Αγωνιστικό καλεντάρι από 6/07/2013 έως 13/10/2013

Logo

Αγωνιστικό καλεντάρι από 6/07/2013 έως 13/10/2013

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΓΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΣΑΒΒΑΤΟ 6/07/2013

9.00

ΑΝΔΡΩΝ INDOOR

Γ.Ε.Κ. – Κ.Γ.Σ.

(ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

ΝΑΥΣΙΘΟΕΙΟ

10.00

ΑΝΔΡΩΝ INDOOR

Γ.Ε.Κ. – Α.Σ. ΑΤΛΑΣ

(ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

ΝΑΥΣΙΘΟΕΙΟ

11.00

ΕΦΗΒΩΝ INDOOR

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

1ος Α ΟΜΙΛΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – 1ο Β ΟΜΙΛΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΝΑΥΣΙΘΟΕΙΟ

12.00

ΑΝΔΡΩΝ INDOOR

Γ.Ε.Κ. – Γ.Ε.Θ.

ΝΑΥΣΙΘΟΕΙΟ

13.00

ΝΕΩΝ

INDOOR

Α.Ο. ΦΑΙΑΞ – Κ.Γ.Σ.

(ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

ΝΑΥΣΙΘΟΕΙΟ

15.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ

Α.Π.Σ. Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Χ.Τ. – Α.Π.Σ. ΔΙΑΣ

ΕΛΛΗΝΙΚΟ

16.00

ΑΝΔΡΩΝ INDOOR

Γ.Ε.Κ. – Γ.Σ.Κ. ΒΥΡΩΝ

ΝΑΥΣΙΘΟΕΙΟ

17.00

ΑΝΔΡΩΝ INDOOR

Γ.Ε.Κ. – Α.Ο. ΦΑΙΑΞ

ΝΑΥΣΙΘΟΕΙΟ

17.00

ΓΥΝΑΙΚΩΝ OUTDOOR

Α.Ο. ΦΑΙΑΞ – Γ.Ε.Θ.

ΤΕΝΝΙΣ Ε.Α.Κ.Κ.

18.00

ΑΝΔΡΩΝ INDOOR

Κ.Γ.Σ. – Α.Σ. ΑΤΛΑΣ

ΝΑΥΣΙΘΟΕΙΟ

ΚΥΡΙΑΚΗ 7/07/2013

9.00

ΑΝΔΡΩΝ INDOOR

Κ.Γ.Σ. – Γ.Ε.Θ.

ΝΑΥΣΙΘΟΕΙΟ

10.00

ΑΝΔΡΩΝ INDOOR

Κ.Γ.Σ. – Γ.Σ.Κ. ΒΥΡΩΝ

(ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

ΝΑΥΣΙΘΟΕΙΟ

11.00

ΑΝΔΡΩΝ INDOOR

Κ.Γ.Σ. – Α.Ο. ΦΑΙΑΞ

ΝΑΥΣΙΘΟΕΙΟ

12.00

ΑΝΔΡΩΝ INDOOR

Α.Σ. ΑΤΛΑΣ – Γ.Ε.Θ.

(ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

ΝΑΥΣΙΘΕΙΟ

13.00

ΑΝΔΡΩΝ INDOOR

Α.Σ. ΑΤΛΑΣ – Γ.Σ.Κ. ΒΥΡΩΝ

ΝΑΥΣΙΘΟΕΙΟ

16.00

ΑΝΔΡΩΝ INDOOR

Α.Σ. ΑΤΛΑΣ – Α.Ο. ΦΑΙΑΞ

ΝΑΥΣΙΘΟΕΙΟ

ΔΕΥΤΕΡΑ 8/07/2013

16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ

Α.Ο. ΦΑΙΑΞ – Γ.Σ.Κ. ΒΥΡΩΝ

ΜΑΡΙΝΑ

17.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

Κ.Γ.Σ. – Γ.Σ.Κ. ΒΥΡΩΝ

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ 10/07/2013

16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ

Α.Σ. ΑΤΛΑΣ – Κ.Γ.Σ.

ΜΑΡΙΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 13/07/2013

9.00

ΑΝΔΡΩΝ INDOOR

Γ.Ε.Θ. – Γ.Σ.Κ. ΒΥΡΩΝ

ΝΑΥΣΙΘΟΕΙΟ

10.00

ΑΝΔΡΩΝ INDOOR

Γ.Ε.Θ. – Α.Ο. ΦΑΙΑΞ

(ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

ΝΑΥΣΙΘΟΕΙΟ

11.00

ΑΝΔΡΩΝ INDOOR

Γ.Σ.Κ. ΒΥΡΩΝ – Α.Ο. ΦΑΙΑΞ

(ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

ΝΑΥΣΙΘΟΕΙΟ

12.00

ΑΝΔΡΩΝ INDOOR

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

1ος ΟΜΙΛΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Α.Ο. ΦΑΕΘΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

ΝΑΥΣΙΘΟΕΙΟ

13.00

ΑΝΔΡΩΝ INDOOR

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

2ος ΟΜΙΛΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – 3ο ΟΜΙΛΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΝΑΥΣΙΘΟΕΙΟ

15.00

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 14/07/2013

9.00

ΕΦΗΒΩΝ INDOOR

ΤΕΛΙΚΟΣ

ΝΑΥΣΙΘΟΕΙΟ

10.00

ΝΕΩΝ

INDOOR

ΤΕΛΙΚΟΣ

(Γ.Ε.Κ. – ΝΙΚΗΤΗ ΟΜΙΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ)

ΝΑΥΣΙΘΟΕΙΟ

11.00

ΓΥΝΑΙΚΩΝ INDOOR

ΤΕΛΙΚΟΣ

(Α.Π.Σ. ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ – ΝΙΚΗΤΗ ΟΜΙΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ)

ΝΑΥΣΙΘΟΕΙΟ

18.00

ΑΝΔΡΩΝ INDOOR

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

ΓΙΑ ΘΕΣΕΙΣ 3-4

ΝΑΥΣΙΘΟΕΙΟ

19.00

ΑΝΔΡΩΝ INDOOR

ΤΕΛΙΚΟΣ

ΓΙΑ ΘΕΣΕΙΣ 1-2

ΝΑΥΣΙΘΟΕΙΟ

ΔΕΥΤΕΡΑ 15/07/2013

16.30

ΑΝΔΡΩΝ Τ20 OUTDOOR

Α.Ο. ΦΑΙΑΞ – Α.Σ. ΑΤΛΑΣ

ΜΑΡΙΝΑ

17.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

Α.Π.Σ. ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ – Α.Ο. ΦΑΙΑΞ

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ 17/07/2013

17.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

Α.Π.Σ. ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ – Α.Σ. ΑΤΛΑΣ

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 20/07/2013

10.00

ΕΦΗΒΩΝ OUTDOOR

Γ.Ε.Θ. – Γ.Σ.Κ. ΒΥΡΩΝ

ΜΑΡΙΝΑ

17.00

ΓΥΝΑΙΚΩΝ OUTDOOR

Α.Ο.Δ.Π. ΔΕΚΑΘΛΟ – Α.Π.Σ. ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ

ΤΕΝΝΙΣ Ε.Α.Κ.Κ.

ΚΥΡΙΑΚΗ 21/07/2013

10.00

ΑΝΔΡΩΝ OUTDOOR

Γ.Ε.Θ. – Γ.Σ.Κ. ΒΥΡΩΝ

ΜΑΡΙΝΑ

16.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ

ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 8/7 (Α.Ο. ΦΑΙΑΞ – Γ.Σ.Κ. ΒΥΡΩΝ) – ΝΙΚΗΤΗ ΑΓΩΝΑ ΑΘΗΝΩΝ

ΜΑΡΙΝΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 22/07/2013

17.00

ΕΦΗΒΩΝ OUTDOOR

Α.Ο. ΦΑΙΑΞ – Γ.Σ.Κ. ΒΥΡΩΝ

ΜΑΡΙΝΑ

17.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

Α.Σ. ΑΤΛΑΣ – Α.Ο. ΦΑΙΑΞ

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ 24/07/2013

16.00

ΑΝΔΡΩΝ OUTDOOR

Κ.Γ.Σ. – Α.Σ. ΑΤΛΑΣ

ΜΑΡΙΝΑ

17.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

Α.Ο. ΦΑΙΑΞ – Α.Π.Σ. ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 27/07/2013

10.00

ΑΝΔΡΩΝ Τ20 OUTDOOR

Γ.Ε.Θ. – Κ.Γ.Σ.

ΜΑΡΙΝΑ

16.00

ΑΝΔΡΩΝ OUTDOOR

Α.Ο. ΦΑΙΑΞ – Γ.Σ.Κ. ΒΥΡΩΝ

ΜΑΡΙΝΑ

17.00

ΓΥΝΑΙΚΩΝ OUTDOOR

Α.Ο. ΦΑΙΑΞ – Α.Ο.Δ.Π. ΔΕΚΑΘΛΟ

ΤΕΝΝΙΣ Ε.Α.Κ.Κ.

ΚΥΡΙΑΚΗ 28/07/2013

10.00

ΑΝΔΡΩΝ OUTDOOR

Γ.Ε.Θ. – Α.Σ. ΑΤΛΑΣ

ΜΑΡΙΝΑ

10.00

ΓΥΝΑΙΚΩΝ OUTDOOR

Α.Π.Σ. ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ – Γ.Ε.Θ.

ΤΕΝΝΙΣ Ε.Α.Κ.Κ.

16.00

ΑΝΔΡΩΝ OUTDOOR

Α.Ο. ΦΑΙΑΞ – Κ.Γ.Σ.

ΜΑΡΙΝΑ

17.00

ΓΥΝΑΙΚΩΝ OUTDOOR

Α.Ο. ΦΑΙΑΞ – Α.Π.Σ. ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ

ΤΕΝΝΙΣ Ε.Α.Κ.Κ.

ΔΕΥΤΕΡΑ 29/07/2013

16.00

ΑΝΔΡΩΝ OUTDOOR

Γ.Σ.Κ. ΒΥΡΩΝ – Κ.Γ.Σ.

ΜΑΡΙΝΑ

17.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

Α.Σ. ΑΤΛΑΣ – Α.Π.Σ. ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

17.00

ΓΥΝΑΙΚΩΝ OUTDOOR

Α.Ο.Δ.Π. ΔΕΚΑΘΛΟ – Γ.Ε.Θ.

ΤΕΝΝΙΣ Ε.Α.Κ.Κ.

ΤΕΤΑΡΤΗ 31/07/2013

16.30

ΑΝΔΡΩΝ Τ20 OUTDOOR

Γ.Σ.Κ. ΒΥΡΩΝ – Α.Σ. ΑΤΛΑΣ

ΜΑΡΙΝΑ

17.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

Α.Ο. ΦΑΙΑΞ – Α.Σ. ΑΤΛΑΣ

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

17.00

ΓΥΝΑΙΚΩΝ OUTDOOR

Γ.Ε.Θ. – Α.Ο. ΦΑΙΑΞ

ΤΕΝΝΙΣ Ε.Α.Κ.Κ.

ΣΑΒΒΑΤΟ 3/08/2013

10.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

Γ.Ε.Θ. – Α.Π.Σ. ΝΑΥΣΙΚΑ

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

16.00

ΑΝΔΡΩΝ OUTDOOR

Α.Ο. ΦΑΙΑΞ – Α.Σ. ΑΤΛΑΣ

ΜΑΡΙΝΑ

17.00

ΓΥΝΑΙΚΩΝ OUTDOOR

Α.Π.Σ. ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ – Α.Ο.Δ.Π. ΔΕΚΑΘΛΟ

ΤΕΝΝΙΣ Ε.Α.Κ.Κ.

