Τελική Βαθμολογία Γυναικών Indoor 2013

Logo

Τελική Βαθμολογία Γυναικών Indoor 2013

A ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜ.

ΑΓΩΝΩΝ

ΒΑΘΜΟΙ

Α. ΟΜ. Β. ΟΜ.

ΣΑΒΒΑΤΟ 6/04/2013

19.30

Α.Ο.Δ.Π. ΔΕΚΑΘΛΟ – Α.Π.Σ. ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ

112 – 122

1

3

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/05/2013

19.00

Γ.Ε.Θ. – Α.Π.Σ. ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ

0 – 100

0

3

20.00

Α.Ο.Δ.Π. ΔΕΚΑΘΛΟ – Γ.Ε.Θ.

100 – 0

3

0

ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ Α.Ο.Κ. ΑΧΙΛΛΕΑ & ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟΣ Γ.Ε.Θ.

Γ.Ε.Θ. – Α.Ο.Κ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ

0 – 0

0

0

ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ Α.Ο.Κ. ΑΧΙΛΛΕΑ

Α.Ο.Δ.Π. ΔΕΚΑΘΛΟ – Α.Ο.Κ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ

100 – 0

3

0

ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ Α.Ο.Κ. ΑΧΙΛΛΕΑ

Α.Π.Σ. ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ – Α.Ο.Κ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ

100 – 0

3

0

 Βάσει των παραπάνω αποτελεσμάτων η βαθμολογία έχει ως εξής:

Α/Α

ΟΜΑΔΑ

ΒΑΘΜΟΙ

ΑΓΩΝΕΣ

1.

Α.Π.Σ. ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ

9

3

2.

Α.Ο.Δ.Π. ΔΕΚΑΘΛΟ

7

3

3.

Γ.Ε.Θ.

0

(ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟΣ)

3

4.

Α.Ο.Κ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ

0

(ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ)

3

Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜ.

ΑΓΩΝΩΝ

ΒΑΘΜΟΙ

Α. ΟΜ. Β. ΟΜ.

ΚΥΡΙΑΚΗ 30/06/2013

10.00

Α.Κ.Ν. ΦΑΛΗΡΟΥ – Κ.Κ.Σ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

35 – 39

1

3

11.00

Α.Ο.Κ. ΑΛΚΙΝΟΟΣ – Α.Π.Σ. ΔΙΑΣ

48 – 49

1

3

12.00

Κ.Κ.Σ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – Α.Ο.Κ. ΑΛΚΙΝΟΟΣ

100 – 0

3

0

13.00

Α.Π.Σ. ΔΙΑΣ – Α.Κ.Ν. ΦΑΛΗΡΟΥ

62 – 58

3

1

14.00

Α.Κ.Ν. ΦΑΛΗΡΟΥ – Α.Ο.Κ. ΑΛΚΙΝΟΟΣ

100 – 0

3

0

15.00

Κ.Κ.Σ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – Α.Π.Σ. ΔΙΑΣ

59 – 65

1

3

 Βάσει των παραπάνω αποτελεσμάτων η βαθμολογία έχει ως εξής:

Α/Α

ΟΜΑΔΑ

ΒΑΘΜΟΙ

ΑΓΩΝΕΣ

1.

Α.Π.Σ. ΔΙΑΣ

9

3

2.

Κ.Κ.Σ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

7

3

3.

Α.Κ.Ν. ΦΑΛΗΡΟΥ

5

3

4.

Α.Ο.Κ. ΑΛΚΙΝΟΟΣ

0

(ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟΣ)

3

Γ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜ.

ΑΓΩΝΩΝ

ΒΑΘΜΟΙ

Α. ΟΜ. Β. ΟΜ.

ΣΑΒΒΑΤΟ 29/06/2013

11.00

Α.Σ. ΙΑΣΩΝ Χ.Ε.Χ. – Α.Π.Σ. Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Χ.Τ.

39 – 40

1

3

12.00

Α.Π.Σ. Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Χ.Τ. – Α.Π.Σ. ΤΙΤΑΝΕΣ

72 – 38

3

1

13.00

Α.Π.Σ. ΤΙΤΑΝΕΣ – Α.Σ. ΙΑΣΩΝ Χ.Ε.Χ.

56 – 61

1

3

ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΟΜΙΛΟΥ ΚΡΙΚΕΤ ΑΘΗΝΩΝ

Α.Σ. ΙΑΣΩΝ Χ.Ε.Χ. – ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΙΚΕΤ ΑΘΗΝΩΝ

100 – 0

3

0

ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΟΜΙΛΟΥ ΚΡΙΚΕΤ ΑΘΗΝΩΝ

Α.Π.Σ. Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Χ.Τ. – ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΙΚΕΤ ΑΘΗΝΩΝ

100 – 0

3

0

ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΟΜΙΛΟΥ ΚΡΙΚΕΤ ΑΘΗΝΩΝ

Α.Π.Σ. ΤΙΤΑΝΕΣ – ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΙΚΕΤ ΑΘΗΝΩΝ

100 – 0

3

0

 Βάσει των παραπάνω αποτελεσμάτων η βαθμολογία έχει ως εξής:

Α/Α

ΟΜΑΔΑ

ΒΑΘΜΟΙ

ΑΓΩΝΕΣ

1.

Α.Π.Σ. Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Χ.Τ.

9

3

2.

Α.Σ. ΙΑΣΩΝ Χ.Ε.Χ.

7

3

3.

Α.Π.Σ. ΤΙΤΑΝΕΣ

5

3

4.

ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΙΚΕΤ ΑΘΗΝΩΝ

0

(ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ)

3

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜ.

ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 7/07/2013

17.00

Α.Π.Σ. ΔΙΑΣ – Α.Π.Σ. Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Χ.Τ.

82 – 44

 

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜ.

ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 14/07/2013

11.00

Α.Π.Σ. ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ – Α.Π.Σ. ΔΙΑΣ

69 – 66

 

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ                                                                             Ο ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

ΙΩΣΗΦ ΝΙΚΗΤΑΣ                                                                    ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΟΥΣΤΗΣ