ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΚΑΛΕΝΤΑΡΙ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 2015

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΚΑΛΕΝΤΑΡΙ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 2015

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ
ΜΑΙΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ24 ΜΑΙΟΥ

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ  ΚΡΙΚΕΤ–                 T20

16:00 Α.Σ.  ΑΤΛΑΣ                                           VS    SUDENHURST RAMBLERS C.C

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 25 ΜΑΙΟΥ ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΡΙΚΕΤ–                 30 OVER 15:30 ΜΙΚΤΗ VS

SUDENHURST RAMBLERS C.C

MAΡΙΝΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 27 ΜΑΙΟΥ ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΡΙΚΕΤ–           35 OVER 15:30 Γ.Σ.Κ   ΒΥΡΩΝVS

SUDENHURST RAMBLERS C.C

MAΡΙΝΑ

ΙΟΥΝΙΟΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 3 ΙΟΥΝΙΟΥ ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΡΙΚΕΤ–                      35 OVER 15.30` ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ Γ.Σ.VS

ΤΗΕ ΒΕΕR ENGINE C.C.

MΑΡΙΝΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 5 ΙΟΥΝΙΟΥ ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΡΙΚΕΤ–                  30 OVER 16:00 Α.Σ. ΑΤΛΑΣVS

ΤΗΕ ΒΕΕR ENGINE C.C

MΑΡΙΝΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 6 ΙΟΥΝΙΟΥ ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΡΙΚΕΤ–                35 OVER 15:30 Γ.Σ.Κ ΒΥΡΩΝVS

ΤΗΕ ΒΕΕR ENGINE

MΑΡΙΝΑ
ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΡΙΚΕΤ–                T20 16:00 ΚΑΜΙΚΑΖΕ C.C ΠΛΑΤΕΙΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 7 ΙΟΥΝΙΟΥ ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΡΙΚΕΤ–                 Τ20 16:00 Α.Ο. ΦΑΙΑΞ ΚΕΡΚΥΡΑΣVS

ΤΗΕ ΒΕΕR ENGINE

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΡΙΚΕΤ– 35 OVER                   15:00 KAMIKAZE C.CVS

ΘΑ ΟΡΙΣΤΕΙ

ΜΑΡΙΝΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 15 ΙΟΥΝΙΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 16:00 Α.Π.Σ ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣVS 

Γ.Σ.Κ ΒΥΡΩΝ

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 16:00 Α.Σ ΑΤΛΑΣVS

Α.Π.Σ Η ΝΑΥΣΙΚΑ

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Τ20 16:00 Α.Ο. ΦΑΙΑΞVS

Γ.Σ.Κ ΒΥΡΩΝ

ΜΑΡΙΝΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΙΟΥΝΙΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 10:30 Γ.Ε.ΘVS

Α.Ο.Π.Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ 10:30 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ.Γ.ΣVS

Γ.Ε.Κ

ΜΑΡΙΝΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 22ΙΟΥΝΙΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 16:00 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ Γ.Σ.VS

Γ.E.Θ

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 24 ΙΟΥΝΙΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 16:00 Γ.Ε.ΘVS

Γ.Σ.Κ ΒΥΡΩΝ

ΜΑΡΙΝΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 16:00 ΑΠΣ ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣVS

ΑΠΣ Η ΝΑΥΣΙΚΑ

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 27 ΙΟΥΝΙΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 10:30 Γ.Σ.Κ ΒΥΡΩΝVS

Α.Π.Σ Η ΝΑΥΣΙΚΑ

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 10:30 Γ.Ε.ΘVS

Α.Σ. ΑΤΛΑΣ

ΜΑΡΙΝΑ
ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ                35 ΟVER 15:00 LANCING MANOR C.C- ΘΑ ΟΡΙΣΤΕΙ ΜΑΡΙΝΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 28 ΙΟΥΝΙΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 10:30 ΑΠΣ ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣVS

Γ.Ε.Κ

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ 16:00 LANCING MANOR-ΘΑ ΟΡΙΣΤΕΙ ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ 16:00 Α.Σ. ΑΤΛΑΣVS

Γ.Σ.Κ ΒΥΡΩΝ

ΜΑΡΙΝΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 29 ΙΟΥΝΙΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 16:00 Γ.Σ.Κ ΒΥΡΩΝVS

ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ Γ.Σ

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 16:00 Α.Σ. ΑΤΛΆΣVS

Γ.Ε.Κ

ΜΑΡΙΝΑ
ΙΟΥΛΙΟΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 1 ΙΟΥΛΙΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ 16:00 ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ                                (Α.Σ ΑΤΛΑΣ- Γ.Σ.Κ ΒΥΡΩΝ )VS

Α.Ο. ΦΑΙΑΞ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΜΑΡΙΝΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 4 ΙΟΥΛΙΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 10:30 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ Γ.ΣVS

Α.Π.Σ Η ΝΑΥΣΙΚΑ

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 16:00 Γ.Σ.Κ ΒΥΡΩΝVS

Α.Σ. ΑΤΛΑΣ

ΜΑΡΙΝΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 5 ΙΟΥΛΙΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 10:30 Γ.Ε.ΘVS

Α.Π.Σ ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 16:00 Α.Σ. ΑΤΛΑΣVS

Γ.Ε.Θ

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ 16:00 ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 6 ΙΟΥΛΙΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 16:00 Α.Π.Σ ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣVS

Α.Σ. ΑΤΛΑΣ

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 16:00 Γ.Ε.ΘVS

Α.Σ. ΑΤΛΑΣ

ΜΑΡΙΝΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 8 ΙΟΥΛΙΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 16:00 Γ.Σ.Κ ΒΥΡΩΝVS

Γ.Ε.Θ

ΜΑΡΙΝΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΙΟΥΛΙΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 10:30 Γ.Σ.Κ ΒΥΡΩΝVS

Γ.Ε.Θ

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 16:00 Γ.Ε.ΘVS

Γ.Ε.Κ

ΜΑΡΙΝΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΙΟΥΛΙΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 10:30 A.O.Π. Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝVS

Γ.Ε.Κ

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ  Τ20 10:30 Κ.Γ.ΣVS

Γ.Ε.Θ

ΜΑΡΙΝΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 16:00 Α.Σ. ΑΤΛΑΣVS

Γ.Σ.Κ ΒΥΡΩΝ

ΜΑΡΙΝΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 13 ΙΟΥΛΙΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 16:00 Γ.Σ.Κ ΒΥΡΩΝVS

Α.Σ. ΑΤΛΑΣ

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 15 ΙΟΥΛΙΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 16:00 Α.Σ. ΑΤΛΑΣVS

Γ.Ε.Θ

ΜΑΡΙΝΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΙΟΥΛΙΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 10.30 Α.Π.Σ ΝΑΥΣΙΚΑVS

Γ.Ε.Θ

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 16:00 Α.Σ. ΑΤΛΑΣVS

Γ.Ε.Θ

ΜΑΡΙΝΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΙΟΥΛΙΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 10:30 Α.Π.Σ ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ VS

Κ.Γ.Σ

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 16:00 Α.Π.Σ. ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣVS

Κ.Γ.Σ

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 16:00 Γ.Ε.ΚVS

Α.Σ. ΑΤΛΑΣ

ΜΑΡΙΝΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 22 ΙΟΥΛΙΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 16:00 Α.Σ. ΑΤΛΑΣVS

Κ.Γ.Σ

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 25 ΙΟΥΛΙΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 10:30 Α.Π.Σ ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣVS

Γ.Ε.Θ

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 16:00 Γ.Ε.ΚVS

Γ.Ε.Θ

ΜΑΡΙΝΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 26 ΙΟΥΛΙΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 10:30 Γ.Ε.ΘVS

ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ Γ.Σ.

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Τ20 ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 10:30 Α.Ο. ΦΑΙΑΞ ΚΕΡΚΥΡΑΣVS

Κ.Γ.Σ

ΜΑΡΙΝΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Τ20 ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 16:00 Γ.Σ.Κ ΒΥΡΩΝVS

Γ.Ε.Θ

ΜΑΡΙΝΑ
ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 2 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 10:30 Α.Ο.Π.Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝVS

Α.Π.Σ ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 2 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Τ20 10:30 Α.Ο. ΦΑΙΑΞ ΚΕΡΚΥΡΑΣVS

Γ.Ε.Θ

ΜΑΡΙΝΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Τ20 16:00 Γ.Σ.Κ ΒΥΡΩΝVS

Α.Σ. ΑΤΛΑΣ

ΜΑΡΙΝΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Τ20 10:30 Γ.Ε.ΘVS

Α.Σ. ΑΤΛΑΣ

ΜΑΡΙΝΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 10:30 Γ.Ε.ΚVS

ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ Γ.Σ.

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 10:30 Γ.E.ΘVS

Γ.Ε.Κ

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Τ20 ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 16:00 Κ.Γ.ΣVS

Α.Σ. ΑΤΛΑΣ

ΜΑΡΙΝΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ Τ20 16.00 ΝΕΑ ΟΜΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ- ΘΑ ΟΡΙΣΤΕΙ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 30 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 10:30 Α.Ο.Π.Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝVS

Κ.Γ.Σ

ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 30 OVER 15:00 ΝΕΑ ΟΜΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ- ΘΑ ΟΡΙΣΤΕΙ ΜΑΡΙΝΑ
ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4 ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΑΓΩΝΑΣ ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ JOHN CLAYTON 15:30 ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ JOHN CLAYTON ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ- 10:30 1Ος ΑΓΩΝΑΣ FINAL FOUR ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
15:00 2Ος ΑΓΩΝΑΣ FINAL FOUR
ΤΕΤΑΡΤΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Τ20 ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 16:00 Γ.Σ.Κ ΒΥΡΩΝVS

Κ.Γ.Σ

ΜΑΡΙΝΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ 15: ΟΟ/T20 PIESPARK XI-ΘΑ ΟΡΙΣΤΕΙ ΠΛΑΤΕΙΑ
14:30/30 OVER PIMILCO STROLLERS  CC – ΘΑ ΟΡΙΣΤΕΙ ΜΑΡΙΝΑ
KΥΡΙΑΚΗ 13 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ 15:00/T20 PIMILCO STROLLERS CC- ΘΑ ΟΡΙΣΤΕΙ ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
12:00/35 ΟVER PIESPARK ΧΙ- ΘΑ ΟΡΙΣΤΕΙ ΜΑΡΙΝΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 16 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Τ20 ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 15:15 Α.Ο. ΦΑΙΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣVS

Α.Σ. ΑΤΛΑΣ

ΜΑΡΙΝΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ              30 OVER 14:30 HIMBLETON C.C. –ΘΑ ΟΡΙΣΤΕΙ ΜΑΡΙΝΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Τ20 ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 10:30 1ΟΣ ΑΓΩΝΑΣ FINAL FOUR MΑΡΙΝΑ
ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΡΙΚΕΤ                       30 OVER 14:30 HIMBLETON C.C. –ΘΑ ΟΡΙΣΤΕΙ ΜΑΡΙΝΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ- 10:30 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΡΙΚΕΤΤ20 15:00 HIMBLETON C.C. –ΘΑ ΟΡΙΣΤΕΙ ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Τ20 ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 10:30 2ΟΣ ΑΓΩΝΑΣ FINAL FOUR MAΡΙΝΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 23 ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Τ20 ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 15:15 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ MAΡΙΝΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Τ20 ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 15:00 ΤΕΛΙΚΟΣ ΜΑΡΙΝΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 27 ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ- 10:30 ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 28 ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ – 3 ΟΚΤΩΒΡΗ ΔΙΕΘΝΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΗELLENIC PREMIER LEAGUE MAΡΙΝΑ
ΟΚΤΩΒΡΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 3 ΟΚΤΩΒΡΗ ΔΙΕΘΝΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ HELLENIC PREMIER LEAGUE 2015
ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΡΙΚΕΤ                   /40 OVER 11:00 TETHERDOWN TRUNDLERS C.C MAΡINA
ΚΥΡΙΑΚΗ 4 ΟΚΤΩΒΡΗ ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ           /Τ20 15:00 TETHERDOWN TRUNDLERS C.C ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 5 ΟΚΤΩΒΡΗ ΔΙΕΘNEΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ           Τ20 14:30 TETHERDOWN TRUNDLERS C.C- ΘΑ ΟΡΙΣΤΕΙ ΜΑΡΙΝΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 10 ΟΚΤΩΒΡΗ ΔΙΕΘΕΝΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΡΙΚΕΤ                           30 ΟVER                 13:00 BEAMERS C.C- ΘΑ ΟΡΙΣΤΕΙ ΜΑΡΙΝΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 11 ΟΚΤΩΒΡΗ ΔΙΕΘNEΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ Τ20                 14:30 BEAMERS C.C- ΘΑ ΟΡΙΣΤΕΙ ΚΑΤΩ ΠΛΑΤΕΙΑ
 ΚΥΡΙΑΚΗ 29/11/2015 OΛΟΚΛΗΡΩΣΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ  2015