ΚΥΡΙΑΚΗ 4/08/2013

10.00

ΕΦΗΒΩΝ OUTDOOR

Γ.Ε.Θ. – Α.Σ. ΑΤΛΑΣ

ΜΑΡΙΝΑ

10.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

Κ.Γ.Σ. – Α.Π.Σ. ΝΑΥΣΙΚΑ

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

17.00

ΕΦΗΒΩΝ OUTDOOR

Γ.Σ.Κ. ΒΥΡΩΝ – Γ.Ε.Κ.

ΜΑΡΙΝΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 5/08/2013

17.00

ΕΦΗΒΩΝ OUTDOOR

Α.Ο. ΦΑΙΑΞ – Α.Σ. ΑΤΛΑΣ

ΜΑΡΙΝΑ

17.00

ΓΥΝΑΙΚΩΝ OUTDOOR

Α.Ο.Δ.Π. ΔΕΚΑΘΛΟ – Α.Ο. ΦΑΙΑΞ

ΤΕΝΝΙΣ Ε.Α.Κ.Κ.

ΤΕΤΑΡΤΗ 7/08/2013

17.00

ΕΦΗΒΩΝ OUTDOOR

Γ.Σ.Κ. ΒΥΡΩΝ – Α.Σ. ΑΤΛΑΣ

ΜΑΡΙΝΑ

17.00

ΓΥΝΑΙΚΩΝ OUTDOOR

Γ.Ε.Θ. – Α.Π.Σ. ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ

ΤΕΝΝΙΣ Ε.Α.Κ.Κ.

ΣΑΒΒΑΤΟ 10/08/2013

10.00

ΠΑΙΔΩΝ INDOOR

Γ.Ε.Θ. – Γ.Σ.Κ. ΒΥΡΩΝ

(ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

ΝΑΥΣΙΘΟΕΙΟ

11.00

ΠΑΙΔΩΝ INDOOR

Α.Σ. ΑΤΛΑΣ – Γ.Ε.Θ.

ΝΑΥΣΙΘΟΕΙΟ

12.00

ΠΑΙΔΩΝ INDOOR

Γ.Ε.Θ. – Κ.Γ.Σ.

ΝΑΥΣΙΘΟΕΙΟ

17.00

ΓΥΝΑΙΚΩΝ OUTDOOR

Α.Π.Σ. ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ – Α.Ο. ΦΑΙΑΞ

ΤΕΝΝΙΣ Ε.Α.Κ.Κ.

ΚΥΡΙΑΚΗ 11/08/2013

15.00

ΑΝΔΡΩΝ Τ20 OUTDOOR

Γ.Ε.Θ. – Α.Σ. ΑΤΛΑΣ

ΜΑΡΙΝΑ

17.00

ΓΥΝΑΙΚΩΝ OUTDOOR

Γ.Ε.Θ. – Α.Ο.Δ.Π. ΔΕΚΑΘΛΟ

ΤΕΝΝΙΣ Ε.Α.Κ.Κ.

ΣΑΒΒΑΤΟ 24/08/2013

10.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

Κ.Γ.Σ. – Γ.Ε.Θ.

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

17.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

Γ.Σ.Κ. ΒΥΡΩΝ – Α.Π.Σ. ΝΑΥΣΙΚΑ

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 25/08/2013

10.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

Γ.Σ.Κ. ΒΥΡΩΝ – Κ.Γ.Σ.

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ 28/08/2013

16.30

ΑΝΔΡΩΝ Τ20 OUTDOOR

Α.Ο. ΦΑΙΑΞ – Κ.Γ.Σ.

ΜΑΡΙΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 31/08/2013

10.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

Α.Π.Σ. ΝΑΥΣΙΚΑ – Γ.Ε.Θ.

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ

ΤΕΛΙΚΟΣ

ΜΑΡΙΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 1/09/2013

10.00

ΑΝΔΡΩΝ OUTDOOR

Γ.Ε.Θ. – Κ.Γ.Σ.

ΜΑΡΙΝΑ

10.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

Α.Π.Σ. ΝΑΥΣΙΚΑ – Κ.Γ.Σ.

