RACE calendar 2013-2014

551420 10200601568625200 1719212486 N

RACE calendar 2013-2014

RACE calendar

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ

ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ & ΔΙΕΘΝΩΝ

ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΩΝ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2013-2014

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΓΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΚΥΡΙΑΚΗ 24/11/2013

10.00

MEN

(INDOOR)

K.G.S. – DP. ATLAS

NAFSITHOEIO

11.00

TEEN (INDOOR)

G.E.K. – DP. ATLAS

NAFSITHOEIO

12.00

MEN

(INDOOR)

AO. FAIAX CORFU - G.E.K.

NAFSITHOEIO

13.00

ΝΕΩΝ

(INDOOR)

K.G.S. – DP. ATLAS

NAFSITHOEIO

ΚΥΡΙΑΚΗ 1/12/2013

10.00

TEEN (INDOOR)

DP. ΑΤΛΑΣ – Κ.Γ.Σ.

NAFSITHOEIO

11.00

TEEN (INDOOR)

G.S.K. ΒΥΡΩΝ – Γ.Ε.Θ.

NAFSITHOEIO

12.00

MEN

(INDOOR)

G.E.TH. – G.S.K. BYRON

NAFSITHOEIO

13.00

ΝΕΩΝ

(INDOOR)

G.E.K. – G.E.TH.

NAFSITHOEIO

15.00

MEN

(INDOOR)

K.G.S. – AO. FAIAX CORFU

NAFSITHOEIO

16.00

MEN

(INDOOR)

DP. ΑΤΛΑΣ – Γ.Ε.Κ.

NAFSITHOEIO

ΚΥΡΙΑΚΗ 8/12/2013

10.00

TEEN (INDOOR)

G.E.K. – K.G.S.

NAFSITHOEIO

11.00

TEEN (INDOOR)

G.E.TH. – AO. FAIAX CORFU

NAFSITHOEIO

12.00

MEN

(INDOOR)

AO. ΦΑΙΑΞ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Γ.Ε.Θ.

NAFSITHOEIO

13.00

MEN

(INDOOR)

G.E.K. – G.S.K. BYRON

NAFSITHOEIO

15.00

ΝΕΩΝ

(INDOOR)

K.G.S. – G.E.K.

NAFSITHOEIO

16.00

TEEN (INDOOR)

G.S.K. ΒΥΡΩΝ – Α.Ο. FAIAX CORFU

NAFSITHOEIO

ΚΥΡΙΑΚΗ 15/12/2013

10.00

MEN

(INDOOR)

K.G.S. – G.E.TH.

NAFSITHOEIO

11.00

ΝΕΩΝ

(INDOOR)

DP. ΑΤΛΑΣ – Γ.Ε.Θ.

NAFSITHOEIO

12.00

ΝΕΩΝ

(INDOOR)

K.G.S. – G.E.TH.

NAFSITHOEIO

13.00

ΝΕΩΝ

(INDOOR)

DP. ΑΤΛΑΣ – Γ.Ε.Κ.

NAFSITHOEIO

ΚΥΡΙΑΚΗ 22/12/2013

10.00

TEEN (INDOOR)

DP. ΑΤΛΑΣ – Γ.Ε.Κ.

NAFSITHOEIO

11.00

TEEN (INDOOR)

K.G.S. – DP. ATLAS

NAFSITHOEIO

12.00

TEEN (INDOOR)

K.G.S. – G.E.K.

NAFSITHOEIO

13.00

MEN

(INDOOR)

DP. ATLAS - G.S.K. BYRON

NAFSITHOEIO

15.00

TEEN (INDOOR)

G.E.TH. – G.S.K. BYRON

NAFSITHOEIO

16.00

TEEN (INDOOR)

AO. ΦΑΙΑΞ – Γ.Ε.Θ.

NAFSITHOEIO

ΚΥΡΙΑΚΗ 29/12/2013

10.00

MEN

(INDOOR)

K.G.S. – G.E.K.

NAFSITHOEIO

11.00

MEN

(INDOOR)

DP. ATLAS - AO. FAIAX CORFU

NAFSITHOEIO

12.00

MEN

(INDOOR)

AO. ΦΑΙΑΞ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Γ.Σ.Κ. BYRON

NAFSITHOEIO

13.00

MEN

(INDOOR)

G.E.K. – G.E.TH.

NAFSITHOEIO

15.00

MEN

(INDOOR)

K.G.S. – G.S.K. BYRON

NAFSITHOEIO

16.00

MEN

(INDOOR)

DP. ΑΤΛΑΣ – Γ.Ε.Θ.

NAFSITHOEIO

ΚΥΡΙΑΚΗ 5/01/2014

10.00

MEN

(INDOOR)

DP. ΑΤΛΑΣ – Κ.Γ.Σ.

ΑΝΑΒΟΛΗ

NAFSITHOEIO

11.00

MEN

(INDOOR)

G.E.K. – AO. FAIAX CORFU

ΑΝΑΒΟΛΗ

NAFSITHOEIO

12.00

TEEN (INDOOR)

AO. ΦΑΙΑΞ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Γ.Σ.Κ. BYRON

ΑΝΑΒΟΛΗ

NAFSITHOEIO

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/01/2014

16.00

TEEN (INDOOR)

AO. ΦΑΙΑΞ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Γ.Σ.Κ. BYRON

NAFSITHOEIO

17.00

MEN

(INDOOR)

G.E.K. – AO. FAIAX CORFU

NAFSITHOEIO

18.00

MEN

(INDOOR)

DP. ΑΤΛΑΣ – Κ.Γ.Σ.

NAFSITHOEIO

ΚΥΡΙΑΚΗ 12/01/2014

10.00

MEN

(INDOOR)

G.S.K. ΒΥΡΩΝ – Γ.Ε.Θ.

NAFSITHOEIO

11.00

MEN

(INDOOR)

AO. FAIAX CORFU - K.G.S.

NAFSITHOEIO

12.00

MEN

(INDOOR)

G.E.K. – DP. ATLAS

NAFSITHOEIO

13.00

MEN

(INDOOR)

G.E.TH. – AO. FAIAX CORFU

NAFSITHOEIO

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/01/2014

16.00

MEN

(INDOOR)

G.S.K. BYRON - G.E.K.

NAFSITHOEIO

17.00

MEN

(INDOOR)

G.E.TH. – K.G.S.

NAFSITHOEIO

18.00

MEN

(INDOOR)

G.S.K. BYRON - DP. ATLAS

NAFSITHOEIO

19.00

MEN

(INDOOR)

G.E.K. – K.G.S.

NAFSITHOEIO

20.00

MEN

(INDOOR)

AO. FAIAX CORFU - DP. ATLAS

NAFSITHOEIO

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/01/2014

16.00

ΠΑΙΔΩΝ (INDOOR)

AO. FAIAX CORFU - A.P.S. NAFSIKA

NAFSITHOEIO

16.00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (INDOOR)

A.P.S. THE LEONTES - DP. ATLAS

Ε.Α.Κ.Κ.

17.00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (INDOOR)

G.S.K. BYRON - A.P.S. NAFSIKA

Ε.Α.Κ.Κ.

18.00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (INDOOR)

DP. ATLAS - AO. FAIAX CORFU

Ε.Α.Κ.Κ.

ΣΑΒΒΑΤΟ 25/01/2014

15.00

MEN (INDOOR)

G.S.K. ΒΥΡΩΝ – Α.Ο. FAIAX CORFU

NAFSITHOEIO

16.00

MEN (INDOOR)

G.E.TH. – G.E.K.

NAFSITHOEIO

17.00

ΠΑΙΔΩΝ (INDOOR)

G.E.TH. – G.S.K. BYRON

NAFSITHOEIO

18.00

MEN (INDOOR)

G.S.K. BYRON - K.G.S.

NAFSITHOEIO

19.00

MEN (INDOOR)

G.E.TH. – DP. ATLAS

NAFSITHOEIO

ΚΥΡΙΑΚΗ 26/01/2014

16.00

ΠΑΙΔΩΝ (INDOOR)

A.P.S. NAFSIKA - DP. ATLAS

NAFSITHOEIO

16.00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (INDOOR)

K.G.S. – A.O.D.P. Decathlon

Ε.Α.Κ.Κ.

17.00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (INDOOR)

A.P.S. THE LEONTES - G.S.K. BYRON

Ε.Α.Κ.Κ.

18.00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (INDOOR)

DP. ATLAS - A.P.S. NAFSIKA

Ε.Α.Κ.Κ.

19.00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (INDOOR)

A.P.S. THE LEONTES - AO. FAIAX CORFU

Ε.Α.Κ.Κ.

ΚΥΡΙΑΚΗ 2/02/2014

10.00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (INDOOR)

G.S.K. BYRON - K.G.S.

NAFSITHOEIO

11.00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (INDOOR)

A.P.S. NAFSIKA - A.O.D.P. Decathlon

NAFSITHOEIO

15.00

MEN (INDOOR)

FINAL FOUR

1st GROUP CORFU - 4th GROUP CORFU

G.S.K. BYRON - DP. ATLAS

NAFSITHOEIO

16.00

MEN (INDOOR)

FINAL FOUR

2st GROUP CORFU - 3rd GROUP CORFU

K.G.S. – AO. FAIAX

NAFSITHOEIO

17.00

MEN (INDOOR)

SMALL POWER

Defeated FOR POSITIONS 3-4

NAFSITHOEIO

18.00

MEN (INDOOR)

FINAL

WINNERS FOR POSITIONS 1-2

NAFSITHOEIO

ΚΥΡΙΑΚΗ 9/02/2014

10.00

ΠΑΙΔΩΝ (INDOOR)

K.G.S. – A.O.D.P. Decathlon

NAFSITHOEIO

11.00

ΠΑΙΔΩΝ (INDOOR)

AO. ΦΑΙΑΞ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Γ.Ε.Θ.

NAFSITHOEIO

12.00

ΠΑΙΔΩΝ (INDOOR)

A.P.S. NAFSIKA - G.S.K. BYRON

NAFSITHOEIO

13.00

ΠΑΙΔΩΝ (INDOOR)

AO. FAIAX CORFU - DP. ATLAS

NAFSITHOEIO

16.00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (INDOOR)

A.P.S. THE LEONTES - K.G.S.

Ε.Α.Κ.Κ.

17.00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (INDOOR)

A.P.S. NAFSIKA - AO. FAIAX CORFU

Ε.Α.Κ.Κ.

18.00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (INDOOR)

DP. ATLAS - A.O.D.P. Decathlon

Ε.Α.Κ.Κ.

19.00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (INDOOR)

K.G.S. – AO. FAIAX CORFU

Ε.Α.Κ.Κ.

ΣΑΒΒΑΤΟ 15/02/2014

15.00

ΠΑΙΔΩΝ (INDOOR)

G.E.TH. – K.G.S.

NAFSITHOEIO

16.00

ΠΑΙΔΩΝ (INDOOR)

G.S.K. BYRON - A.O.D.P. Decathlon

NAFSITHOEIO

17.00

ΠΑΙΔΩΝ (INDOOR)

G.E.TH. – DP. ATLAS

NAFSITHOEIO

18.00

ΠΑΙΔΩΝ (INDOOR)

AO. FAIAX CORFU - K.G.S.

NAFSITHOEIO

ΚΥΡΙΑΚΗ 16/02/2014

16.00

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (INDOOR)

A.P.S. ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ – Α.Ο.Κ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ

NAFSITHOEIO

17.00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (INDOOR)

A.P.S. THE LEONTES - A.P.S. NAFSIKA

NAFSITHOEIO

18.00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (INDOOR)

DP. ATLAS - G.S.K. BYRON

NAFSITHOEIO

19.00

ΓΥΝΑΙΚΩΝ (INDOOR)

A.O.D.P. Decathlon - G.E.TH.

NAFSITHOEIO

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/02/2014

11.00

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

(INDOOR)

A.O.K. ΑΧΙΛΛΕΑΣ – Α.Ο.Δ.Π. Decathlon

NAFSITHOEIO

12.00

ΠΑΙΔΩΝ

(INDOOR)

A.P.S. NAFSIKA - A.O.D.P. Decathlon

NAFSITHOEIO

13.00

ΠΑΙΔΩΝ

(INDOOR)

K.G.S. – DP. ATLAS

NAFSITHOEIO

18.00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

(INDOOR)

A.P.S. NAFSIKA - K.G.S.

NAFSITHOEIO

ΣΑΒΒΑΤΟ 8/03/2014

18.00

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

(INDOOR)

G.E.TH. – G.E.K.

NAFSITHOEIO

ΚΥΡΙΑΚΗ 9/03/2014

10.00

ΠΑΙΔΩΝ (INDOOR)

A.P.S. NAFSIKA - G.E.TH.

NAFSITHOEIO

11.00

ΠΑΙΔΩΝ (INDOOR)

G.E.TH. – A.O.D.P. Decathlon

NAFSITHOEIO

12.00

ΠΑΙΔΩΝ (INDOOR)

AO. FAIAX CORFU - A.O.D.P. Decathlon

NAFSITHOEIO

16.00

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (INDOOR)

A.P.S. THE LEONTES - A.O.D.P. Decathlon

NAFSITHOEIO

17.00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (INDOOR)

A.P.S. THE LEONTES - A.O.D.P. Decathlon

NAFSITHOEIO

18.00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (INDOOR)

DP. ΑΤΛΑΣ – Κ.Γ.Σ.

NAFSITHOEIO

19.00

ΓΥΝΑΙΚΩΝ (INDOOR)

A.O.D.P. ΔΕΚΑΘΛΟ – Γ.Ε.Κ.

NAFSITHOEIO

ΚΥΡΙΑΚΗ 16/03/2014

10.00

ΠΑΙΔΩΝ (INDOOR)

A.P.S. NAFSIKA - K.G.S.

NAFSITHOEIO

11.00

ΠΑΙΔΩΝ (INDOOR)

A.O.D.P. Decathlon - DP. ATLAS

NAFSITHOEIO

12.00

ΠΑΙΔΩΝ (INDOOR)

A.P.S. NAFSIKA - AO. FAIAX CORFU

NAFSITHOEIO

16.00

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (INDOOR)

A.O.K. ΑΧΙΛΛΕΑΣ – Α.Π.Σ. THE LEONTES

NAFSITHOEIO

17.00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (INDOOR)

DP. ATLAS - A.P.S. THE LEONTES

NAFSITHOEIO

18.00

ΓΥΝΑΙΚΩΝ (INDOOR)

A.O.D.P. Decathlon - A.P.S. THE LEONTES

NAFSITHOEIO

ΣΑΒΒΑΤΟ 22/03/2014

17.00

ΠΑΙΔΩΝ (INDOOR)

G.E.TH. – AO. FAIAX CORFU

NAFSITHOEIO

18.00

ΓΥΝΑΙΚΩΝ (INDOOR)

G.E.TH. – A.P.S. THE LEONTES

NAFSITHOEIO

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/03/2014

10.00

ΠΑΙΔΩΝ (INDOOR)

DP. ATLAS - A.P.S. NAFSIKA

NAFSITHOEIO

11.00

ΠΑΙΔΩΝ (INDOOR)

A.O.D.P. DEAKTHLO - K.G.S.

NAFSITHOEIO

11.00

ΑΝΔΡΩΝ Τ20

(OUTDOOR)

DP. ATLAS - AO. FAIAX CORFU

ΜΑΡΙΝΑ

12.00

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (INDOOR)

A.O.D.P. ΔΕΚΑΘΛΟ – Α.Ο.Κ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ

NAFSITHOEIO

15.00

ΑΝΔΡΩΝ Τ20

(OUTDOOR)

G.E.TH. – K.G.S.

ΜΑΡΙΝΑ

18.00

ΓΥΝΑΙΚΩΝ (INDOOR)

G.E.K. – A.P.S. THE LEONTES

NAFSITHOEIO

ΣΑΒΒΑΤΟ 29/03/2014

15.00

ΑΝΔΡΩΝ Τ20

(OUTDOOR)

G.E.K. – G.S.K. BYRON

ΑΝΑΒΟΛΗ

ΜΑΡΙΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 30/03/2014

10.00

ΠΑΙΔΩΝ (INDOOR)

DP. ATLAS - AO. FAIAX CORFU

NAFSITHOEIO

11.00

ΠΑΙΔΩΝ (INDOOR)

K.G.S. – G.E.TH.

NAFSITHOEIO

12.00

ΠΑΙΔΩΝ (INDOOR)

DP. ΑΤΛΑΣ – Γ.Ε.Θ.

NAFSITHOEIO

13.00

ΠΑΙΔΩΝ (INDOOR)

K.G.S. – AO. FAIAX CORFU

NAFSITHOEIO

15.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ

DP. ΑΤΛΑΣ – Γ.Ε.Θ.

ΑΝΑΒΟΛΗ

ΜΑΡΙΝΑ

16.00

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (INDOOR)

A.O.D.P. Decathlon - A.P.S. THE LEONTES

NAFSITHOEIO

17.00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (INDOOR)

A.O.D.P. Decathlon - K.G.S.

NAFSITHOEIO

ΣΑΒΒΑΤΟ 5/04/2014

10.30

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

PURBRIGHT C.C. – ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ

ΜΑΡΙΝΑ

15.00

ΝΕΩΝ (OUTDOOR)

G.E.K. – DP. ATLAS

ΜΑΡΙΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 6/04/2014

11.00

TEEN (OUTDOOR)

G.E.K. – DP. ATLAS

ΜΑΡΙΝΑ

11.00

ΓΥΝΑΙΚΩΝ (OUTDOOR)

G.E.TH. – A.P.S. THE LEONTES

ΑΝΑΒΟΛΗ

Ε.Α.Κ.Κ. (ΤΕΝΙΣ)

15.00

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (INDOOR)

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

2st GROUP CORFU - 3rd GROUP CORFU

NAFSITHOEIO

15.00

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

PURBRIGHT C.C. – ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ

ΜΑΡΙΝΑ

16.00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (INDOOR)

A.P.S. NAFSIKA - DP. ATLAS

NAFSITHOEIO

17.00

ΠΑΙΔΩΝ (INDOOR)

A.O.D.P. Decathlon - A.P.S. NAFSIKA

NAFSITHOEIO

18.00

ΠΑΙΔΩΝ (INDOOR)

DP. ΑΤΛΑΣ – Κ.Γ.Σ.

NAFSITHOEIO

19.00

ΠΑΙΔΩΝ (INDOOR)

G.E.TH. – A.P.S. NAFSIKA

NAFSITHOEIO

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/04/2014

10.00

ΠΑΙΔΩΝ (INDOOR)

A.O.D.P. Decathlon - G.E.TH.

NAFSITHOEIO

11.00

ΠΑΙΔΩΝ (INDOOR)

A.O.D.P. Decathlon - AO. FAIAX CORFU

NAFSITHOEIO

12.00

ΠΑΙΔΩΝ (INDOOR)

K.G.S. – A.P.S. NAFSIKA

NAFSITHOEIO

13.00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (INDOOR)

K.G.S. – A.P.S. THE LEONTES

NAFSITHOEIO

13.00

ΠΑΙΔΩΝ (INDOOR)

DP. ATLAS - A.O.D.P. Decathlon

ΑΝΑΒΟΛΗ

NAFSITHOEIO

16.00

ΑΝΔΡΩΝ Τ20

(OUTDOOR)

DP. ΑΤΛΑΣ – Γ.Ε.Θ.

ΜΑΡΙΝΑ

16.00

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (INDOOR)

FINAL

A.O.K. ΑΧΙΛΛΕΑΣ – Α.Ο.Δ.Π. Decathlon

NAFSITHOEIO

M. ΔΕΥΤΕΡΑ 14/04/2014

16.00

ΑΝΔΡΩΝ Τ20

(OUTDOOR)

AO. FAIAX CORFU - K.G.S.

ΜΑΡΙΝΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 21/04/2014 – ΣΑΒΒΑΤΟ 26/04/2014

4ο ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

ΠΕΜΠΤΗ 24/04/2014

16.00

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

GIRTON C.C. – ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ

ΜΕΣΟΓΓΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/04/2014

17.00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (INDOOR)

A.O.D.P. Decathlon - DP. ATLAS

ΑΝΑΒΟΛΗ

NAFSITHOEIO

ΔΕΥΤΕΡΑ 28/04/2014

16.00

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

GIRTON C.C. – ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ

ΜΑΡΙΝΑ

WEDNESDAY

30/04/2014 – ΣΑΒΒΑΤΟ 3/05/2014

ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ

LA MANGA ΙΣΠΑΝΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 3/05/2014

18.00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (INDOOR)

A.O.D.P. Decathlon - A.P.S. THE LEONTES

ΑΝΑΒΟΛΗ

NAFSITHOEIO

19.00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (INDOOR)

K.G.S. – DP. ATLAS

ΑΝΑΒΟΛΗ

NAFSITHOEIO

ΚΥΡΙΑΚΗ 4/05/2014

10.00

ΠΑΙΔΩΝ (INDOOR)

FINAL FOUR

1st GROUP CORFU - 4th GROUP CORFU

ΑΝΑΒΟΛΗ

NAFSITHOEIO

11.00

ΠΑΙΔΩΝ (INDOOR)

FINAL FOUR

2st GROUP CORFU - 3rd GROUP CORFU

ΑΝΑΒΟΛΗ

NAFSITHOEIO

12.00

ΠΑΙΔΩΝ (INDOOR)

SMALL POWER

ΑΝΑΒΟΛΗ

NAFSITHOEIO

13.00

ΠΑΙΔΩΝ (INDOOR)

FINAL

ΑΝΑΒΟΛΗ

NAFSITHOEIO

16.00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (INDOOR)

FINAL FOUR

1st GROUP CORFU - 4th GROUP CORFU

ΑΝΑΒΟΛΗ

NAFSITHOEIO

17.00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (INDOOR)

FINAL FOUR

2st GROUP CORFU - 3rd GROUP CORFU

ΑΝΑΒΟΛΗ

NAFSITHOEIO

18.00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (INDOOR)

SMALL POWER

ΑΝΑΒΟΛΗ

NAFSITHOEIO

19.00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (INDOOR)

FINAL

ΑΝΑΒΟΛΗ

NAFSITHOEIO

ΣΑΒΒΑΤΟ 10/05/2014

11.00

TEEN (OUTDOOR)

DP. ATLAS - G.S.K. BYRON

ΜΑΡΙΝΑ

15.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ

G.E.K. – K.G.S.

ΜΑΡΙΝΑ

17.30

ΓΥΝΑΙΚΩΝ (OUTDOOR)

A.P.S. THE LEONTES - A.O.D.P. Decathlon

Ε.Α.Κ.Κ. (ΤΕΝΙΣ)

ΚΥΡΙΑΚΗ 11/05/2014

11.00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (OUTDOOR)

K.G.S. – G.S.K. BYRON

Ε.Α.Κ.Κ. (ΤΕΝΙΣ)

11.00

ΑΝΔΡΩΝ Τ20

(OUTDOOR)

G.E.TH. – G.S.K. BYRON

ΜΑΡΙΝΑ

15.00

ΠΑΙΔΩΝ (OUTDOOR)

DP. ΑΤΛΑΣ – Γ.Ε.Θ.

ΠΛΑΤΕΙΑ

15.30

ΑΝΔΡΩΝ Τ20

(OUTDOOR)

DP. ΑΤΛΑΣ – Κ.Γ.Σ.

ΜΑΡΙΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 17/05/2014

15.30

ΑΝΔΡΩΝ Τ20

(OUTDOOR)

AO. FAIAX CORFU - G.E.K.

ΜΑΡΙΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 18/05/2014

11.00

ΑΝΔΡΩΝ Τ20

(OUTDOOR)

DP. ATLAS - G.S.K. BYRON

ΜΑΡΙΝΑ

11.00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (OUTDOOR)

A.O.D.P. Decathlon - A.P.S. NAFSIKA

Ε.Α.Κ.Κ. (ΤΕΝΙΣ)

15.30

ΑΝΔΡΩΝ Τ20

(OUTDOOR)

K.G.S. – G.E.K.

ΜΑΡΙΝΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 23/05/2014

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

THEBERTONS C.C. – ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 24/05/2014

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

THEBERTONS C.C. – ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 25/05/2014

11.00

ΑΝΔΡΩΝ Τ20

(OUTDOOR)

AO. ΦΑΙΑΞ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Γ.Σ.Κ. BYRON

ΜΑΡΙΝΑ

11.00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (OUTDOOR)

K.G.S. – DP. ATLAS

Ε.Α.Κ.Κ. (ΤΕΝΙΣ)

15.30

ΑΝΔΡΩΝ Τ20

(OUTDOOR)

G.E.TH. – G.E.K.

ΜΑΡΙΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 31/05/2014

15.30

ΑΝΔΡΩΝ Τ20

(OUTDOOR)

K.G.S. – G.S.K. BYRON

ΜΑΡΙΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 1/06/2014

11.00

ΑΝΔΡΩΝ Τ20

(OUTDOOR)

G.E.TH. – AO. FAIAX CORFU

ΜΑΡΙΝΑ

11.00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (OUTDOOR)

G.S.K. BYRON - A.P.S. NAFSIKA

Ε.Α.Κ.Κ. (ΤΕΝΙΣ)

15.30

ΑΝΔΡΩΝ Τ20

(OUTDOOR)

DP. ΑΤΛΑΣ – Γ.Ε.Κ.

ΜΑΡΙΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 8/06/2014

11.00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (OUTDOOR)

K.G.S. – A.O.D.P. Decathlon

Ε.Α.Κ.Κ. (ΤΕΝΙΣ)

17.30

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (OUTDOOR)

A.P.S. NAFSIKA - DP. ATLAS

Ε.Α.Κ.Κ. (ΤΕΝΙΣ)

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/06/2014

16.00

ΠΑΙΔΩΝ (OUTDOOR)

K.G.S. – G.S.K. BYRON

ΠΛΑΤΕΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15/06/2014

11.00

ΠΑΙΔΩΝ (OUTDOOR)

G.E.TH. – G.S.K. BYRON

ΠΛΑΤΕΙΑ

16.00

ΠΑΙΔΩΝ (OUTDOOR)

DP. ΑΤΛΑΣ – Κ.Γ.Σ.

ΠΛΑΤΕΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22/06/2014

11.00

ΠΑΙΔΩΝ (OUTDOOR)

G.E.TH. – K.G.S.

ΠΛΑΤΕΙΑ

17.30

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (OUTDOOR)

G.S.K. BYRON - A.O.D.P. Decathlon

Ε.Α.Κ.Κ. (ΤΕΝΙΣ)

ΠΕΜΠΤΗ 26/06/2014 –

ΚΥΡΙΑΚΗ 29/06/2014

BALKAN CHAMPIONSHIP U17 & ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΣΟΦΙΑΒΟΥΛΓΑΡΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29/06/2014

11.00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (OUTDOOR)

K.G.S. – A.P.S. NAFSIKA

Ε.Α.Κ.Κ. (ΤΕΝΙΣ)

17.30

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (OUTDOOR)

G.S.K. BYRON - DP. ATLAS

Ε.Α.Κ.Κ. (ΤΕΝΙΣ)

WEDNESDAY 2/07/2014

16.00

ΠΑΙΔΩΝ (OUTDOOR)

DP. ATLAS - G.S.K. BYRON

ΠΛΑΤΕΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 5/07/2014

16.00

TEEN (OUTDOOR)

G.E.K. – G.S.K. BYRON

ΜΑΡΙΝΑ

16.00

ΠΑΙΔΩΝ (OUTDOOR)

G.E.TH. – DP. ATLAS

ΠΛΑΤΕΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 6/07/2014

10.00

MEN (OUTDOOR)

DP. ΑΤΛΑΣ – Γ.Ε.Θ.

ΜΑΡΙΝΑ

11.00

ΠΑΙΔΩΝ (OUTDOOR)

G.S.K. BYRON - K.G.S.

ΠΛΑΤΕΙΑ

15.30

MEN (OUTDOOR)

K.G.S. – AO. FAIAX CORFU

ΜΑΡΙΝΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 7/07/2014

16.30

ΓΥΝΑΙΚΩΝ (OUTDOOR)

G.E.TH. – A.O.D.P. Decathlon

Ε.Α.Κ.Κ. (ΤΕΝΙΣ)

WEDNESDAY 9/07/2014

17.30

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (OUTDOOR)

A.O.D.P. Decathlon - DP. ATLAS

Ε.Α.Κ.Κ.

(ΤΕΝΙΣ)

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/07/2014

11.00

TEEN (OUTDOOR)

DP. ΑΤΛΑΣ – Γ.Ε.Κ.

ΜΑΡΙΝΑ

16.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ

AO. ΦΑΙΑΞ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Γ.Σ.Κ. BYRON

ΜΑΡΙΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/07/2014

10.00

MEN (OUTDOOR)

G.S.K. BYRON - G.E.K.

ΜΑΡΙΝΑ

11.00

ΠΑΙΔΩΝ (OUTDOOR)

G.S.K. ΒΥΡΩΝ – Γ.Ε.Θ.

ΠΛΑΤΕΙΑ

15.30

MEN (OUTDOOR)

DP. ΑΤΛΑΣ – Κ.Γ.Σ.

ΜΑΡΙΝΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 14/07/2014

16.30

ΓΥΝΑΙΚΩΝ (OUTDOOR)

A.P.S. THE LEONTES - G.E.TH.

Ε.Α.Κ.Κ. (ΤΕΝΙΣ)

WEDNESDAY 16/07/2014

16.00

ΠΑΙΔΩΝ (OUTDOOR)

K.G.S. – DP. ATLAS

ΠΛΑΤΕΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/07/2014

11.00

TEEN (OUTDOOR)

G.S.K. BYRON - DP. ATLAS

ΜΑΡΙΝΑ

15.30

MEN (OUTDOOR)

G.E.TH. – AO. FAIAX CORFU

ΜΑΡΙΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/07/2014

10.00

MEN (OUTDOOR)

K.G.S. – G.E.K.

ΜΑΡΙΝΑ

11.00

ΠΑΙΔΩΝ (OUTDOOR)

K.G.S. – G.E.TH.

ΠΛΑΤΕΙΑ

15.30

MEN (OUTDOOR)

DP. ATLAS - AO. FAIAX CORFU

ΜΑΡΙΝΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 21/07/2014

16.30

ΓΥΝΑΙΚΩΝ (OUTDOOR)

A.O.D.P. Decathlon - A.P.S. THE LEONTES

Ε.Α.Κ.Κ. (ΤΕΝΙΣ)

WEDNESDAY 23/07/2014

16.30

ΓΥΝΑΙΚΩΝ (OUTDOOR)

A.O.D.P. Decathlon - G.E.TH.

Ε.Α.Κ.Κ. (ΤΕΝΙΣ)

ΣΑΒΒΑΤΟ 26/07/2014

11.00

TEEN (OUTDOOR)

G.S.K. BYRON - G.E.K.

ΜΑΡΙΝΑ

16.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ

ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ Α.Σ. ΑΤΛΑΣ – Γ.Ε.Θ.(30/03) ΜΕ ΝΙΚΗΤΗ ΑΓΩΝΑ Α.Π.Σ. ΔΙΑΣ – Α.Π.Σ. The CHAMPION LV.

ΜΑΡΙΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/07/2014

10.00

MEN (OUTDOOR)

G.E.TH. – G.S.K. BYRON

ΜΑΡΙΝΑ

11.00

ΠΑΙΔΩΝ (OUTDOOR)

G.S.K. BYRON - DP. ATLAS

ΠΛΑΤΕΙΑ

15.30

MEN (OUTDOOR)

DP. ΑΤΛΑΣ – Γ.Ε.Κ.

ΜΑΡΙΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 2/08/2014

11.00

ΝΕΩΝ (OUTDOOR)

DP. ΑΤΛΑΣ – Γ.Ε.Θ.

ΜΑΡΙΝΑ

15.30

MEN (OUTDOOR)

AO. ΦΑΙΑΞ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Γ.Σ.Κ. BYRON

ΜΑΡΙΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 3/08/2014

11.00

ΑΝΔΡΩΝ Τ20 (OUTDOOR)

FINAL FOUR

1st GROUP CORFU - 4th GROUP CORFU

ΜΑΡΙΝΑ

15.30

ΑΝΔΡΩΝ Τ20 (OUTDOOR)

FINAL FOUR

2st GROUP CORFU - 3rd GROUP CORFU

ΜΑΡΙΝΑ

WEDNESDAY 6/08/2014

16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ

ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ Γ.Ε.Κ. – K.G.S.(10/05) ΜΕ ΝΙΚΗΤΗ ΑΓΩΝΑ Α.Ο. FAIAX - G.S.K. BYRON (12/07)

ΜΑΡΙΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 17/08/2014

10.00

MEN (OUTDOOR)

G.E.TH. – G.E.K.

ΜΑΡΙΝΑ

15.30

MEN (OUTDOOR)

K.G.S. – G.S.K. BYRON

ΜΑΡΙΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 23/08/2014

15.30

MEN (OUTDOOR)

AO. FAIAX CORFU - G.E.K.

ΜΑΡΙΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 24/08/2014

10.00

MEN (OUTDOOR)

G.E.TH. – K.G.S.

ΜΑΡΙΝΑ

15.30

MEN (OUTDOOR)

DP. ATLAS - G.S.K. BYRON

ΜΑΡΙΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 31/08/2014

10.00

MEN (OUTDOOR)

FINAL FOUR

1st GROUP CORFU - 4th GROUP CORFU

ΜΑΡΙΝΑ

15.30

MEN (OUTDOOR)

FINAL FOUR

2st GROUP CORFU - 3rd GROUP CORFU

ΜΑΡΙΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 6/09/2014

16.00

ΝΕΩΝ (OUTDOOR)

G.E.K. – G.E.TH.

ΜΑΡΙΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 7/09/2014

10.00

MEN (OUTDOOR)

FINAL FOUR

SMALL POWER

ΜΑΡΙΝΑ

15.00

MEN (OUTDOOR)

FINAL FOUR

FINAL

ΜΑΡΙΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 13/09/2014

11.00

ΝΕΩΝ (OUTDOOR)

DP. ΑΤΛΑΣ – Γ.Ε.Κ.

ΜΑΡΙΝΑ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

QUOKKAS C.C. – ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 14/09/2014

11.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ

FINAL

ΜΑΡΙΝΑ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

QUOKKAS C.C. – ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19/09/2014

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

THE OUTWOOD C.C. – ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 20/09/2014

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

THE KENNINGTON C.C. – ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

THE OUTWOOD C.C. – ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 21/09/2014

11.00

ΝΕΩΝ (OUTDOOR)

G.E.TH. – DP. ATLAS

ΜΑΡΙΝΑ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

THE KENNINGTON C.C. – ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

THE OUTWOOD C.C. – ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 27/09/2014

15.30

ΝΕΩΝ (OUTDOOR)

G.E.TH. – G.E.K.

ΜΑΡΙΝΑ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

CROWCOMBE C.C. – ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 28/09/2014

11.00

ΑΝΔΡΩΝ Τ20 (OUTDOOR)

FINAL FOUR

SMALL POWER

ΜΑΡΙΝΑ

15.30

ΑΝΔΡΩΝ Τ20 (OUTDOOR)

FINAL FOUR

FINAL

ΜΑΡΙΝΑ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

CROWCOMBE C.C. – ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΜΟΣ

ΠΕΜΠΤΗ 2/10/2014 – ΣΑΒΒΑΤΟ 4/10/2014

BALKAN Championship

CORFU