OPEN SPACE RACE calendar 2015

OPEN SPACE RACE calendar 2015

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ
MAY
ΚΥΡΙΑΚΗ24 ΜΑΙΟΥ

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ CRICKETT20

16:00 DP. ATLAS VS SUDENHURST RAMBLERS C.C

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 25 MAY ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ CRICKET30 OVER 15:30 ΜΙΚΤΗ VS

SUDENHURST RAMBLERS C.C

MAΡΙΝΑ
WEDNESDAY 27 MAY ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ CRICKET35 OVER 15:30 Γ.Σ.Κ ΒΥΡΩΝVS

SUDENHURST RAMBLERS C.C

MAΡΙΝΑ

JUNE
WEDNESDAY 3 ΙΟΥΝΙΟΥ ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ CRICKET35 OVER 15.30` ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ Γ.Σ.VS

ΤΗΕ ΒΕΕR ENGINE C.C.

MΑΡΙΝΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 5 ΙΟΥΝΙΟΥ ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ CRICKET30 OVER 16:00 DP. ATLASVS

ΤΗΕ ΒΕΕR ENGINE C.C

MΑΡΙΝΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 6 ΙΟΥΝΙΟΥ ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ CRICKET35 OVER 15:30 G.S.K BYRONVS

ΤΗΕ ΒΕΕR ENGINE

MΑΡΙΝΑ
ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ CRICKETT20 16:00 ΚΑΜΙΚΑΖΕ C.C ΠΛΑΤΕΙΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 7 ΙΟΥΝΙΟΥ ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ CRICKETΤ20 16:00 AO. FAIAX CORFUVS

ΤΗΕ ΒΕΕR ENGINE

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ CRICKET– 35 OVER 15:00 KAMIKAZE C.CVS

ΘΑ ΟΡΙΣΤΕΙ

ΜΑΡΙΝΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 15 ΙΟΥΝΙΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 16:00 Α.Π.Σ ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣVS

G.S.K BYRON

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
WEDNESDAY 17 ΙΟΥΝΙΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 16:00 DP ATLASVS

A.P.S The NAFSIKA

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Τ20 16:00 AO. FAIAXVS

G.S.K BYRON

ΜΑΡΙΝΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΙΟΥΝΙΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 10:30 G.E.THVS

A.O.P.K THE decathlon

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ 10:30 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ.Γ.ΣVS

G.E.K

ΜΑΡΙΝΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 22ΙΟΥΝΙΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 16:00 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ Γ.Σ.VS

Γ.E.Θ

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
WEDNESDAY 24 ΙΟΥΝΙΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ TEEN ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 16:00 G.E.THVS

G.S.K BYRON

ΜΑΡΙΝΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 16:00 IA THE LEONTESVS

ΑΠΣ Η ΝΑΥΣΙΚΑ

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 27 ΙΟΥΝΙΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 10:30 G.S.K BYRONVS

A.P.S The NAFSIKA

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ YOUNG MEN ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 10:30 G.E.THVS

DP. ATLAS

ΜΑΡΙΝΑ
ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ 35 ΟVER 15:00 Lancing Manor C.C- ΘΑ ΟΡΙΣΤΕΙ ΜΑΡΙΝΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 28 ΙΟΥΝΙΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 10:30 IA THE LEONTESVS

G.E.K

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ 16:00 LANCING MANOR-ΘΑ ΟΡΙΣΤΕΙ ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ 16:00 DP. ATLASVS

G.S.K BYRON

ΜΑΡΙΝΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 29 ΙΟΥΝΙΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 16:00 G.S.K BYRONVS

ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ Γ.Σ

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ YOUNG MENΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 16:00 DP. AtlasVS

G.E.K

ΜΑΡΙΝΑ
ΙΟΥΛΙΟΣ
WEDNESDAY 1 JULY ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ 16:00 ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ (DP ATLAS- G.S.K BYRON )VS

AO. FAIAX CORFU

ΜΑΡΙΝΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 4 JULY ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 10:30 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ Γ.ΣVS

A.P.S The NAFSIKA

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ TEEN ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 16:00 G.S.K BYRONVS

DP. ATLAS

ΜΑΡΙΝΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 5 JULY ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 10:30 G.E.THVS

Α.Π.Σ ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 16:00 DP. ATLASVS

G.E.TH

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ 16:00 CUP FINAL ΜΑΡΙΝΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 6 JULY ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 16:00 Α.Π.Σ ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣVS

DP. ATLAS

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ TEEN ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 16:00 G.E.THVS

DP. ATLAS

ΜΑΡΙΝΑ
WEDNESDAY 8 JULY ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ TEEN ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 16:00 G.S.K BYRONVS

G.E.TH

ΜΑΡΙΝΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 11 JULY ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 10:30 G.S.K BYRONVS

G.E.TH

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ YOUNG MENΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 16:00 G.E.THVS

G.E.K

ΜΑΡΙΝΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 12 JULY ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 10:30 A.O.Π. K THE decathlonVS

G.E.K

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Τ20 10:30 K.G.SVS

G.E.TH

ΜΑΡΙΝΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ TEEN ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 16:00 DP. ATLASVS

G.S.K BYRON

ΜΑΡΙΝΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 13 JULY ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 16:00 G.S.K BYRONVS

DP. ATLAS

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
WEDNESDAY 15 JULY ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ TEEN ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 16:00 DP. ATLASVS

G.E.TH

ΜΑΡΙΝΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 18 JULY ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 10.30 A.P.S NAFSIKAVS

G.E.TH

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ YOUNG MEN ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 16:00 DP. ATLASVS

G.E.TH

ΜΑΡΙΝΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 19 JULY ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 10:30 Α.Π.Σ ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ VS

K.G.S

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 16:00 A.P.S. THE LEONTESVS

K.G.S

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ YOUNG MEN ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 16:00 G.E.KVS

DP. ATLAS

ΜΑΡΙΝΑ
WEDNESDAY 22 JULY ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 16:00 DP. ATLASVS

K.G.S

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 25 JULY ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 10:30 Α.Π.Σ ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣVS

G.E.TH

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ YOUNG MEN ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 16:00 G.E.KVS

G.E.TH

ΜΑΡΙΝΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 26 JULY ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 10:30 G.E.THVS

ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ Γ.Σ.

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Τ20 ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 10:30 AO. FAIAX CORFUVS

K.G.S

ΜΑΡΙΝΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Τ20 ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 16:00 G.S.K BYRONVS

G.E.TH

ΜΑΡΙΝΑ
AUGUST
ΚΥΡΙΑΚΗ 2 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 10:30 A.O.P.K THE decathlonVS

Α.Π.Σ ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 2 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Τ20 10:30 AO. FAIAX CORFUVS

G.E.TH

ΜΑΡΙΝΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Τ20 16:00 G.S.K BYRONVS

DP. ATLAS

ΜΑΡΙΝΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Τ20 10:30 G.E.THVS

DP. ATLAS

ΜΑΡΙΝΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 10:30 G.E.KVS

ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ Γ.Σ.

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 10:30 Γ.E.ΘVS

G.E.K

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Τ20 ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 16:00 K.G.SVS

DP. ATLAS

ΜΑΡΙΝΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ Τ20 16.00 ΝΕΑ ΟΜΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ- ΘΑ ΟΡΙΣΤΕΙ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 30 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 10:30 A.O.P.K THE decathlonVS

K.G.S

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 30 OVER 15:00 ΝΕΑ ΟΜΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ- ΘΑ ΟΡΙΣΤΕΙ ΜΑΡΙΝΑ
SEPTEMBER
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4 ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΑΓΩΝΑΣ ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ JOHN CLAYTON 15:30 ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ JOHN CLAYTON ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ- 10:30 1Ος ΑΓΩΝΑΣ FINAL FOUR ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
15:00 2Ος ΑΓΩΝΑΣ FINAL FOUR
WEDNESDAY 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Τ20 ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 16:00 G.S.K BYRONVS

K.G.S

ΜΑΡΙΝΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ 15: ΟΟ/T20 PIESPARK XI-ΘΑ ΟΡΙΣΤΕΙ ΠΛΑΤΕΙΑ
14:30/30 OVER PIMILCO STROLLERS CC – ΘΑ ΟΡΙΣΤΕΙ ΜΑΡΙΝΑ
KΥΡΙΑΚΗ 13 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ 15:00/T20 PIMILCO STROLLERS CC- ΘΑ ΟΡΙΣΤΕΙ ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
12:00/35 ΟVER PIESPARK ΧΙ- ΘΑ ΟΡΙΣΤΕΙ ΜΑΡΙΝΑ
WEDNESDAY 16 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Τ20 ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 15:15 AO. ΦΑΙΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣVS

DP. ATLAS

ΜΑΡΙΝΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ 30 OVER 14:30 HIMBLETON C.C. –ΘΑ ΟΡΙΣΤΕΙ ΜΑΡΙΝΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Τ20 ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 10:30 1PG ΑΓΩΝΑΣ FINAL FOUR MΑΡΙΝΑ
ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ CRICKET 30 OVER 14:30 HIMBLETON C.C. –ΘΑ ΟΡΙΣΤΕΙ ΜΑΡΙΝΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ- 10:30 SMALL POWER ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ CRICKETΤ20 15:00 HIMBLETON C.C. –ΘΑ ΟΡΙΣΤΕΙ ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Τ20 ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 10:30 2PG ΑΓΩΝΑΣ FINAL FOUR MAΡΙΝΑ
WEDNESDAY 23 ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Τ20 ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 15:15 SMALL POWER MAΡΙΝΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Τ20 ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 15:00 FINAL ΜΑΡΙΝΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 27 ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ- 10:30 FINAL ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 28 ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ – 3 ΟΚΤΩΒΡΗ ΔΙΕΘΝΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΗELLENIC PREMIER LEAGUE MAΡΙΝΑ
ΟΚΤΩΒΡΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 3 ΟΚΤΩΒΡΗ ΔΙΕΘΝΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ COMPLETION TOURNAMENT HELLENIC PREMIER LEAGUE 2015
ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΡΙΚΕΤ /40 OVER 11:00 TETHERDOWN TRUNDLERS C.C MAΡINA
ΚΥΡΙΑΚΗ 4 ΟΚΤΩΒΡΗ ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ /Τ20 15:00 TETHERDOWN TRUNDLERS C.C ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 5 ΟΚΤΩΒΡΗ ΔΙΕΘNEΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ Τ20 14:30 TETHERDOWN TRUNDLERS C.C- ΘΑ ΟΡΙΣΤΕΙ ΜΑΡΙΝΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 10 ΟΚΤΩΒΡΗ ΔΙΕΘΕΝΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΡΙΚΕΤ 30 ΟVER 13:00 BEAMERS C.C- ΘΑ ΟΡΙΣΤΕΙ ΜΑΡΙΝΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 11 ΟΚΤΩΒΡΗ ΔΙΕΘNES. ΦΕΣΤΙΒΑΛ Τ20 14:30 BEAMERS C.C- ΘΑ ΟΡΙΣΤΕΙ ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 29/11/2015 OΛΟΚΛΗΡΩΣΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ 2015