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

15.00

ΑΝΔΡΩΝ OUTDOOR

Γ.Σ.Κ. ΒΥΡΩΝ – Α.Σ. ΑΤΛΑΣ

ΜΑΡΙΝΑ

15.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

Γ.Σ.Κ. ΒΥΡΩΝ – Γ.Ε.Θ.

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 2/09/2013

15.00

1ο ΔΙΕΘΝΕΣ ΡΟΤΑΡΙΑΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

Α.Σ. ΑΤΛΑΣ – Γ.Ε.Θ.

ΜΑΡΙΝΑ

ΤΡΙΤΗ

3/09/2013

16.00

1ο ΔΙΕΘΝΕΣ ΡΟΤΑΡΙΑΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

ΙΝΔΙΑ – Α.Σ. ΑΤΛΑΣ

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ

16.00

1ο ΔΙΕΘΝΕΣ ΡΟΤΑΡΙΑΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

ΠΑΚΙΣΤΑΝ – Κ.Γ.Σ.

ΜΑΡΙΝΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ 4/09/2013

16.00

1ο ΔΙΕΘΝΕΣ ΡΟΤΑΡΙΑΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

Γ.Σ.Κ. ΒΥΡΩΝ – ΠΑΚΙΣΤΑΝ

ΜΑΡΙΝΑ

ΠΕΜΠΤΗ 5/09/2013

15.00

1ο ΔΙΕΘΝΕΣ ΡΟΤΑΡΙΑΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

ΙΝΔΙΑ – Γ.Ε.Θ.

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ

16.00

1ο ΔΙΕΘΝΕΣ ΡΟΤΑΡΙΑΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

Κ.Γ.Σ. – Γ.Σ.Κ. ΒΥΡΩΝ

ΜΑΡΙΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 7/09/2013

10.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

Γ.Ε.Θ. – Γ.Σ.Κ. ΒΥΡΩΝ

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

11.00

1ο ΔΙΕΘΝΕΣ ΡΟΤΑΡΙΑΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΓΙΑ ΘΕΣΕΙΣ 3-4

ΜΑΡΙΝΑ

15.00

1ο ΔΙΕΘΝΕΣ ΡΟΤΑΡΙΑΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΓΙΑ ΘΕΣΕΙΣ 5-6

ΜΑΡΙΝΑ

16.00

1ο ΔΙΕΘΝΕΣ ΡΟΤΑΡΙΑΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

ΤΕΛΙΚΟΣ

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 8/09/2013

10.00

ΑΝΔΡΩΝ Τ20 OUTDOOR

Γ.Ε.Θ. – Α.Ο. ΦΑΙΑΞ

ΜΑΡΙΝΑ

10.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

Γ.Ε.Θ. – Κ.Γ.Σ.

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 9/09/2013

16.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

Α.Π.Σ. ΝΑΥΣΙΚΑ – Γ.Σ.Κ. ΒΥΡΩΝ

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

16.30

ΑΝΔΡΩΝ Τ20 OUTDOOR

Γ.Σ.Κ. ΒΥΡΩΝ – Κ.Γ.Σ.

ΜΑΡΙΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/09/2013

10.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

1ος Α ΟΜΙΛΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – 2ο Β ΟΜΙΛΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

15.00

ΠΑΙΔΩΝ INDOOR

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

2ος Β ΟΜΙΛΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – 1ο Α ΟΜΙΛΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΝΑΥΣΙΘΟΕΙΟ

16.00

ΠΑΙΔΩΝ INDOOR

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

1ος Β ΟΜΙΛΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – 2ο Α ΟΜΙΛΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΝΑΥΣΙΘΟΕΙΟ

17.00

ΠΑΙΔΩΝ INDOOR

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

ΓΙΑ ΘΕΣΕΙΣ 3-4

ΝΑΥΣΙΘΟΕΙΟ

18.00

ΠΑΙΔΩΝ INDOOR

ΤΕΛΙΚΟΣ

ΓΙΑ ΘΕΣΕΙΣ 1-2

ΝΑΥΣΙΘΟΕΙΟ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15/09/2013

10.00

ΑΝΔΡΩΝ OUTDOOR

Α.Ο. ΦΑΙΑΞ – Γ.Ε.Θ.

ΜΑΡΙΝΑ

10.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

2ος Α ΟΜΙΛΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – 1ο Β ΟΜΙΛΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 16/09/2013

16.00

ΑΝΔΡΩΝ Τ20 OUTDOOR

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

2ος ΟΜΙΛΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – 3ο ΟΜΙΛΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΜΑΡΙΝΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ 18/09/2013

15.00

ΑΝΔΡΩΝ OUTDOOR

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

1ος ΟΜΙΛΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – 4ο ΟΜΙΛΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΜΑΡΙΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/09/2013

10.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

ΓΙΑ ΘΕΣΕΙΣ 3-4

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

15.00

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

LINKLATERS C.C. – Α.Σ. ΑΤΛΑΣ

ΜΑΡΙΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

22/9/2013

10.00

ΠΑΙΔΩΝ OUTDOOR

ΤΕΛΙΚΟΣ

ΓΙΑ ΘΕΣΕΙΣ 1-2

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

15.00

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

LINKLATERS C.C. – Γ.Σ.Κ. ΒΥΡΩΝ

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 23/09/2013

15.00

ΑΝΔΡΩΝ OUTDOOR

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

2ος ΟΜΙΛΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – 3ο ΟΜΙΛΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΜΑΡΙΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 28/09/2013

15.00

ΑΝΔΡΩΝ Τ20 OUTDOOR

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

1ος ΟΜΙΛΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – 1ο ΟΜΙΛΟΥ ΑΘΗΝΩΝ

ΜΑΡΙΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29/09/2013

10.00

ΑΝΔΡΩΝ Τ20 OUTDOOR

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

ΓΙΑ ΘΕΣΕΙΣ 3-4

ΜΑΡΙΝΑ

13.30

ΑΝΔΡΩΝ Τ20 OUTDOOR

ΤΕΛΙΚΟΣ

ΓΙΑ ΘΕΣΕΙΣ 1-2

ΜΑΡΙΝΑ

15.00

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

SGS XI – Γ.Ε.Θ.

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 30/09/2013

15.00

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

SGS XI – Γ.Σ.Κ. ΒΥΡΩΝ

ΜΑΡΙΝΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ

2/10/2013

15.00

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

SGS XI – Α.Σ. ΑΤΛΑΣ

ΜΑΡΙΝΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4/10/2013

15.00

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

SGS XI – Κ.Γ.Σ.

ΜΑΡΙΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 5/10/2013

15.00

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

OLD LINCONIANS C.C – Α.Ο. ΦΑΙΑΞ

ΜΑΡΙΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 6/10/2013

9.30

ΑΝΔΡΩΝ OUTDOOR

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

ΓΙΑ ΘΕΣΕΙΣ 3-4

ΜΑΡΙΝΑ

14.30

ΑΝΔΡΩΝ OUTDOOR

ΤΕΛΙΚΟΣ

ΓΙA ΘΕΣΕΙΣ 1-2

ΜΑΡΙΝΑ

15.00

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

OLD LINCONIANS C.C – Γ.Ε.Θ.

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ 9/10/2013

15.00

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

OLD LINCONIANS C.C – ΜΙΚΤΗ (ΕΥΘΥΝΗ Α.Ο. ΦΑΙΑΞ)

ΜΑΡΙΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/10/2013

ΘΑ ΟΡΙΣΤΕΙ

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

PIMLICO STROLLERS C.C. – ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΜΑΡΙΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/10/2013

ΘΑ ΟΡΙΣΤΕΙ

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

PIMLICO STROLLERS C.C. – ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΚΑΤΩ

ΠΛΑΤΕΙΑ