.Ο.Δ.Π. ΔΕΚΑΘΛΟ

0

(ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟΣ)

3

5.

Ε.Ο.Σ. ΜΕΤΣΟΒΟΥ

0

(ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ)

3

Β ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΓΩΝΩΝ

ΒΑΘΜΟΙ

Α. ΟΜ. Β. ΟΜ.

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/04/2013

10.00

Α.Σ. ΑΤΛΑΣ – Α.Ο. ΦΑΙΑΞ

105 – 76

3

1

11.00

Α.Σ. ΑΤΛΑΣ – Γ.Σ.Κ. ΒΥΡΩΝ

15 – 12

3

1

12.00

Α.Ο. ΦΑΙΑΞ – Γ.Σ.Κ. ΒΥΡΩΝ

99 – 62

3

1

ΣΑΒΒΑΤΟ 22/06/2013

13.00

Κ.Γ.Σ. – Α.Σ. ΑΤΛΑΣ

0 – 100

0

3

16.00

Α.Ο. ΦΑΙΑΞ – Κ.Γ.Σ.

0 – 0

0

0

ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟΣ Κ.Γ.Σ.

Γ.Σ.Κ. ΒΥΡΩΝ – Κ.Γ.Σ.

100 – 0

3

0

 Βάσει των παραπάνω αποτελεσμάτων η βαθμολογία έχει ως εξής:

Β ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Α/Α

ΟΜΑΔΕΣ

ΒΑΘΜΟΙ

ΑΓΩΝΕΣ

1.

Α.Σ. ΑΤΛΑΣ

9

3

2.

Γ.Σ.Κ. ΒΥΡΩΝ

5

3

3.

Α.Ο. ΦΑΙΑΞ

4

3

4.

Κ.Γ.Σ.

0

(ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟΣ)

3

Γ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΓΩΝΩΝ

ΒΑΘΜΟΙ

Α. ΟΜ. Β. ΟΜ.

ΚΥΡΙΑΚΗ 28/04/2013

10.00

Α.Π.Σ. ΤΙΤΑΝΕΣ – Α.Κ.Ν. ΦΑΛΗΡΟΥ

48 – 51

1

3

11.00

Α.Π.Σ. ΔΙΑΣ – Α.Π.Σ. Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Χ.Τ.

68 – 72

1

3

12.00

Α.Κ.Ν. ΦΑΛΗΡΟΥ – Α.Π.Σ. ΔΙΑΣ

35 – 39

1

3

13.00

Α.Π.Σ. Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Χ.Τ. – Α.Π.Σ. ΤΙΤΑΝΕΣ

65 – 59

3

1

14.00

Α.Π.Σ. ΤΙΤΑΝΕΣ – Α.Π.Σ. ΔΙΑΣ

27 – 32

1

3

15.00

Α.Κ.Ν. ΦΑΛΗΡΟΥ – Α.Π.Σ. Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Χ.Τ.

49 – 50

1

3

 Βάσει των παραπάνω αποτελεσμάτων η βαθμολογία έχει ως εξής:

Γ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΑΣ

Α/Α

ΟΜΑΔΕΣ

ΒΑΘΜΟΙ

ΑΓΩΝΕΣ

1.

Α.Π.Σ. Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Χ.Τ.

9

3

2.

Α.Π.Σ. ΔΙΑΣ

7

3

3.

Α.Κ.Ν. ΦΑΛΗΡΟΥ

5

3

4.

Α.Π.Σ. ΤΙΤΑΝΕΣ

3

3

Δ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΓΩΝΩΝ

ΒΑΘΜΟΙ

Α. ΟΜ. Β. ΟΜ.

ΣΑΒΒΑΤΟ 27/04/2013

16.00

Α.Ο.Κ. ΑΛΚΙΝΟΟΣ – Α.Σ. ΙΑΣΩΝ Χ.Ε.Χ.

29 – 33

1

3

17.00

Α.Σ. ΙΑΣΩΝ Χ.Ε.Χ. – Κ.Κ.Σ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

40 – 39

3

1

18.00

Κ.Κ.Σ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – Α.Ο.Κ. ΑΛΚΙΝΟΟΣ

47 – 43

3

1

ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΟΜΙΛΟΥ ΚΡΙΚΕΤ ΑΘΗΝΩΝ

Α.Ο.Κ. ΑΛΚΙΝΟΟΣ – ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΙΚΕΤ ΑΘΗΝΩΝ

100 – 0

3

0

ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΟΜΙΛΟΥ ΚΡΙΚΕΤ ΑΘΗΝΩΝ

Α.Σ. ΙΑΣΩΝ Χ.Ε.Χ. – ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΙΚΕΤ ΑΘΗΝΩΝ

100 – 0

3

0

ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΟΜΙΛΟΥ ΚΡΙΚΕΤ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Κ.Σ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΙΚΕΤ ΑΘΗΝΩΝ

100 – 0

3

0

Βάσει των παραπάνω αποτελεσμάτων η βαθμολογία έχει ως εξής:

Δ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΑΣ

Α/Α

ΟΜΑΔΕΣ

ΒΑΘΜΟΙ

ΑΓΩΝΕΣ

1.

Α.Σ. ΙΑΣΩΝ Χ.Ε.Χ.

9

3

2.

Κ.Κ.Σ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

7

3

3.

Α.Ο.Κ. ΑΛΚΙΝΟΟΣ

5

3

4.

ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΙΚΕΤ ΑΘΗΝΩΝ

0

(ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ)

3

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 6/07/2013

11.00

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

Γ.Ε.Θ. – Α.Σ. ΑΤΛΑΣ

78 – 77

ΚΥΡΙΑΚΗ 7/07/2013

15.00

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

Α.Π.Σ. Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Χ.Τ. – Α.Σ. ΙΑΣΩΝ Χ.Ε.Χ.

53 – 45

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 14/07/2013

9.00

ΤΕΛΙΚΟΣ

Γ.Ε.Θ. – Α.Π.Σ. Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Χ.Τ.

46 – 44

 

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ                                                                            Ο ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

ΙΩΣΗΦ ΝΙΚΗΤΑΣ                                                                    ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΟΥΣΤΗΣ